نقد و بررسی: ‘زندان حقیقت’ طول می کشد خوانندگان داخل سن کوئنتین را زندانی-اجرا روزنامه

کالیفرنیا اداره می شود فقط هشت زندان برای مردان در سال 1970 زمانی که William J. دروموند پیشگام جوان آفریقایی آمریکایی روزنامه نگار در لس آنجلس تایمز منتشر شده پیشگامانه قطعه در تنش های نژادی در پشت میله های زندان. روز قبل از آن یک در ضربات پنالتی در Marin County courthouse ترک کرده بودند چهار نفر کشته ارسال FBI در یک تعقیب و فعال آنجلا Y. دیویس و ترغیب چه شد در سراسر کشور رونق در جرم حبس.

تا سال 2016 در ایالت کالیفرنیا قرار دارد 160,000 زندانیان در 35 زندانها — بسیاری از آنها منبع اصلی اشتغال برای شهرهای کوچک در دره مرکزی. تا سال 2018 کالیفرنیا تا به حال بیشتر نگهبانان زندان از آن تا به حال زندانیان در سال 1970.

دروموند در حال حاضر یک استاد دانشگاه برکلی است که هنوز هم در زندان ضرب و شتم. از سال 2012 او شده است یک مشاور به سن کوئنتین اخبار روزنامه منتشر شده توسط زندانیان در کالیفرنیا قدیمی ترین زندان و موضوع کتاب جدید خود “زندان حقیقت است.”

کتاب تواریخ دروموند گذشته همراه با قابل توجه تلاش های زندان سن کوئنتین زندانیان به سند خود شرایطی — و در انجام این کار رسیدن به توانبخشی از طریق درون نگری و بیان است.

تبلیغات

Book cover for “Prison Truth.”

(University of California Press)

گلن بیلی پس از پنج دهه در زندان برای دو قتل در اوکلند ایجاد یک بازی “Lifer” در مورد تجارب خود را. ژوئن Haines یک دزد بانک تبدیل-خبرنگار که برای اولین بار دعوت دروموند به توصیه روزنامه توسعه شبکه مخابرات در خارج از دیوارهای زندان را به اطلاع او روزنامه نگاری است. ریچارد “Bonaru” ریچاردسون که صرف زمان بیشتری را در زندان برای سرقت از بسیاری از کسانی که مرتکب قتل شده افزایش از عامل یک زندان مطبوعات مورد استفاده برای چاپ تقویم که زینت ادارات دولتی به تبدیل شدن به سردبیر.

خوانندگان همچنین ملاقات دو زندانی — لری “Watani” Stiner سابق پلنگ سیاه و کوین ساویر یک مبارز روزنامه نگار در مدل Mumia ابو جمال — که عمیق تأملاتی در مسابقه و بی عدالتی در امریکا در حال خاطره انگیز از زندان آثار مالکوم X.

شاید بیشتر قهرمانانه از همه بود Arnulfo T. گارسیا یک معتاد به هروئین محکوم به 60 سال به زندگی تحت کالیفرنیا سه-حملات قانون پس از سرقت اعتقاد. خود ظهور به عنوان یک سردبیر, دیپلمات, مذاکره مربی و مربی شایسته است از کتاب خود — که گارسیا هرگز زندگی می کردند به نوشتن. منتشر شده در اوایل برای رفتار خوب در سال 2017 گارسیا درگذشت دو ماه بعد در یک تصادف.

تبلیغات

انتشار “زندان حقیقت” در یک زمان می آید زمانی که بحث در اطراف حبس شده است به سرعت در حال تغییر سوخت به عنوان های زیادی با هزینه های گزاف محدود زندانیان به عنوان نگرانی در مورد آشتی و توانبخشی.

در کالیفرنیا اصلاحات در زندان موجب شده است توسط یک 2011 عالی ایالات متحده حکم دادگاه. عدالت Anthony M. Kennedy — ساکرامنتو — مادری یافت می شود که سیستم زندان بود “موفق به ارائه مراقبت حداقل به زندانیان با جدی پزشکی و سلامت روحی و روانی و مشکلات تولید نیازی درد و رنج و مرگ” نقض 8 متمم بان کی مون در برابر بی رحمانه و غیر معمول است.

علاقه جدید در زندانها نیز موجب شده است توسط نیروهای اجتماعی از جمله Netflix سریال “Orange Is the New Black;” استاد حقوق میشل الکساندر کتاب “جدید Jim Crow;” پادکست “گوش فشار” و استقرار مارشال پروژه تحقیقی اخبار سایت متمرکز بر عدالت کیفری مسائل.

پس دروموند شروع به کار داوطلبانه در سن کوئنتین در سال 2012, آموزش 15-هفته مقدماتی روزنامه نگاری کلاس برای 18 زندانیان زندان جمعیت منقبض شده است قابل ملاحظه ای است.

San Quentin news staff, March 2018.

نگاهی به سن کوئنتین اخبار کارکنان در ماه مارس سال 2018 است.

