بزرگنمایی این تصویر

این قانون شامل $450 میلیون برای افزایش موجودی در مواد غذایی کشور بانک ها که در حال حاضر در حال صدمه زدن از افزایش تقاضا است. جان مور/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جان مور/گتی ایماژ

وجود دارد مقدار زیادی در coronavirus امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره برای کمک به آمریکایی های کم درآمد از جمله میلیاردها دلار کمک مسکن و سلب حق اقامه دعوی و اخراج امداد گسترش مزایای بیکاری و یک بار پرداخت پول نقد.

اما طرفداران برای فقرا می گویند این فقط یک گام اول است و کسانی که در پایان پایین تر از مقیاس اقتصادی را زیاد نیاز به کمک بیشتر در ماه های آینده.

“صورتحساب که کنگره تصویب کرده است و تا کنون در حال رفتن برای کمک به میلیون ها نفر از مردم کم درآمد وجود دارد فرصت های از دست رفته را به مطمئن شوید که واقعا کمک می رسد کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر گفت:” دبورا Weinstein, مدیر اجرایی ائتلاف در انسان نیازهای یک اتحاد از صدها نفر از گروه هایی که حامی برای خانواده های کم درآمد. “ما نمی توانیم بچه خودمان, ما در حال رهبری به افسردگی به نظر می رسد, بنابراین ما در حال رفتن به مجبور به انجام بیشتر.”

یکی از بزرگترین نا امیدی برای این گروه این است که پول بیشتری ارائه نشده برای Supplemental Nutrition Assistance Program و یا ضربه محکم و ناگهانی, مزایای, همچنین شناخته شده به عنوان مواد غذایی. این برنامه به طور سنتی یکی از ابزارهای اصلی دولت است و استفاده به هر دو کمک به تلاش خانواده ها و تقویت اقتصاد در دوران سخت عمدتا به دلیل آن را می دهد مردم پول است که آنها نیاز به صرف به سرعت.

این لایحه را فراهم می کند 15 میلیارد دلار اضافی ضربه محکم و ناگهانی کمک های مالی در پیش بینی بیشتر افراد واجد شرایط برای برنامه, اما آن را افزایش نمی دهد مزایای ماهیانه به عنوان کمک غذایی گروه پی بود. آنها می خواستند حداقل ضربه محکم و ناگهانی به نفع مطرح شود از 15 دلار به 30 دلار در ماه و حداکثر سود را افزایش 15 درصد است.

“ما می دانیم که سیاستگذاران باید به حال بسیاری را در دست خود را, اما پس از انجام گرسنه مردم گفت:” الن Vollinger حقوقی مدیر تحقیقات مواد غذایی و اکشن سنتر یک گروه مدافع. “بنابراین امیدوارم برای همه مردم وجود دارد کسانی که نیاز به کمک بیشتر خرید مواد غذایی و کسانی که می خواهند برای دیدن اقتصاد این است که عمل خواهد آمد” در آینده کمک بسته است.

هنوز زمان لایحه شامل کمک های دیگر برای خانواده های کم درآمد در مبارزه با اثرات این بیماری همه گیر. علاوه بر این تا حد زیادی گسترش مزایای بیمه بیکاری در این بسته فراهم می کند یک بار پرداخت 1200 $به علاوه 500 دلار برای هر کودک — برای افراد با درآمد $75,000 یا کمتر و ازدواج زوج های کسب درآمد $150,000 یا کمتر است.

چاک Marr, مدیر فدرال سیاست های مالیاتی برای افراد چپ متمایل به مرکز بودجه و اولویت های سیاست, نام پرداخت “یک قدم بزرگ رو به جلو” از گذشته بسته های محرک که بر اساس اندازه چنین چک در یک فرد درآمد, که بدان معنی است که خانواده های ثروتمند بیشتر.

