شکستن رکورد 209-mph تند باد به نظر می رسد مانند یک اشتباه پیش بینی می گویند

یک پتانسیل شکستن رکورد وزش 209 مایل در ساعت ثبت شده بالای کالیفرنیا اوج است که به دنبال بیشتر بعید است پس از مطالعه بیشتر ملی خدمات آب و هوا پیش بینی روز دوشنبه گفت:.

انفجار باد از سرما و طوفان در حال حرکت جنوب در سراسر کشور دستگیر شد حدود 7:45 صبح روز شنبه توسط یک ابزار در 9,186 پا بالای کیرکوود کوه در جنوب دریاچه تاهو. اگر دقیق باد را درهم شکست رکورد سرعت برای دولت 199 mph مجموعه در سال 2017.

اما پیش بینی در حال حاضر مشکوک سنسور کار نمی کند به درستی گفت: Cory مولر یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در ساکرامنتو.

“به نظر نمی رسد واقع بینانه پس از نگاه کردن به وزش باد, سنسور,” او گفت:. “این گزارش بادهای زمانی که ما از دیدن فندک بادها و رطوبت بالاتر از ما در واقع در حال تجربه. اعتقاد ما بر این سنسور کار نمی کند به درستی.”

تبلیغات

دوم-کمترین وزش باد یکشنبه — مشکلات ناسازگار بودن در 125 mph — رخ داده است در قله آلپ در ارتفاع 8,483 ، مولر گفت که خواندن ظاهر می شود دقیق است.

اگر چه شاید نه شکستن رکورد بادها در سراسر بسیاری از دولت بودند قابل توجهی بیش از آخر هفته. یک پنجره در 41 طبقه سان فرانسیسکو تکیه هزاره برج شکسته یکشنبه در میان بادهای قوی با توجه به SFist. قوی شبانه بادها نیز سرنگون یک درخت که بر روی خطوط برق در التادنا. روز دوشنبه gusts زدم بیش از یک دکل بزرگ در 15 آزادراه در فنتنا.

زمستان سرد طوفان که برداشت های زیادی از آن رطوبت از اقیانوس آرام به عنوان آن را نقل مکان کرد به سمت جنوب کالیفرنیا بیش از آخر هفته انتظار می رود که به پا زدن تا نسیم از طریق پنج شنبه صبح.

تبلیغات

کوه ها در لس آنجلس و ونتورا شهرستان انتظار دارند به طور بالقوه مخرب gusts بین 55 و 65 مایل در ساعت در سرتاسر دوشنبه بعد از ظهر. مناطق ساحلی در هر دو شهرستان می تواند gusts تا 45 مایل در ساعت گفت: لیزا فیلیپس یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد.

حتی قوی تر از انفجار — تا 70 مایل در ساعت — پیش بینی شده برای ایالتی 5 راهرو. آب و خدمات صادر وزش مشاوره برای شهرستان ونتورا کوه ها از طریق 9 p. m. روز شنبه هشدار از gusts است که می تواند رانندگی دشوار است و باید از این پتانسیل برای منفجر کردن اندام درخت و در نتیجه قطع برق. یک باد بالا سازمان دیده بان نیز در اثر در ارتفاعات بالاتر در لس آنجلس از طریق پنج شنبه صبح.

“احتمال باران قرار است برای روشن شدن این منطقه صبح امروز و پس از آن ما قصد داریم به ادامه بادهای قوی برای منطقه” فیلیپس گفت. “آنها نوع کاهش به این شب و پس از آن یک شبه آنها شروع به چیدن دوباره.”

سطح برف نیز انتظار می رود به رها کردن به 2500 پا در لس آنجلس و ونتورا شهرستان, معنی محلی کوه ها می توانید ببینید تازه از گرد پودر. سن گابریل کوه ها در حال انتظار برای دریافت 3 تا 6 اینچ از برف در حالی که دره آنتلوپ می تواند تا یک اینچ است. برف تجمع در انگور نیز ممکن است پیش بینی می گویند.

زمستان هشدار طوفان در اثر تا ظهر دوشنبه به ارتفاعات بالاتر در لس آنجلس از جمله Acton, Mt. ویلسون و سندبرگ. کوه بالا رفت و آمد مکرر در Wrightwood گزارش 4 تا 6 اینچ از برف اوایل دوشنبه فیلیپس گفت.

با وجود شرایط سرد در کوه بسیار لس آنجلس می رود تا گرم با درجه حرارت پایین 70s برای بسیاری از هفته است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im