رود آیلند راهنمایی و رانندگی باز می شود در روزهای شنبه به صورت واقعی شناسایی برنامه های کاربردی

پراویدنس, R. I. – رود آیلند وسایل نقلیه موتوری بخش است به طور موقت افتتاح مقر آن در برخی از روزهای شنبه تا ساکنان می توانید ارتقاء گواهینامه رانندگی خود را برای دیدار با فدرال مورد نیاز است که تاثیر می گذارد مسافرت هوایی.-

این کرانستون دفتر باز خواهد شد از 8:30 صبح تا 12:30 p. m. در انتخاب روزهای شنبه هر ماه به عنوان ماه اکتبر مهلت برای فدرال واقعی ID برنامه روش. قرار ملاقات باید به صورت آنلاین برای اولین بار.

زمان آیلند مجوز نیست سازگار با برنامه فدرال است که تصویب رسید پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 برای تقویت قوانین برای شناسایی.

قانون فدرال نیاز به دولت مجوز رانندگی و ID کارت به پیشرفت های امنیتی و صادر می شود به افرادی که می تواند ثابت کند که آنها از نظر قانونی در ایالات متحده است.

ابتدا در اکتبر noncompliant شناسه نخواهد بود به اندازه کافی برای سوار شدن به هواپیما و یا ورود امن فدرال امکانات و یا پایگاه های نظامی.

آخر هفته خدمات محدود به شناسه واقعی معاملات برای کسانی که اخذ و یا تمدید مسافر-راننده وسیله نقلیه مجوز و دولت شناسه. قرار ملاقات برای گواهینامه رانندگی تجاری خدمات از جمله شناسه واقعی در دسترس هستند در روزهای هفته.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de