ان پی آر

اجاره ماشین های غول پیکر هرتز فایل برای ورشکستگی حفاظت

بزرگنمایی این تصویر

یک هرتز اجاره اتومبیل لوگو دیده می شود در Landover تپه های مریلند, دسامبر 31, 2014. SAUL لوئب/SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

SAUL لوئب/SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

شرکت های کرایه اتومبیل هرتز برای ورشکستگی زمینه حفاظت از روز شنبه با استناد به یک “ناگهانی کاهش در درآمد” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

هرتز فقط آخرین مشخصات بالا شرکت به احساس درد مالی از COVID-19 بحران: خرده فروشان J. C. Penney, J. Crew و Neiman Marcus همه برای ورشکستگی زمینه حفاظت از این ماه. خانه-دکور زنجیره ای Pier 1 Imports اعلام کرد این امر می تواند پایانی برای خوب بسته شدن نهایی آغاز فروش آخر هفته روز یادبود.

پس از بسیاری از ایالت ها شروع به اعلام ماندن در خانه سفارشات در ماه مارس, اجاره ماشین خشک و هرتز کاهش هزینه های اجرا شده furloughs و گذاشته 20,000 کارکنان.

در ماه آوریل این شرکت که شامل ماشین-اجاره مارک دلار صرفه جو و کرم شب تاب از دست رفته پرداخت بدهی های خود را, اما به کوتاه مدت مقابله با طلبکاران خود. این شرکت قادر به تامین امنیت یک توافق دراز مدت.

پر کردن مانع هرتز بین المللی عامل مناطق در اروپا و استرالیا و نیوزیلند به عنوان به خوبی به عنوان آن بیش از 10000 franchised برگزار می گردد مکان. این شرکت گفت: این امر با استفاده از بیش از 1 میلیارد دلار پول نقد در دست به حمایت مداوم آن عملیات به عنوان درآمد حاصل از آن را با روند ورشکستگی است. این شرکت ادامه خواهد داد به افتخار رزرو تبلیغاتی ارائه می دهد کوپن و پاداش امتیاز برنامه های.

“امروز اقدام را حفاظت از ارزش کسب و کار ما اجازه می دهد تا ما را به ادامه عملیات ما و خدمت به مشتریان خود و ارائه زمان برای قرار دادن در محل جدید تر و قوی تر مالی بنیاد به حرکت با موفقیت از طریق این بیماری همه گیر و به موقعیت بهتر ما برای آینده” گفت: مدیر عامل شرکت پل, سنگ, در بیانیه ای. “مشتریان وفادار ما را ساخته اند ما یکی از نمادین ترین برندها و ما مشتاقانه منتظر خدمت به آنها را در حال حاضر و در آینده خود سفر.”

علاوه بر آن مشکلات مالی هرتز بوده و تحت مدیریت تحول. سنگ بود به نام مدیر عامل شرکت در 18 مه — روز قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی — پس از کاترین Marinello پایین پا. او قبلا به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس خرده فروشی افسر عملیات برای شمال امریکا است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *