پناهندگان Docents کمک به یک موزه جهانی مجموعه به زندگی

بزرگنمایی این تصویر

دانشگاه پنسیلوانیا موزه باستان شناسی و مردم شناسی — شناخته شده به عنوان موزه پن — استخدام پناهندگان و مهاجران از شرق میانه و آفریقا و آمریکای مرکزی به عنوان بخشی از خود را “جهانی راهنمایان” برنامه. Moumena Saradar که در اصل از سوریه می ایستد در کنار عروسی طلا و جواهر و روسری ملکه Puabi مورد علاقه خود را بخشی از خاورمیانه گالری. کامرون پولاک برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کامرون پولاک برای NPR

موزه مواجه تدریس معضل است.

زمانی که الن اونز مدیر آموزش و نامزدی در موزه پن نگاه استخر از docents او را دیدم فوق العاده — و پیری — گروه عمدتا سفید مردم است. Docents توضیح نمایشگاه به بازدید کنندگان و آنها را نشان می دهد در اطراف گالری. اونز فکر می کردم که داشتن docents از طیف وسیعی از سنین و پس زمینه ممکن است یک راه خوب برای اتصال با بیشتر جوامع مختلف که ممکن است در غیر این صورت نمی توان به موزه پن.

با او همکار کوین Schott اونز آمار بر یک ایده است. خود موسسه است که در جهان مشهور برای آن مصنوعات گرانبها از خاورمیانه و آفریقا و آمریکای مرکزی. پس چرا استخدام پناهندگان و مهاجران از آن قسمت از جهان به عنوان docents?

“ما واقعا می خواستم به روایت بسیاری از افراد مختلف را معتبر صدای مردم که زندگی می کنند در جاهای دیگر به گالری های موزه” اونز توضیح می دهد.

بزرگنمایی این تصویر

پن موزه مشهور است برای آن مصنوعات گرانبها از خاورمیانه و آفریقا و آمریکای مرکزی. کامرون پولاک برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کامرون پولاک برای NPR

جهانی راهنمایان به عنوان آنها نامیده می شدند با کمک فیلادلفیا سازمان های غیر انتفاعی کمک به مهاجران و پناهندگان است. راهنماهای سنتی دریافت آموزش در باستان شناسی و تاریخ باستان. به علاوه, موزه, استخدام قصه گوهای حرفه ای برای کمک به جهانی راهنمایان توری شخصی داستان در مورد زندگی خود را.

در اخیر صبح زمستان Moumena Saradar یک مرد 43 ساله پناهنده از سوریه ملاقات یک بازدید کننده با پوشیدن لباس سبز تیره حجاب و لبخند تابشی است که با گرم شدن موزه سنگ مرمر سرد سالن. او با افتخار همراهی مهمان او از طریق یک مجموعه است که شامل هزاران نفر از باستانی سومری گلی, سکه و مجسمه. “قدیمی ترین آثار مکشوفه در اینجا از 7000 سال” Saradar توضیح داد.

Saradar مهاجرت به فیلادلفیا سه سال و نیم پیش با شوهرش و پنج بچه ها. در دمشق او را به عنوان یک تکنسین آزمایشگاه در یک بیمارستان است. در حال حاضر او متصل تاریخ خود را با یک کش از افسانه طلا و جواهر کاوش های باستان شناسی از آرامگاه قدرتمند النهرین ملکه.

“من عاشق ملکه Puabi چرا که او مرا به یاد روز عروسی من و عروسی آداب و رسوم و سنت” Saradar می گوید. “من در روز عروسی — حدس بزنید چه من کردم حدود دو کیلو طلا. من که احساس شگفت انگیز بود — من یک ملکه!”

حضور در موزه پن به ضرب گلوله پس از جهانی راهنماهای برای اولین بار در تورهای در سال 2018 است. یک سوم از آن بازدید امروز شرکت به طور خاص به یک تور با راهنمای جهانی با توجه به موسسه تحقیقاتی داخلی و برنامه جلب توجه سراسر موزه های جهان است. نزدیک به یک دوجین دیگر موزه ها خواسته اند در مورد توسعه برنامه های مشابه و در حال حاضر وجود دارد یکی در جای در پیت رودخانه موزه در دانشگاه آکسفورد در انگلستان است.

