مستاجرها برخورد با کروناویروس واجد شرایط جدید اخراج و حمایت در L. A. شهرستان

مستاجرها زندگی در unincorporated لس آنجلس در حال حاضر ابزارهای جدید برای جلوگیری از اخراج پس از رای هیئت ناظران در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

تحت اندازه گیری مورد تایید شنبه مستاجران می توانند خود را صاحبخانه در نوشتن است که آنها قادر به پرداخت به دلیل اقتصادی یا مشکلات پزشکی مربوط به ویروس — به عنوان طولانی به عنوان آن را در ظرف هفت روز پس از اجاره است. که خواهد شد به اندازه کافی برای جلوگیری از اخراج.

علاوه بر این مستاجرها در unincorporated areas در حال حاضر باید یک سال به بازپرداخت گذشته به علت اجاره.

“من امیدوارم که این به ما کمک خواهد کرد به نگه داشتن مردم در خانه است که آنها در حال حاضر نیاز به ماندن در 24/7,” سرپرست شیلا Kuehl گفت: در نشست روز سه شنبه.

تبلیغات

قوانین جدید را پوشش نمی مستاجرها زندگی در شهرستانها که گذشت خود را اخراج قوانین از جمله لس آنجلس, بورلی هیلز شهر و پاسادنا. اما هر شهرستان در L. A. شهرستان است که تصویب چنین حمایت باید رعایت شهرستان سفارش.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

این شهرستان را اندازه گیری بیشتر سخاوتمندانه به مستاجران از آنچه بود گذشت شهر لس آنجلس است.

تحت این شهر قوانین مستاجر ملزم به نگه داشتن حساب بانکی, پرداخت اینترنتی و یا سایر اسناد مالی به اثبات آنها متاثر شده است coronavirus. هر چند مستاجران را مجبور به ارائه این اطلاعات به خود صاحبخانه آنها ممکن است به آن نیاز دارید یا یک پتانسیل اخراج شنیدن یک بار وضعیت اضطراری که در شهر اعلام کرد که برای coronavirus بحران به پایان رسیده است.

تبلیغات

شهرستان, در ضمن می گوید: صاحبخانه باید قبول بدون بیشتر اسناد و مدارک خود را مستاجرها’ اخطار کتبی در مورد عدم توانایی در پرداخت اجاره از آنجا که از virus.

در حال حاضر دادگاه در L. A. شهرستان و در سراسر کشور در حال پردازش بیشتر موارد اخراج اما مستاجرها هنوز هم ممکن است مجبور به رفتن به دادگاه در نهایت اگر آنها نمی پرداخت اجاره بها در ماه آوریل یا مه.

شهرستان نیز رای دادند تا به طور موقت توقف افزایش اجاره آپارتمان در مناطق unincorporated موضوع به اجاره قوانین کنترل. را پوشش می دهد که در مورد 43,500 واحدهای ساخته شده در و یا قبل از Feb. 1, 1995. هر گونه افزایش اجاره رخ داده است که در مارس 1 نیاز به نورد و هر گونه افزایش برنامه ریزی شده برای ماه مه نمی تواند به اثر.

تبلیغات

ناظران همچنین پیشرفته برنامه ریزی برای استفاده از پول است که در این شهرستان دریافت شده از فدرال بسته محرک برای ایجاد یک اجاره صندوق کمک برای تحت تاثیر قرار مستاجران.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im