RCMP dash cam فیلم نشان می دهد آلبرتا رئیس Allan آدم بودن پنجه در طول بازداشت

به تازگی عمومی RCMP داش-cam فیلم از شب آلبرتا برای اولین بار سازمان ملل رئیس Allan آدم دستگیر شد در حادثه ای که در سمت چپ او را با چشم های سیاه و سفید نشان می دهد او جر و بحث با یکی RCMP افسر قبل از دوم پردازد و او را به زمین.

بالا مشخصات رئیس آتاباسکا Chipewyan در شمال آلبرتا را متهم به پلیس از آزار او و همسرش را در طی یک درگیری بیش از یک منقضی شده پلاک در ماه مارس است. RCMP در ضمن می گویند آنها بررسی تصویری از حادثه و تلقی خود را عضو اعمال می شود “مناسب است.”

داش دوربین تصویری در حال حاضر در مکان های بعد از آدم وکیل برایان Beresh زمینه حرکت به اتهامات ماند. این تصویری است که در حال حاضر شواهد.

این ویدیو نشان می دهد inital درگیری لفظی بین رئیس و RCMP که در آن آدم سوگند چندین بار به عنوان او می شود در داخل و خارج از وسیله نقلیه خود را. در یک نقطه و یک افسر منازعه آدم را که باعث واکنش خشم. بعد یک افسر منازعه آدم دست و به نظر می رسد شروع به دستگیری او زمانی که یک ثانیه اجرا می شود و همزمان او را به زمین.

Beresh است که استدلال به اتهام حمله به یک افسر پلیس و مقاومت در برابر بازداشت باید ماند چون RCMP تجاوز و آدم با حقوق در منشور حقوق و آزادیهای.

Beresh می گوید آنها نقض بخش 7 که تضمین می کند هر کس حق زندگی آزادی و امنیت توسط خودسرانه بازداشت آدم.

“وجود دارد هیچ پایه و اساسی در قانون برای بازداشت او ساده برای یک بلیط” Beresh گفت.

او معتقد بود وجود دارد بدون هیچ دلیل قانونی برای دستگیری و یا جستجو آدم.

“وجود دارد هیچ پایه و اساسی برای جستجو وجه و سپس او برگزار شد برای یک دوره حدود هفت تا هشت ساعت غیرقانونی در نظر ما” Beresh گفت.

او گفت: در این ویدئو به وضوح نشان می دهد پلیس درگیر در غیر قانونی انجام و نیروی بیش از حد به خصوص در هفت دقیقه, علامت که در آن آدم اند و پنجه توسط افسر.

“ترین نقطه محوری است زمانی که او به طور داوطلبانه راه رفتن با افسر من فکر می کنم دست چپ خود را (این است که) از پشت سر و گردن کلفت افسر می آید در شارژ او را به عنوان اگر او را برای بازی در سان فرانسیسکو 49ers بدون پرسیدن هر گونه سوال و آنچه” Beresh گفت: ارائه تفسیر خود را از وقایع در این ویدئو.

Beresh گفت که او معتقد است مسئول رفتار مرتبط است به این واقعیت است که آدم یک بومی ،

“نود درصد از جمعیت (اگر آنها) قفقازی شده اند گفت: به درایو صفحه اصلی رفع کردن ثبت نام خود را ترک وسیله نقلیه آن را انتخاب کنید تا روز بعد. آن را تشدید کرده اند به هفت ماموران پس از رسیدن $310 بلیط” Beresh گفت.

RCMP نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر پنج شنبه شب. در بیانیه ای ارسال شده به رسانه ها در آخر هفته گذشته, Wood Buffalo RCMP گفت: آنها با نزدیک شدن یک خودرو با منقضی شده یک بشقاب و یک درگیری هنگامی رخ داد که آدم با نزدیک شدن به وسیله نقلیه. پلیس می گویند او در برابر دستگیری و افسران مورد نیاز به استفاده از زور برای دستگیری او.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

آنها می گویند که آنها باید بررسی فیلم از یک وسیله نقلیه دوربین و هیچ نظر بیشتر بر روی آن.

“این فیلم از این حادثه بررسی شد, توسط مافوق طبق سیاست های ما. مشخص شد که اعضای اقدامات مناسب و برآورده نمی آستانه برای تحقیقات خارجی. این موضوع در حال حاضر قبل از دادگاه” بیانیه ای گفت:.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>