جزئیات: دموکرات انتشار قانون به تعمیرات اساسی پلیس

بزرگنمایی این تصویر

یک نشان دهنده دارای یک پلاکارد در طی یک راهپیمایی در خیابان پنسیلوانیا علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در واشنگتن در 6 ژوئن سال 2020 است. JOSE LUIS MAGANA/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

JOSE LUIS MAGANA/خبرگزاری گتی ایماژ

مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها پرده برداری از قوانین گسترده در روز شنبه به تعمیرات اساسی پلیس در آمریکا پس از هفته ملی تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید, یک, مینیاپولیس, مردی که پس از یک افسر پلیس برگزار زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

این پیشنهاد با عنوان عدالت در پلیس قانون را منع پلیس از استفاده از چوک-دارای ایجاد یک رجیستری ملی برای پیگیری پلیس سوء پایین تر از استانداردهای قانونی به دنبال مجازات های کیفری و مدنی برای سوء رفتار پلیس و ممنوعیت خاصی ندارد-دست کشیدن حکم. (شما می توانید به خواندن خلاصه ای از این لایحه در اینجا.)

بعد از یک لحظه سکوت برای فلوید دموکرات کنگره منتشر شد پیشنهاد خود را در یک کنفرانس خبری در کاپیتول هیل.

رئیس کنگره سیاه حزبی در کنگره کارن باس, D-کالیفرنیا آن را به نام یک “تحول چشم انداز پلیس در آمریکا است.” CBC در زمان سرب در تهیه پیش نویس قانونی در پاسخ به اعتراض ملی برای تعمیرات اساسی از پلیس.

باس در گفتگو با صبح Edition‘s راشل مارتین در مورد این قانون پیش از انتشار آن در روز دوشنبه است. او گفت: بزرگترین تغییر این قانون را یک تغییر در فرهنگ است.

“بالا بردن استانداردهای داشتن صدور گواهینامه های ملی و بالا بردن سطح پلیس در ایالات متحده به طوری که آن را مانند بسیاری از حرفه های دیگر” باس شرح داده شده است. “حرفه ای است که قدرت را به کشتن باید یک حرفه ای است که دارای استانداردهای ملی است که شفاف و پاسخگو به مردم است.”

مجلس نمایندگان است که انتظار می رود به صرف مقدار از ماه ژوئن کار بر روی اندازه گیری و باس گفت او امیدوار برای حمایت هر دو حزب. معلوم نیست چه ایران با کنترل سنا به آن پاسخ خواهد داد.

“من فکر می کنم که همکاران من در دو طرف راهرو بر این باورند که در ایالات متحده آمریکا در سال 2020 وجود دارد هیچ بهانه ای برای یک اداره پلیس به ارتکاب باز عمومی در عمل سوء استفاده از حقوق بشر آمریکایی” او گفت:.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. گفت: کنگره ایستاده است با کسانی که “مبارزه برای عدالت و اقدام است.”

شما می توانید جزئیات این لایحه خود را در اینجا.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>