(ادی Herena)

انتشار این سن کوئنتین اخبار — استاد در سال 2008 پس از آن بسته شده بود در سال 1980 — است که به خودی خود یک طنز. دهه احیای آن یکی که در آن اخراج buyouts بودجه کاهش — همه آورده رسانه های دیجیتال تحول کاهش درآمد حاصل از تبلیغات و, در برخی موارد, مو, از شرکت مالکیت — سمت چپ آمریکایی اتاق های خبر ضعیف و تهی.

روزنامه نگاران حرفه ای مانند دروموند توصیه اهل بیت, روزنامه, اما کنترل نهایی ساکن با وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی. Drummond اذعان دارد که این روزنامه است که هیچ چیز مانند Angolite سخت ضربه مجله منتشر شده در ایالت لوئیزیانا زندان در کشور آنگولا است که برگزار شده است را برای تحقیقات.

“سن کوئنتین اخبار در زمان های مختلف مسیر است که با تاکید بر بهبود آشتی و مسئولیت شخصی” Drummond می گوید. او اشاره می کند که دولت اعمال محدودیت در روزنامه سرمقاله استقلال “begs سوال که آیا روزنامه نگاری می تواند دستیابی به معنی اصلاحات بدون exposés است که نشان می دهد تکان دهنده حقایق است.”

تبلیغات

هنوز سن کوئنتین اخبار تا به حال آن لحظات سرمقاله شجاعت. در سال 2013 سرپرست معلق انتشار برای 45 روز پس از یک ویرایشگر زد تایید نشده عکس — نشان دادن زندانیان و یک بازیگر دراز کشیده و بعد از آن لقب “یوگا عکس.” در نتیجه تبلیغات از جمله یک جایزه روزنامه نگاری بود یک مزیت غیر منتظره. “ناگهان در برآورد رسانه های بزرگ در سراسر کشور خدمه رنگارنگ تبدیل شده بود محاصره دسته از زندانی/روزنامه نگاران ایستاده تا برای اولین اصلاحیه” Drummond می نویسد.

در دروموند را ترغیب دانش آموزان از دانشگاه UC برکلی دانشکده هاس کسب و کار کمک به مدرسه تدوین یک طرح کسب و کار تشکیل بعید مشاوره تنظیم بین MBAs و زندانیان که به طور معمول تا به حال در بهترین GED به دست آورده پشت میله های زندان.

این کتاب بیشتر آشکار در بررسی آن از نژاد و سیاست های عمومی. آن را به ما یادآوری می کند که انگیزه های اصلاح طلب هدایت از زندان مدیریت در حافظه زندگی و تغییر — حداقل در کالیفرنیا — که نژادی و قومی ترکیب زندانیان را تغییر داد. زندانیان در “دافی سن کوئنتین” یک سال 1954 ملودرام انسانی San Quentin سرپرست کلینتون T. دافی تقریبا همه سفید. اما به عنوان یک موج جرم و جنایت در محاصره آمریکا در دهه 1960 زندانها به سرعت تبدیل شد انبارها به صورت سیاه و سفید و قهوه ای, بدن, نتیجه نهایی جامعه شکست به ارائه مناسب و معقول, آموزش و پرورش, نوجوانان عدالت در سلامت روان و درمان اعتیاد و خدمات.

Drummond نتیجه گیری با یک تماس به نوبه خود در زندان به کالج ها و دانشگاه خواستار کمک به معکوس مدرسه-به-زندان خط لوله به عنوان برکلی انجام داده است.

متاسفانه این کتاب دچار بهم ریختگی. خود گویاترین فصل بازشماری دروموند روز به عنوان یکی از تنها آفریقایی خبرنگاران در این زمان و پس از آن متعلق به خانواده چندلر. در اواسط دهه 1960 هنگامی که دروموند پیوست بار از لویی پیک مجله, مقاله کارکنان تقریبا به طور کامل تشکیل شده از مردان سفید پوست به طوری که اتاق خبر داوطلب خدمت سربازی یک تبلیغات طبقه بندی شده مدیریت رابرت ریچاردسون برای کمک به پوشش وات شورش.

Drummond غنی توصیف اتاق خبر شخصیت های مانند انعکاسی William F. توماس مترو ویرایشگر که بعدها این مقاله سردبیر و Glen A. Binford, یک, شور, شب, شهرستان, ویرایشگر. Drummond دستاوردهای — مصاحبه با Eldridge ساطور یک نقش محوری در صفحه اول داستان chronicling رابرت اف کندی را ترور — در حال بازگو در سرعت سریع.

اما این کتاب را مخرب ترین لحظه — موجز حساب و او را به قتل توسط یک رد معشوق در سال 1957 هنگامی که دروموند بود 12 — سزاوار بیش از شش صفحات اختصاص داده شده به آن است. یکی امیدوار است که دروموند داشتن کمک به دیگران برای گفتن داستان خود را پیدا خواهد کرد آن را به او بگویید بیشتر از خود.

زندان حقیقت: داستان سن کوئنتین اخبار

تبلیغات

William J. دروموند

دانشگاه کالیفرنیا پرس: 334 صفحات; $26.95

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>