جامعه بازنشستگی تظاهرات O. C. برنامه به خانه افراد بی خانمان با کروناویروس در هتل

برنامه به خانه افراد بی خانمان با کروناویروس در یک هتل در نزدیکی دردار اورنج کانتی بازنشستگی جامعه است و باعث خشم و انزجار در میان برخی از ساکنان.

مقامات شهرستان به تازگی وارد شده به یک توافق برای استفاده از دو بوتیک Ayres هتل ها به عنوان مسکن موقت برای کسانی که بدون سرپناه در میان coronavirus بیماری همه گیر. یک هتل است که فقط در خارج لاگونا وودز ایجاد یک جامعه با هزاران نفر از ساکنان مسن تر از 55.

شهرستان مقامات می گویند آنها باید چند گزینه را به عنوان آنها سعی کنید به سرعت حرکت مردم در داخل خانه که نگرانی شیوع در میان بی خانمان ها بیشتر می تواند فشار سیستم های بهداشتی. آنها می گویند این تاسیسات خواهد شد قفل شده است و با بیماران قادر به بازدید کنندگان و یا ترک آزادانه.

ساکنان جامعه بازنشستگی که در آن سن متوسط حدود 78 می گویند آنها از ترس داشتن بی خانمان بیماران یا کارکنان که برای آنها مراقبت نزدیک به دلیل سن خود قرار می دهد و آنها را در معرض خطر مرگ ناشی از ویروس است.

تبلیغات

بعد از ظهر روز شنبه ده ها تن از شهروندان با تجمع در مقابل ساختمان هتل در زمان فریاد “don’t kill us” در حالی که دیگران دور نزدیک در اتومبیل های خود را بوق می زدند.

شهرستان لاگونا وودز مقامات گفته اند که آنها عمیقا نگران این شهرستان تصمیم گیری و در حال بررسی اقدام قانونی.

“وجود دارد خالی هتل ها و متل ها در سراسر شهرستان که دوست دارم دیگران بزرگ از این قرارداد” شهردار Pro Tem شاری هورن گفت. “من نمی دانم اگر آنها خواسته شد. من نمی دانم اگر آنها نگاه کرد.”

اورنج کانتی استاد راهنما لیزا Bartlett که نشان دهنده لاگونا وودز گفت: او بیش از حد خوشحال بود نه در مورد تصمیم گیری برای استفاده از هتل ساخته شده توسط بخش اورژانس مرکز عملیات به دلیل نزدیکی آن به افراد مسن ساکنان. او گفت: مسئولان شهرستان تلاش برای تضمین قرارداد با حداقل یک دوجین دیگر هتل ها اما ناموفق بودند.

تبلیغات

“تا آنجا که من می دانم که ما نمی باید مکانی دیگر. من معتقدم که ما هنوز هم به دنبال, اما ما یک دوره بسیار کوتاه از زمان,” او گفت:. “این است که در مورد صرفه جویی در زندگی می کند.”

این شهرستان را به حرکت به سرعت به عنوان آن را آماده برای یک افزایش در موارد, در هفته های آینده. روز یکشنبه مقامات شهرستان گزارش شده است که وجود دارد 786 coronavirus موارد و 14 مرگ و میر.

مقامات در سراسر کشور کار کرده اند به افراد بی خانمان کردن خیابان در میان بحران بهداشت و درمان, اما تلاش ملاقات با نتایج مختلط. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اختصاص داده است 50 میلیون دلار برای خرید و یا اجاره هتل ها و متل ها در جهت سرپناه بی خانمان ها و شهرستان های سراسر کشور در حال حاضر در تلاش برای حفظ آن ،

یک مطالعه اخیر توسط محققان در دانشگاه بوستون دانشگاه پنسیلوانیا و UCLA تخمین زده است که همه گیر است و به احتمال زیاد به کشتن بیش از 3,400 افراد بی خانمان و منجر به بستری شدن در بیمارستان بیش از 21,000. جمعیت به خصوص در معرض شدید نتایج از coronavirus به دلیل سن پیشرفته اساسی شرایط بهداشتی و اغلب ضعف سیستم ایمنی بدن از مردم که زندگی می کنند در خیابان.

بارتلت گفت: این شهرستان در حال کار برای اطمینان از هتل است آنچه او به نام “self-جداسازی مستند تسهیلات است.”

“من همه چیز را در قدرت برای تضمین این تسهیلات,” او گفت:, و اضافه کرد که بی خانمان “آیا یک خانه برای رفتن به و از خود جدا کنند. به طوری که آنها هر دو در خارج وجود دارد در خیابان آلوده کردن دیگران و یا ما آنها را به خود انزوا مستند تسهیلات است.”

به 138-تخت هتل خانه “پزشکی پایدار” افرادی که تست مثبت برای COVID-19 یا کسانی که علائم. آن را شروع به دریافت مشتریان بین آوریل 9 و 12 آوریل مسئولان شهرستان در بیانیه ای گفت.

به منظور اقامت در هتل بی خانمان مردم را به مراجعه برای غربالگری پزشکی و مصرف پناهگاه ارائه دهندگان شهرستان کارکنان و پیمانکاران و بیمارستان و یا اجرای قانون است.

تبلیغات

ساکنان را دریافت وعده های غذایی در سایت و اجازه داده نخواهد شد به بازدید کنندگان است. آنها فقط می توانید ترک در یک ون ارائه شده توسط کارکنان به منظور رفتن به بیمارستان و یا به یکی دیگر از پناهگاه. وجود خواهد داشت چهار امنیت سپاه پاسداران و دیگر کارکنان در سایت در 24 ساعت شبانه روز و بارتلت گفت: او در حال کار با county کارکنان نیز معاونین کلانتر در سایت.

در بیانیه ای دونالد Ayres سوم از Ayres هتل ها گفت: این شرکت تا به حال “وزن این تصمیم بسیار متفکرانه و تصمیم جامعه ما بهتر خواهد بود در خدمت Ayres ارائه ساختمان های ما برای کمک به اورنج کانتی کاهش این زمان بحران بهداشتی.” دیگر هتل است که خواهد شد مورد استفاده توسط این شهرستان است که در شهرستان نارنجی. این شرکت متوقف گرفتن رزرو برای مهمانان در دو هتل در مارس 31, بیانیه ای گفت:.

ساکنان لاگونا وودز ایجاد کرد در ضمن می گویند که آنها باور نمی تسهیلات خواهد بود به طور کامل قفل شده است و آنها نگران کارکنان خرید در فروشگاه های نزدیک. آنها می گویند این شهرستان باید مشورت با شهر و ساکنان قبل از تصمیم گیری آن است.

تا کنون شده اند وجود دارد چند اگر هر گونه موارد از coronavirus در این شهرستان است. این شهرستان تنها گزارش تعداد موارد در شهرهای با جمعیت کمتر از 25,000 اگر آنها بیش از پنج مورد. تا کنون لاگونا وودز را ملاقات کرده بود که در آستانه و ساکنان می گویند که آنها می خواهم به آن را نگه دارید که راه.

“ما فقط احساس می کنم مثل ما پرداخت می شود ما حق. و ما سزاوار زندگی بقیه زندگی ما در یک محیط است که امن است و امن و احساس می کنید که باز کردن Ayres هتل به افراد بی خانمان واقعا خدشه دار ما احساس امنیت و رفاه گفت:” آنی McCary و 65 بازنشسته پزشک پرستار که زندگی در روستا است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im