بزرگنمایی این تصویر

چپ: یک رسانه های مخلوط, مجسمه سازی با عنوان “حضور اساسی نبود” دیده می شود در آفریقا گالری. راست: یک امداد از یک apkallu یک بالدار جن دیده می شود, در خاورمیانه, گالری. کامرون پولاک برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کامرون پولاک برای NPR

جولیان Siggers مدیر موزه پن می گوید این خصوص معنی دار به docents از عراق و سوریه داده شده است که موسسه خود را مدیون آن تمام وجود برای شی ء از نظر قانونی کاوش های باستان شناسی در جهان است و از 1800s.

“این بخشی از جهان که در آن نه تنها شما دیدن شهرهای اما شما اول نوشتن اولین آبیاری اول نجوم,” او می گوید. “منظورم این است که همه ما باید این بدهی به این فرهنگ های خاور نزدیک باستانی. و البته که در آن [به docents] هستند و از آنها بسیار افتخار کنیم.”

جهانی راهنماهای همچنین آمده از مکزیک و گواتمالا و جمهوری دموکراتیک کنگو. خاک رس Katongo وارد در شمال امریکا 13 سال پیش پس از فرار از جمهوری دموکراتیک کنگو. او یک راهنمای جهانی که تمرکز بر روی تورهای دیدنی و جذاب آفریقا مجموعه مملو از آثار مذهبی قبل از گسترش مسیحیت و اسلام است.

بزرگنمایی این تصویر

خاک رس Katongo سمت چپ متولد شد, در جمهوری دموکراتیک کنگو است و یک راهنمای برای پن موزه آفریقا گالری. Celeste دیاز که سفر به جلو و عقب با خانواده اش بین گواتمالا و تگزاس با این نسخهها کار در مکزیک و مرکزی امریکا گالری. کامرون پولاک برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کامرون پولاک برای NPR

“من عاشق این محل” Katongo می گوید. “این است که فرهنگ من است. این داستان من است.” Katongo خود را می بیند به عنوان بخشی از یک اصل و نسب از رهبران معنوی از آفریقای مرکزی است. او کار اصلی است که به عنوان یک کشیش در غرب فیلادلفیا کلیسای پروتستان. آن را فراهم می کند مراقبت روزانه برای کارگران مهاجر. او عمیقا درگیر در حمایت از جامعه خود و موزه پن پشتیبانی می کند او می گوید الن اونز.

“یکی از اهداف این پروژه در واقع به ارائه شغل برای مردم است که مهاجران و پناهندگان” او می گوید. قسمت-زمان راهنماهای به پرداخت حدود $20 ساعت و گرانت که بودجه آنها را می سازد در کمک به مذاکره اقتصادی و فرهنگی موانع.

“دوست دارم که چگونه به بیمار زمان HR روش W-2 فرم, چگونه به درخواست برای یک روز می گوید:” کوین Schott دانشیار مدیر برنامه های تفسیری. “من فکر می کنم ما اغلب فراموش کرده ام در تمام چیزهایی که خنگ ما در مورد داشتن یک شغل در امریکا است.”

بزرگنمایی این تصویر

الن اونز (سمت چپ) مدیر برنامه های آموزش و کوین Schott دانشیار مدیر تفسیری برنامه های کاربردی برای کمک مالی که بودجه جهانی راهنماهای برنامه آغاز شد که در سال 2017. کامرون پولاک برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کامرون پولاک برای NPR

اما حرکت صعودی برای موزه بزرگ است Schott می افزاید. جهانی راهنمایان باید تبدیل به ارزشمند وقتی که می آید به ترجمه اسناد و مدارک به زبان عربی اسپانیایی و سایر زبان ها. آنها کمک کرده ایم داران روی زمین انجام تحقیقات در عراق است. و در یک لحظه زمانی که تراژدی از کشورهای دیگر احساس می تواند به عنوان کنترل از راه دور به عنوان یک مصنوع محبوس در مورد شیشه ای, شنیدن پناهندگان داستان در پشت سر هم با آثار مکشوفه از گذشته باعث می شود بیشتر احساس شخصی و در حال حاضر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>