بزرگنمایی این تصویر

Tove Skaftun ارشد پرستاری افسر برای جامعه مرکز بهداشت شهرستان اسنوهومیش اشاره می کند یک علامت هشدار دهنده مردم که می توانست در معرض کروناویروس جدید از چین به خود را شناسایی. خواهد سنگ برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

خواهد سنگ برای NPR

زمانی که برای اولین بار در ایالات متحده مورد جدید کروناویروس در سراسر چین تایید شد هفته گذشته در واشنگتن بهداشت عمومی کارگران به خوبی آماده برای پاسخ ساختمان در درس های آموخته شده در طول شیوع بیماری سرخک که بیمار 87 نفر در این ایالت در سال 2019.

همانطور که از دوشنبه, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید کرده بود پنج مورد از عفونت از جدید کروناویروس در آمریکا از جمله دو در کالیفرنیا یکی از ایالت ایلینوی و یکی در آریزونا. همه مرتبط شده اند به افرادی که در سفر خود به منطقه ووهان در چین است. بیش از یک صد نفر هستند و تحت بررسی برای جدید کروناویروس در 26 متحده با توجه به CDC.

اولین متحده بیمار یک مرد ناشناس در 30s سفر کرده بود به ووهان منطقه در پایان سال گذشته است. او بیمار مدت کوتاهی پس از پرواز به ایالات متحده جایی که او زندگی می کند در شمال سیاتل.

در ایالت واشنگتن سلامت سازمان را شناسایی بیش از 60 نفر که در تماس نزدیک با آلوده مرد قبل از او در بیمارستان بستری شد در اورت) شهری در شهرستان اسنوهومیش خارج از سیاتل.

در مورد سرعت برداشت سرفصل اما آن را نمی سر و صدا محلی درمانگاه بهداشت کارگران که به تازگی بشود برای رسیدگی به یکی دیگر از بیماری های عفونی.

“سرخک واقعا نوع روشنفکر همه در مورد ‘وای, وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در خارج وجود دارد که می تواند واقعا مسری است و می تواند شما را واقعا بیمار واقعا سریع “می گوید:” Tove Skaftun ارشد پرستاری افسر برای جامعه مرکز بهداشت شهرستان اسنوهومیش ،

Skaftun می گوید او خوشحال است که سال گذشته شیوع آنها را مجبور به بهبود آنها چگونه رویکرد این شرایط.

“ما به تازگی رشد کرده ما عفونت-کنترل برنامه پس از آن نوع در خط مقدم بسیاری از آنچه ما می گوید:” Skaftun.

او می گوید که تلاش های متمرکز بر آموزش کارکنان در مورد صحیح اقدامات احتیاطی به هنگام مواجهه با انواع بیماری های عفونی از جمله پوشیدن محافظ هوا-تصفیه ماسک زمانی که در تماس با بیماران که ممکن است آلوده.

سرخک یکی از مسری ترین ویروس ها و می توانید اقامت در حریم هوایی یک اتاق تا دو ساعت. در مقابل کارشناسان بهداشت عمومی معتقدند جدید کروناویروس نیاز به تماس نزدیک به گسترش بین انسان ها است.

“Coronaviruses به طور کلی انتقال از طریق عطسه و سرفه و تماس نزدیک با افراد, بنابراین این نوع از معیارهای ما برای شناسایی افراد در معرض خطر” می گوید: دکتر کتی Lofy, دولت, سلامت, افسر برای واشنگتن است.

او می گوید: شیوع بیماری های قبلی و اخیرا سرخک منجر به “مقدار زیادی از آماده سازی توسط ما سیستم مراقبت های بهداشتی همکاران در سراسر چگونه به مناسب … محافظت از خود را از شدت عفونی بیماری زا است.”

در واشنگتن بهداشت عمومی کارگران روزانه تماس با افرادی که در تماس با مورد تایید شده و درخواست در مورد علائم مانند تب یا سرفه. کسانی که نظارت لازم نیست برای جدا شود مگر اینکه آنها نشانه توسعه.

بیمار در سیاتل اول رفت و به محلی درمانگاه بهداشت زمانی که او شروع به نشان دادن علائم. پس از آن روشن شد او در خطر ابتلا به کروناویروس او منتقل شد به پراویدنس مرکز پزشکی منطقه ای در اورت یک بیمارستان در شمال سیاتل جایی که او تحت درمان قرار گرفت و در انزوا. او همچنان در “رضایت بخش” وضعیت با توجه به Washington State Department of Health.

دکتر امی کامپتون-فیلیپس, رئیس بالینی افسر در پراویدنس سنت جوزف سلامت که اجرا می شود که در بیمارستان می گوید آن را برای رسیدگی به بالا-سطح عفونی بیماری زا در طول ابولا ترساندن 2014.

