به یاد داشته باشید باران ؟ یک جوی رودخانه آوردن آن را به عقب به جنوب کالیفرنیا

از آن زمان به آماده کسانی که چکمه های باران و چتر به دلیل آب و هوای مرطوب است که بازگشت به جنوب کالیفرنیا شروع این آخر هفته.

برای اولین بار در یک جفت از طوفان به آمار Southland است که انتظار می رود برای رسیدن به شنبه افتادن درجه حرارت به پایین به اواسط دهه 60 و آوردن یک فرصت را از دوش در سراسر منطقه از طریق پنج شنبه. آسمانی است که انتظار می رود در نور با مجموع کمتر از یک دهم از یک اینچ و گفت: کریستن استوارت یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد.

“که واقعا فقط پیشرو به رویداد اصلی در هفته آینده,” او گفت:.

روز دوشنبه کننده و جوی رودخانه — تغذیه پر از نيمه بخار آب در سطوح پایین و متوسط جو — انتظار می رود را گسترده باران به این منطقه است. قویترین باران انتظار می رود روز سه شنبه.

تبلیغات

که طوفان را معطل طریق حداقل چهار شنبه, آوردن 1 تا 3 اینچ از بارش باران. برخی از مناطق جنوبی از جمله کوهپایه سن گابریل کوه ها می تواند تا 4 اینچ باران استوارت گفت.

برف سطح بالا شروع در حدود 8000 پا قبل از انداختن به حدود 6000 پا در اوایل روز شنبه. که به معنی انباشت برف به احتمال زیاد باقی می ماند در رفت و آمد مکرر سطح که در آن قابل توجه بالغ هستند ممکن است با توجه به آب و خدمات.

باران به نظر می رسد فقط در زمان برای کمک به منطقه بازگشت از ناامید کننده آسمانی در مجموع پس از خشک شروع به 2020. فشار ریج که درنگ بیش از اقیانوس آرام شرقی برای بسیاری از ژانویه و فوریه جایگزین طوفان های زمستانی است که به طور معمول خیس کالیفرنیا و شمال غربی اقیانوس آرام در طی چه معمولا دولت مرطوب ماه.

تبلیغات

در مجموع 0.04 اینچ از بارش باران کاهش یافت و در مرکز شهر لس آنجلس در ماه گذشته با قرار دادن آن در یک کراوات با فوریه 1899 برای 10th خشک ترین ماه فوریه در ضبط. مرکز شهر L. A. نیز تا به حال آن چهارم-خشک ترین ترکیب ژانویه و فوریه در رکورد پس از فقط 0.36 اینچ کاهش یافت و در طول دو ماه اول سال 2020 است. خشک ترین ترکیب ژانویه و فوریه رخ داده در سال 1912 زمانی که اندک 0.07 اینچ از بارش باران کاهش یافت و در مرکز شهر است.

پیش بینی آب و مديران نگه داشتن چشم و نزدیک در آسمانی امیدوار هستند که یک ماه یک پدیده شناخته شده توسط کارشناسان آب و هوا به عنوان یک “معجزه مارس” ممکن است کمک به تقویت شرجی و زمستان باران بالغ و کمک به حفظ دولت برای خروج از شرایط خشکسالی.

خشک چند ماه در حال حاضر گرفته شده و عوارض خود را در بسیاری از دولت است. نزدیک به 70 درصد از کالیفرنیا از جمله بسیاری از لس آنجلس گرفته شده است به طور غیر طبیعی در شرایط خشک است. فقط بیش از 34 درصد از کشور از جمله بخشهایی از منطقه خلیج و خیلی از San Joaquin Valley در نظر گرفته شده است در شرایط خشکسالی متوسط با توجه به نقشه پنجشنبه منتشر شد ایالات متحده خشکسالی نظارت بر.

“برای آب سال ما 4 اینچ زیر نرمال در مرکز شهر لس آنجلس و” استوارت گفت. “این آینده طوفان ما را بسیار نزدیک به جایی که ما نیاز به.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de