گزارش: حملات هوایی اسرائیل در شرق سوریه کشتن 14 مبارزان

بیروت – حملات هوایی اسرائیل در جنوب سوریه به کشته شدن 14 ایرانی و عراقی و مبارزان و زخمی شدن برخی از به طور جدی مخالفت با جنگ گروه نظارت کرد.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه گفت: اواخر وقت روز دوشنبه حملات در شرق Deir el-Zour استان را هدف قرار مواضع ایران و ایران-حمایت مبارزان. هیچ نظر فوری از اسرائیل است.

سوریه دولت خبر داد اواخر دوشنبه که اسرائیل حملات هدفمند نظامی انبار در منطقه Safira جنوب از شمال شهر حلب است. آن را اشاره نمی کند این حملات در Deir el-Zour استان که هم مرز ایران است.

وجود دارد و اخیرا گزارش های متعددی از مظنون به حملات اسرائیل در داخل سوریه اخیر یک هفته گذشته زمانی که ارتش سوریه و رسانه های دولتی گفت: اسرائیل جنگنده های در حال پرواز بر فراز لبنان شلیک موشک به سمت مناطق نزدیک به پایتخت سوریه از دمشق به کشته شدن سه غیر نظامی.

اسرائیل به ندرت نظرات به چنین گزارش با وجود آن که اذعان انجام حملات هوایی در داخل سوریه در موارد متعدد در این دوره از سوریه نه سال جنگ گفت: قرار بود پس از ایران اهداف نظامی در کشور است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در ماه اوت گفت: که ایران هیچ ایمنی در هر نقطه و که ارتش اسرائیل نیروهای “عمل خواهد کرد و در حال حاضر به اقدام در برابر آنها است.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet