اجاره افزایش می تواند کوچکتر برای L. A. مستاجران تحت طرح جدید در تالار شهر

احساس خطر در مورد مردم بودن “فشرده” از خانه های خود در لس آنجلس عضو شورای شهر مایک Bonin می خواهد به سرکوب اجاره را افزایش می دهد به صدها نفر از هزاران نفر از مستاجران, سفت کردن قوانین زیر دیرینه شهر فرمان.

چند دهه پیش در لس آنجلس تصمیم به محدود کردن چقدر اجاره می تواند پیاده سالانه برای مستاجران ساکن در ساختمان های قدیمی تر. تحت اجاره تثبیت فرمان سالانه افزایش بر روی شاخص قیمت مصرف کننده — یک نمونه اندازه گیری تورم — و در پوش حداکثر 8 ٪ در سال است.

حتی اگر کمی وجود دارد تورم, اما صاحبخانه هنوز هم می تواند افزایش اجاره توسط 3 ٪ در سال است. مستاجر فعالان شکایت دارند که پس از رکود اقتصادی آن افزایش باید به طور معمول رشد تورم است. Bonin شکایت کرده است که شهرهای دیگر با اجاره کنترل — از جمله سان فرانسیسکو, سانتا مونیکا — آیا اجازه نمی دهد همان حداقل افزایش.

در لس آنجلس, مستاجران را دیدم که خود را اجاره “هنوز هم رفت و تا 3% در حالی که دستمزد خود را و درآمد خود را نه” گفت Bonin که نشان دهنده Westside محله از جمله ونیز ویستا دریا و اقیانوس آرام Palisades.

تبلیغات

تحت یک پیشنهاد جدید Bonin می خواهد برای تنظیم این قوانین به طوری که صاحبخانه دیگر می تواند افزایش اجاره 3 درصد حتی زمانی که تورم بسیار پایین تر است که از بین بردن “،” طرح خود را خواهد کلاه سالانه افزایش می یابد در 60 درصد از شاخص قیمت مصرف کننده.

تغییر قوانین می تواند بر مستاجران در حدود 600,000 آپارتمان تحت پوشش اجاره تثبیت فرمان است که به طور کلی شامل ساختمان های ساخته شده در و یا قبل از اکتبر. 1, 1978.

Bonin استدلال کرد که این یک گام مهم بود که L. A. مقامات می تواند به “محافظت از مستاجرها از gouged” حتی تحت محدودیت از کاستاریکا-هاوکینز عمل دولت قانون است که محدودیت ایجاد یا گسترش کنترل اجاره در کالیفرنیا شهرستانها. مستاجر طرفداران بوق و کرنا کردن این پیشنهاد گفت: لازم بود برای حفظ مستاجرها در خانه های خود.

برای مستاجران کم درآمد “اگر دستمزد نیست با نگه داشتن اجاره بها را افزایش می دهد آنها در حال تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای پرداخت هزینه برای یک انتصاب دکتر و دارو گفت:” جو Delgado, مدیر اتحاد کالیفرنیا برای توانمندسازی جامعه لس آنجلس. تغییر قوانین کمک خواهد کرد که آنها را “احساس امنیت است که آنها قادر خواهید بود به نگه دارید تا با اجاره در اجاره بها را کنترل ساختمان است.”

تبلیغات

دانیل Yukelson, مدیر اجرایی, آپارتمان Assn. لس آنجلس استدلال کرد که پیشنهاد جدید بود فقط بیشتر تشدید پایین در همان شکست خورده چندین دهه سیاست های مسکن که بدست ما را به وضعیت فعلی ما است.”

Mom-and-pop صاحبخانه “در حال حاضر در تلاش برای ماندن در کسب و کار” Yukelson گفت. اگر آنها از خرید “این بزرگتر صاحبان در آمده و از آنها خرید مستاجران از این اجاره-دستگاه کنترل و ناتوانی این ساختمان و شارژ بازار اجاره.”

Yukelson استدلال کرد که به جای بستن در افزایش اجاره, شهرستان باید بیشتر تمرکز بر روی طرح های دیگر مانند تبدیل متل به مسکن و ساخت آن ارزان تر برای ساخت مقرون به صرفه واحد است.

پیشنهاد جدید رونمایی شد یکشنبه به عنوان بخشی از یک بسته از طرح های که Bonin به عنوان یک نسخه محلی از به اصطلاح خانه تضمین, یک طرح ملی حمایت مستاجر فعالان با تمرکز بر دسترسی به امن و قابل دسترس و مقرون به صرفه مسکن.

این عضو شورای همچنین می خواهد مسئولان شهرستان برای کشف ایده “مسکن اجتماعی” که او به عنوان مخلوط درآمد مسکن ساخته شده در دولت ملک یا زمین خالی نزدیک به حمل و نقل و امکانات رفاهی است که منابع مالی خود را توسط مستاجر پرداخت اجاره در مقیاس کشویی.

Bonin همچنین می خواهد این شهرستان به تقاضای شفافیت بیشتر از شرکت با مسئولیت محدود است که نمی باید به عموم نشان دهد که صاحب آنها اگر کسانی که شرکت در حال خرید خانه در لس آنجلس. و او است فشار برای شهرستان به پرتاب حمایت خود را پشت فدرال لایحه که سرمایه گذاری صدها میلیارد دلار در مسکن عمومی است.

مستاجر فعالان گروه های جامعه و اعضای hotel workers union, Unite در اینجا محلی 11 پیوست Bonin در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه پیش از جلسه شورای جایی که Bonin معرفی و پیشنهاد خود را.

“افزایش اجاره بهای بزرگترین تهدید برای اعضای ما گفت:” ویکی Beza عضو متحد اینجا محلی 11. “ما باید قادر به ماندن در جامعه ما است.”

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان دیوید Zahniser کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>