“انواع زیرساخت قرار داده شده است در محل برای اطمینان حاصل شود که هنگامی که چیزی آمد در اطراف ما می شود آماده می گوید:” کامپتون-فیلیپس.

کسانی که شامل تخصصی gurneys برای نگه داشتن بیماران جدا شده در حالی که آنها در اطراف چرخ بیمارستان روبات است که می تواند گوش دادن به بیماران ریه و فشار خون و اتاق با منفی-فشار جریان هوا به طوری میکروب نیست گردش در سراسر بقیه بیمارستان.

در شهرستان اسنوهومیش بهداشت کارگران در هشدار برای نشانه هایی که هر گونه بیماران می تواند در معرض خطر از حمل این ویروس جدید است.

در جامعه مرکز بهداشت شهرستان اسنوهومیش علائم ارسال شده در اتاق انتظار بگویید بیماران به اطلاع کارکنان اگر وجود دارد هر گونه نشانه ای می تواند آنها را در معرض شده است.

“ما بيماران در تماس هستند و ما باید از بیماران که در حال صحبت کردن در مورد آن را با ارائه دهنده خود را به کارکنان می گوید:” سر پرستار Skaftun.

Skaftun می گوید: طبیعی است که برخی از بیماران سوال شده اند اما مانند سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در منطقه او را بیش از حد نگران آن است که برای اولین بار در ایالات متحده مورد اتفاق افتاده است می رسند در شهرستان است.

در واقع او درمانگاه تا به حال تمام پروتکل ها و عفونت-کنترل دنده در آماده زمانی که آنها برای اولین بار این خبر را شنیده.

او می گوید: کارکنان باید تمرین آماده شدن برای یک عفونی شیوع بسیار به تازگی. سال گذشته Clark County بشویید. که بخشی از حومه پورتلند سنگ., تا به حال نگران کننده شیوع 71 موارد سرخک بیشتر در میان کودکان واکسینه نشده.

در منطقه سیاتل که شامل شهرستان اسنوهومیش وجود دارد کوچکتر شیوع. هیچ کس درگذشت و شهرستان اسنوهومیش تا به حال تنها یک مورد از سرخک اما Skaftun می گوید این یک بیدارباش برای درمانگاه ها مانند او که می تواند اولین توقف برای بیماران نگران آنها ممکن است در معرض خطر.

این ووهان coronavirus به نظر می رسد بسیار کمتر مسری تر از سرخک و آنفلوآنزا تا به بیمار و کشته مراتب بیشتر آمریکایی ها در حال حاضر این سال است.

سلامت عمومی پیام از بهداشت عمومی رهبران روشن باقی می ماند: خطر ابتلا به کروناویروس جدید, پخش كردن, از انسان به انسان در آمریکا باقی مانده است کم است.

“در این زمان در آمریکا به این ویروس است در جامعه” گفت: دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در یک کنفرانس خبری.

هنوز CDC شده است ارائه مشاوره به کارکنان مراقبت های بهداشتی را به “airborne precautions” و پوشیدن دنده محافظ اگر آنها در نزدیکی یک بیمار که تحت بررسی است.

واشنگتن بیمار تشخیص داده شد بعد از نمونههای ارسال شده به CDC ستاد در آتلانتا. CDC را توسعه داده است یک تست برای تشخیص جدید کروناویروس.

“ما در حال پالایش استفاده از این تست بنابراین ما می توانیم ارائه مطلوب هدایت متحده و laboratoriums در نحوه استفاده از آن گفت:” r. schultze،.

این سازمان قصد دارد برای توزیع کسانی که به بهداشت عمومی آزمایشگاه در سراسر کشور “را به عنوان سریع که ممکن است” در هفته های آینده.

“هستند بسیاری از ناشناختهها” می گوید جانت Baseman, استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه واشنگتن است. “بهترین چیزی که بهداشت عمومی می توانید انجام دهید در حال حاضر است که فرض کنیم که آن را شبیه به دیگر شیوع کروناویروس ما را دیده اند در سال های اخیر تا ثابت شود.”

“در حال overprepared است, نام بازی,” او می گوید.

با تنها یک مورد از coronavirus از چین تایید کرد که تا کنون در واشنگتن Baseman می گوید آن را بسیار آسان تر برای سلامت عمومی کارگران برای انجام تماس ردیابی نسبت به سال گذشته هنگامی که مواجه با سرخک که شامل موارد متعدد.

“این واقعا یک وضعیت های مختلف وجود دارد همچنین بسیاری بیشتر در معرض مردم می گوید:” Baseman.

این داستان بخشی از یک همکاری بین NPR و قیصر سلامت نیوز.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im