“که این زمان اتفاق می افتد. وجود اجماع دو حزبی که فقیرترین مردم در کشور خواهد شد دریافت چک به عنوان طبقه متوسط مردم” Marr گفت. “به طوری که یک قدم بزرگ رو به جلو است.”

اما او افزود که یک مشکل وجود دارد. پرداخت خواهد شد به صورت خودکار فرستاده شده به مردم با استفاده از اطلاعات خود را از تازه ترین اظهارنامه مالیاتی. میلیون ها نفر از کم درآمد آمریکایی نیست فایل اظهارنامه مالیاتی به دلیل کسب درآمد آنها بیش از حد کوچک و یا درآمد خود را می آید به طور مستقیم از برنامه های سود مانند امنیت اجتماعی است. این لایحه اجازه می دهد سرویس درآمد داخلی به کار با اداره تامین اجتماعی برای شناسایی کسانی که برای زنده ماندن در بازنشستگی از کار افتادگی و مزایای دیگر اما این است که هنوز هم برگ میلیون ها نفر از افرادی که نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی به سرعت به طوری که آنها می توانید اضطراری خود پرداخت.

“آنها در معرض خطر سقوط از طریق ترک” گفت: Marr. “این پرداخت $1,200. این است که پول واقعی برای کسی ساخت هشت هزار دلار در سال است.”

خانواده های کم درآمد خواهد شد به احتمال زیاد بهره مندی از کمک های دیگر ارائه شده در این بسته است. این لایحه خواستار 12 میلیارد دلار در خانه جدید کمک. این شامل 4 میلیارد دلار در اورژانس بی خانمانی کمک و 5 میلیارد دلار در توسعه جامعه بلوک کمک های مالی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارائه سرپناه اضطراری و اجاره کمک به کسانی که به آن نیاز دارید. بیش از 2 میلیارد دلار ارائه خواهد شد اضافی کوپن مسکن برای افراد کم درآمد اجاره.

این لایحه همچنین خواستار یک مهلت قانونی به طور موقت اخراج و سلب حق مالکیت برای هر دو مستاجرها و صاحبان املاک با فدرال حمایت وام مسکن. در طول رکود بزرگ گسترده سلب حق مالکیت و اخراج بسیاری از خانواده ها تحت فشار قرار دادند به فقر و بی خانمانی.

نان روم, رئیس اتحاد ملی برای پایان دادن به بی خانمانی, گفت که او “بسیار خوشحال” با اضافی کمک برای بیش از نیم میلیون نفر در ایالات متحده که در حال حاضر بی خانمان و برای کمک به جلوگیری از بیشتر از پیوستن به صفوف خود را. او اشاره کرد که کمک های مالی است که به مراتب کمتر از 11 میلیارد دلار گروه برآورد خواهد شد مورد نیاز برای رسیدگی به گسترش بحران بی خانمانی.

یک گزارش جدید صادر شده توسط هشدار داد که افرادی که بی خانمان هستند بیشتر در معرض خطر coronavirus بیشتر خواهد شد نیاز به مراقبت های ویژه پزشکی هستند و دو تا سه برابر بیشتر از دیگران به مرگ از بیماری است.

“بدیهی است که بیشتر وجود دارد که رفتن به نیاز به انجام شود. وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از افرادی که precariously قرار دارد و ما بسیاری از unsheltered مردم در کشور ما واقعا نیاز به آنها گفت:” روم.

آیتم های دیگر در این قانون است که می تواند کمک به کسانی که در مواجهه با اقتصادی ترین استرس:

— اضطراری برنامه کمک غذایی دریافت اضافی $450 میلیون برای افزایش موجودی در مواد غذایی کشور بانک ها که در حال حاضر در حال صدمه زدن از افزایش تقاضا است.

— خیریه کسر تا 300 دلار خواهد شد در حال حاضر اجازه داده می شود برای کسانی که نمی itemize مالیات خود را. آن دسته از افراد تمایل دارند که درآمد پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im