تنظیم کننده اسلم USC دست زدن به سوء استفاده جنسی از اتهامات عنوان “تکان دهنده و قابل سرزنش’

وزارت آموزش ایالات متحده در روز پنج شنبه دستور داد USC به ایجاد تغییرات عمده در آن عملیات و تحت سه سال از فدرال نظارت بر پیدا کردن دانشگاه قادر به محافظت از دانش آموزان از یک دانشگاه, متخصص بیماریهای زنان متهم به سوء استفاده از صد نفر از بیماران.

تنظیم کننده فدرال خواستار USC برای بهبود نظارت برای اطمینان از بیماران محافظت شده و هر گونه اتهام سوء رفتار جنسی و تبعیض به طور مستقل مورد بررسی قرار گرفت. آنها همچنین دستور داد که دانشگاه به انجام یک بررسی از کارمندان فعلی و سابق را به ببینید که آیا آنها به درستی رسیدگی به شکایات مربوط به دکتر جورج Tyndall.

“آنچه ما در بر داشت USC تکان دهنده است و قابل سرزنش” گفت: معاون, وزیر, حقوق مدنی, Kenneth L. مارکوس. “هیچ دانشجویی نباید هرگز به صورت نفرت انگیز رفتار که USC دانش آموزان تا به حال برای مقابله با. من خوشحال هستم که رئیس جمهور [سرود] Folt در حال حاضر ارتکاب به تغییرات عمده و ما از نزدیک خواهد شد نظارت بر دانشگاه به مطمئن شوید که آن را مطابق با توافق ما.”

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos همچنین با انتقاد USC.

تبلیغات

“این کل و شکست کامل برای محافظت از دانش آموزان دلخراش و غیر قابل توجیه” او در بیانیه ای گفت. “بیش از حد بسیاری از در USC چشم به شواهدی که دکتر Tyndall شد preying در دانش آموزان برای سال. ما سپاسگزار برای هر بازمانده که آمد به جلو برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با ما OCR محققان. به دلیل شجاعت خود را, ما می توانیم در حال حاضر با دانشگاه برای اطمینان از این هرگز اتفاق می افتد به یکی دیگر از دانشجویان در دانشگاه USC است.”

Tyndall التماس کرد گناه نیست به اتهامات جنایی که او درگیر در سوء رفتار جنسی در برابر 16 سابق بیماران در درمانگاه پردیس قدمت آن به سال 2009. نزدیک به 400 نفر از زنان ساخته اند که اتهامات علیه Tyndall به پلیس و دادستان پوشش دیگر قطعات از 27 سال کار حرفه ای در دانشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im