محققان تا تلاش برای توسعه ‘جهانی’ واکسن آنفولانزا

بزرگنمایی این تصویر

بیشترین تلاش برای توسعه جهانی واکسن آنفولانزا باید متمرکز روی اب نبات چوبی به شکل پروتئین هماگلوتینین (صورتی رنگ در این تصویر از یک ویروس آنفولانزا). Kateryna کن/علم عکس ترازو/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Kateryna کن/علم عکس ترازو/گتی ایماژ

سارا شاه نیست ترس از داشتن آنفولانزا — در واقع او در نظر خودش را “عالی فرد بیمار.”

“من باید بسیار بالا و تحمل درد” شاه می گوید. “من یک فرد است که whines زیادی است. من فقط نوع آن را خورد.”

بنابراین زمانی که او شنیده ام در مورد یک مطالعه پزشکی می پردازد که داوطلبان در مورد $3,000 آلوده با ویروس آنفلوانزا پادشاه فکر ارائه صدا بیش از حد خوب به تصویب. در پاییز گذشته او بررسی می شود در 10 روز اقامت در سنت Louis دانشگاه “هتل آنفلوانزا” قرنطینه واحد که در آن محققان مطالعه چگونه سیستم ایمنی بدن انسان مبارزه با آنفلوآنزای.

“مادر من بود به عنوان jazzed در مورد آن” شاه به یاد می آورد. “او گفت:” من خیلی افتخار می کنم. شما رشد کرده است تا تبدیل به یک موش آزمایشگاه.’ “

هتل آنفلوانزا است یک قطعه از یک بزرگتر تلاش برای توسعه جهانی واکسن آنفولانزا — یک تک شات است که می تواند به جلوگیری از چند سویه های آنفولانزا از جمله کسانی است که می تواند در آینده بیماری های همه گیر.

در حالی که رمان coronavirus غالب عناوین آنفولانزا در حال حاضر باعث آسیب بیشتر در ایالات متحده در حدود 29 میلیون نفر در آمریکا بدست آنفولانزا از اوایل ماه اکتبر و در یکی دیگر از 16000 نفر از آنفولانزا بیماری های مرتبط با, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

CDC تخمین می زند که واکسن آنفولانزا را کاهش می دهد خطر خود را از آلوده شدن توسط 40 ٪ تا 60 ٪ با فرض اینکه گونه های در واکسن مطابقت با آنهایی که در گردش است که فصل.

اما در آینده یکی از واکسیناسیون می تواند حفاظت از چندین سویه های آنفولانزا و شاید آخرین بیش از یک فصل است.

جهانی واکسن آنفولانزا دارای فراموش دانشمندان برای چندین دهه است. بر خلاف دیگر ویروس آنفلوانزا دارای یک آتش سریع نرخ جهش و هزاران نفر از گونه های مختلف است که در فرایند پیچیده. با چند نامزد در حال حاضر در توسعه و یک دسته تازه از بودجه فدرال محققان می گویند جهانی واکسن آنفولانزا می تواند در دسترس هر چند ممکن است سالها قبل از واکسن آماده است برای استفاده انسان.

فشار به توسعه جهانی واکسن آنفولانزا به شدت در سال های اخیر با توجه غیر منتظره ای شدید آنفولانزا شیوع و ظهور گونه های همه گیر مانند آنفولانزای خوکی.

اما از آن شده است یک فرایند آهسته تا حدودی به دلیل محققان در حال آزمایش استراتژی های چندگانه به عنوان ویروس همچنان به جهش می گوید: سنت Louis دانشگاه استاد بیماری های عفونی و طب داخلی دانیل Hoft.

“آن را مانند در حال اجرا پس از یک انبار کاه که در پشت یک واگن می گوید:” Hoft که منجر هتل آنفلوانزا مطالعه است. “و آن را در حال حرکت در حالی که شما به دنبال سوزن.”

آهسته اما پیوسته پیشرفت

وجود دارد چند جهانی واکسن آنفولانزا نامزدها در خط لوله از جمله برخی که باید نقل مکان کرد و به تست بالینی فاز.

اکثر تحقیقات متمرکز شده هماگلوتینین یک اب نبات چوبی به شکل پروتئین است که کمک می کند تا آنفلوانزا آلوده کردن سلول های میزبان است. از “ساقه” از پروتئین است که سازگار در سراسر بسیاری از مختلف سویه های آنفولانزا و آن را به یک هدف ایده آل برای یک واکسن جهانی.

