گزارش: ذخایر 39 میلیون ماسک در معرض به عنوان جعلی

ساکرامنتو, کالیفرنیا. – عمده کالیفرنیا اتحادیه کارگران که ادعا می کرد به کشف یک ذخیره از 39 میلیون ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مبارزه با کروناویروس شد و خاکسپاری استادانه درست شده کلاهبرداری کشف شده توسط FBI محققان با توجه به گزارش روزنامه یکشنبه.

محققان تصادفا بر روی این طرح در حالی که به دنبال به اینکه آیا آنها می تواند رهگیری ماسک برای سازمان مدیریت اضطراری فدرال تحت دفاع تولید عمل باراک اوباما روز جمعه گفت.

دولت فدرال شده است بی سر و صدا تصرف منابع در سراسر کشور به وقوع گسترش می یابد. اما در این مورد وجود نداشت و انبار و هیچ ماسک برای به دست گرفتن لس آنجلس تایمز گزارش داد.

آمریکا وکیل Scott Brady گفت: بار است که محققان به دنبال این نکته به پیتسبورگ تاجر, که گفت که او مشغول به کار بود با خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی-ایالات بهداشت و درمان کارگران غرب به امن میلیون ها نفر از ماسک است.

تاجر شده بود با استفاده از WhatsApp برای اتصال با کارگزار در استرالیا و یک تامین کننده در کویت که هر دو در حال حاضر هدف فدرال تحقیقات بردی گفت.

این اتحادیه شناخته شده به عنوان SEIU و پیتسبورگ تاجر هستند و نه تحت بررسی و هر دو به نظر می رسد میان رشته ای از واسطه ها و کسانی که فریب خورده بودند بردی قرار گفت.

“وجود دارد اپورتونيست که به دنبال هر قربانی,” او گفت:.

وعده 39 میلیون ماسک برای اولین بار ساخته شده در مارس 26, زمانی که اتحادیه اعلام کرد آن را پیدا کرده بود ذخایر پس از 48 ساعت از کوره در رفته و تماس های تلفنی به دنبال آگهی بر روی تامین کنندگان بالقوه. اعلام توسط این اتحادیه به طور گسترده ای تحت پوشش عمده رسانه و چندین بیمارستان سیستم ها و سازمان های دولتی به عنوان خریداران.

پشت صحنه, معامله به سرعت از هم پاشید. خریداران گفت: آنها موفق به دریافت اطلاعات قابل اعتماد در مورد جایی که آنها می تواند بازرسی محموله.

در یک نقطه استرالیا کارگزار گفت: واسطه در پیتسبورگ که 2 میلیون ماسک واقع شد در یک انبار در گرجستان و که این محصول تا به حال شده است توسط یک بازرسی ویژه گواهینامه شرکت.

که بردی گفت: همچنین بخشی از نیرنگ.”

هیچ پولی رد و بدل شد در تلاش برای نهایی کردن یک توافق با توجه به بردی.

کارشناسان در زنجیره تامین جهانی می گویند مشکوک کارگزاران و تامین کنندگان آب گرفتگی بازار با شک ارائه می دهد ایجاد یک فضای سردرگمی و بی اعتمادی فقط به عنوان بیمارستان ها در حال تلاش برای انبار کردن دنده پزشکان و پرستاران نیاز به محافظت از خود را از ویروس.

استیو Trossman سخنگوی SEIU-UHW گفت: بار است که مقامات اتحادیه تا به حال شده است در تلاش برای پیدا کردن تجهیزات برای اعضای این گروه تا به حال هیچ بهره مالی در هر گونه معاملات.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“تا آنجا که ما می دانستم که او تا به حال مشروع ماسک” Trossman گفت: از تامین کنندگان و افرادی که قصد خرید, کسانی که ماسک داره به طور کامل دامپزشک آن را و آن را به اتمام و انجام علت سعی و کوشش.”

بردی گفت: بازرسان فدرال تا به حال دلیلی برای شک کردن به ترتیب. 39 میلیون ماسک شد آگهی به عنوان N95 ماسک از 3M, ایالات متحده بزرگترین تولید کننده. اما 3M گفت: بازرسان فدرال آن تولید شده تنها 20 میلیون ماسک مانند سال گذشته ساخت که زیادی از ذخایر بعید است مگر اینکه محصول تقلبی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im