بزرگنمایی این تصویر

راشل بلوم و آدم شلسینگر انجام با هم در نیویورک سیتی در سال 2016. والتر مک براید/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

والتر مک براید/گتی ایماژ

آن را وسوسه انگیز که در ارزیابی های بزرگ, خلاق, آثار, به قیف تمام اعتبار به تنها نابغه — یک نویسنده یک هنرمند و یک مدیر یک هنرمند و یا یک نام است که نشسته است در بالای یک خیمه. آن را بسیار آسان تر برای در امان خواهد بود این کار از اذیت کردن عظمت از یک ارتباط تنگاتنگ وب از همکاران و همکاران و یاران معلمان و سازمان. ما می توانید قبول آهنگسازی اعتباری است که بار خوانده شده “لنون-مک کارتنی” اما ما icons — ما نوابغ ما auteurs — اغلب به تنهایی مبادا ستاره های خود را به نظر می رسد کاهش یافته است.

آدم شلسینگر که روز شنبه از عوارض ناشی از COVID-19, نبود, نماد, نه, او یک خواننده. او گاهی اوقات داده انفرادی و صدور صورت حساب — به عنوان او بود که او نوشت استادانه اسکار-نامزد قطعه از پاپ songcraft به نام “چیزی که شما” در سال 1996. به مراتب بیشتر او نوشت و با یک صدای مشترک.

در چشمه Wayne, هر ترانه co-صورتحساب به شلسینگر و خواننده کریس Collingwood; دو جداگانه به حال احساسات و نوشت به صورت جداگانه, اما آنها همچنین می دانستند که خود را فوق العاده پر از قلاب پاپ آهنگ بهبود یافته با ایده های یکدیگر را در پرتاب. در تلویزیون نشان می دهد , دیوانه, دوست دختر سابق — که شلسینگر نوشت و یا co-نوشت حیرت انگیز 157 آهنگ — او همکاری با درخشان همكاران در راشل استار بلوم و موسیقی استاد راهنما جک Dolgen و همچنین به عنوان یک تعداد انگشت شماری از دیگران است.

شلسینگر غالبا نوشت (و با) خوانندگان خود را در گروههای مختلف آنها Collingwood در چشمه Wayne, دومینیک دیورند در پیچک, تیلور هانسون در پنجره های رنگی و یا آنا Nordeen و رنی لین در تب بالا است. او نوشت: یک طبقه بندی گسترده ای از مواد برنده جایزه با نمایشنامه دیوید Javerbaum از موسیقی برادوی Cry-Baby به آهنگ خوانده شده توسط نیل پاتریک هریس در جوایز تونی به بسیاری از آهنگ ها در, Stephen Colbert, کریسمس آلبوم. (به طور جدی وجود دارد بیشتر نزدیک راه به ایمان از واژه “وجود دارد بسیار بدتر از همه چیز به باور”?) شلسینگر را پروژه بعدی بود که یک همکاری و همچنین: موسیقی بر اساس سارا سیلورمن را خاطرات این Bedwetter برنامه ریزی شده بود برای شروع Off-Broadway پیش نمایش بعد از این بهار.

گرفته شده به عنوان یک کار شلسینگر خلاق خروجی حیرت انگیز بود. در چشمه Wayne او و Collingwood به صدا به طبقه متوسط strivers نا امید فروشندگان آگهی نگران مسافران و مردمی که pined برای مردم و زندگی و رویاهای که بازداشته آنها. در دیوانه, دوست دختر سابقاو و شکوفه و Dolgen یافت طنز و حقیقت در خنده دار pastiches که افراد میرسد بهداشت روانی انسان, زیست شناسی, محکوم روابط و موضوعات بی شماری در میان است. با Javerbaum او به کاوش عشق خود را از تئاتر — از grand احساسات و معوج متا مشاهدات — نمایش-جلو و تصنیف به طور یکسان.

شلسینگر مرگ بسیار دردناک است به تامل نه تنها به خاطر او چنین سخاوتمندانه همکار و نه فقط به این دلیل که کار خود را گسترش بسیار شادی و kindhearted طنز, هر چند هر دو از کسانی که همه چیز مطمئنا درست است. آن را نیز که بسیاری از آثار بزرگ در حال حاضر عجین با از دست دادن خود را. آثار خود را با شکوفه و Dolgen خود را با این نسخهها کار با Javerbaum خود را با این نسخهها کار با Collingwood — او به نظر می رسید بی وقفه پرکار با خلاق پیچک است که توسعه یافته به کاتالوگ از بسیاری از دیگر درخشان هنرمندان.

به سوگواری آدم شلسینگر است به سوگواری برای خانواده اش; برای دوست دختر خود پدر و مادر و دو فرزند خود که همه آنها را درد و رنج و زیان است که گسترش فراتر از یک خلاق میراث. اما ارزش آن را دارد همچنین مقدار کمی از افکار برای همکاران — برای Collingwood به صورت شکوفه برای Javerbaum برای سیلورمن و بسیاری دیگر — که کار او غنی شده. او یک نابغه بود اما او نیز یک بازیکن تیم و ضرر و زیان خود را گسترش به بسیاری از تیم ها; به بسیاری از هنر است. آن را مشقت بار به احساس ضرر و زیان آن همه در یک بار.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de