یک تیم تحقیقات بین المللی اعلام کرد در سال گذشته که آن را به حال طراحی و توسعه یک داروی آزمایشی درمان است که محافظت موش ها در برابر چند آنفلوانزا سویه با اتصال به stalklike پروتئین ویروس. کوچک مولکول است که مدل خود ما آنتی بادی است که هنوز در مراحل اولیه توسعه است.

دیگر دانشمندان در حال تلاش برای به طور مستقیم تغییر ویروس خود را مهندسی آنفلوانزا با پروتئین جدید در سطح است که می تواند مورد استفاده در واکسن. شناخته شده به عنوان کايمريک پروتئین این مولکول ترکیبی از هماگلوتینین از گونه های مختلف مانند تعویض چوب آبنبات چوبی و جفت آنها را با آب نبات های جدید سر.

محققان در کوه سینا که توسعه این رویکرد در حال تلاش برای بی درنگ انسان سیستم ایمنی بدن به تولید آنتی بادی علیه پروتئین ساقه های به اشتراک گذاشته شده در سراسر بسیاری از سویه های آنفولانزا. بر اساس تشویق نتایج اولیه در موش تیم راه اندازی فاز 1 کارآزمایی بالینی واکسن.

هر چند بیشترین تلاش برای توسعه جهانی واکسن آنفولانزا باید متمرکز بر این سطح پروتئین تیم تحقیقاتی در دانشگاه سنت لوئیس هتل آنفلوانزا است که به بررسی یک رویکرد متفاوت است.

“ما به دنبال در داخلی پروتئین در داخل ویروس” Hoft می گوید و اضافه کرد که این پروتئین ها اغلب خیلی بیشتر سازگار در سراسر مختلف آنفلوانزا سویه است. “ما در حال تلاش برای وادار کردن سلول T پاسخ در برابر کسانی داخلی پروتئین است.”

بدن انسان دارای یک ارتش از سلول های T تخصصی سلول های ایمنی است که می تواند شناسایی و کشتن ویروس-سلول های آلوده. سلول های T می تواند تشخیص ذرات ریز از یک ویروس Hoft می گوید: از جمله پروتئین است که به اشتراک گذاشته شده در سراسر بسیاری از مختلف آنفلوانزا سویه است.

بر اساس برخی برآوردها پروتئین محصور در این ویروس بیش از 90 درصد مشابه در سراسر آنفلوانزا یک سویه است. در نظریه Hoft می گوید: واکسن می تواند سیستم ایمنی بدن انسان برای تولید سلول های T که تشخیص این پروتئین های شایع و محافظت از بدن در برابر بسیاری از سویه های آنفولانزا.

برخی از شناخته شده به عنوان سلول های T حافظه هستند و عمر طولانی به یاد داشته باشید برخوردهای قبلی با عوامل بیماری زا — معنی این رویکرد می تواند در محافظت از فرد در سال است.

جهانی واکسن آنفولانزا جدول زمانی

بیش از یکی از این روش ها ممکن است موثر باشد می گوید: دانشگاه گرجستان استاد بیماری های عفونی تد Ross — و آن را ممکن است واکسن می تواند طراحی شده برای مناسب های مختلف گروه های جمعیتی.

“این ممکن است که بهترین واکسن ما طراح واکسن برای جمعیت های خاص,” راس میگه. “ما می تواند نوع افراد بر اساس سن خود و یا ایمنی تاریخچه یا وضعیت سلامت و می گویند, “خوب, شما نیاز به واکسن یک و گروه دیگری نیاز به واکسن ب’ “

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی یک شعبه از NIH است پرتاب وزن خود را پشت فشار برای جهانی واکسن آنفولانزا.

آژانس فدرال اعلام کرد در ماه فوریه 2018 که آن را شروع اولویت جهانی واکسن آنفولانزا توسعه است. پس از آن ایجاد شبکه ای از مراکز تحقیقاتی در سراسر کشور و اهدا $51 میلیون دلار بودجه در سال اول برنامه.

هنوز هم راس میگه به احتمال زیاد خواهد شد یکی دیگر از 10 تا 15 سال قبل از یک محصول در بازار — و آن را ممکن است نیاز به بودجه فدرال برای دریافت وجود دارد.

و به او هشدار می دهد حتی جهانی واکسن آنفولانزا ممکن است ارائه محافظت دائمی.

“ما خیلی دوست دارم به یک واکسن است که خواهد آخرین برای زندگی ما برای آبله یا اوریون یا سرخجه می گوید:” راس. “اما در واقعیت آنفولانزا تغییرات اغلب و آن را به طور مداوم حفظ پرتاب ما curveballs. یک واکسن است که طول می کشد برای دو یا پنج سال خواهد بود یک پیشرفت بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im