نادر هرز Seadragons تخم در کالیفرنیا آکواریوم

بزرگنمایی این تصویر

یک کودک هرز seadragon شنا در آکواریوم توس در لا جللا کالیفرنیا. دو تا از ماهی نادر تخم وجود دارد و به تازگی ساخت آکواریوم یکی از معدود در جهان با موفقیت به نژاد آنها. توس آکواریوم در Scripps موسسه اقیانوس شناسی از طریق AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

توس آکواریوم در Scripps موسسه اقیانوس شناسی از طریق AP

پس از سالها تلاش در جنوب کالیفرنیا آکواریوم دارای دو بسیار کوچک و بسیار نادر — بسته نرم افزاری از شادی.

دو علف هرز seadragons به تازگی از تخم در توس آکواریوم در Scripps موسسه اقیانوس شناسی در لا جللا کالیفرنیا. ظریف موجودات شبیه بیت از جلبک دریایی و پسرعموهای دور از اسب دریایی. و آنها به شدت دشوار به نژاد است.

توس اعلام این خبر در روز پنج شنبه و در حال حاضر یکی از تنها چند آکواریوم در سراسر جهان برای دریافت شیک حیوانات به تکثیر در اسارت است. جنیفر Nero Moffatt, آکواریوم, ارشد, مدیر, مراقبت از حیوانات, علم و حفاظت از آن را به نام “مناسبت اهمیت دارد.”

“Seadragons هستند کاریزماتیک حساس و نیاز به دقیق دامداری,” Moffatt در بیانیه ای گفت. “ما صرف بیش از 25 سال کار با این حیوانات و عشق است که ما را ساخته اند گام های بعدی برای حفظ این ظریف گونه است.”

توس آکواریوم می گوید که تربیت 13 انواع اسب دریایی از سال 1995 آغاز شده و آن هرز seadragon برنامه به دلیل است که سابقه موفقیت است.

آکواریوم می گوید اینچ-طولانی نوزادان در حال حاضر تغذیه در کوچک میگو. آنها رشد به حدود 18 اینچ.

این روشن نیست که آیا تازه از تخم در آمده آنهایی که کمی مرد یا زن — و توس می گوید که به احتمال زیاد نمی دانید تا رسیدن به بلوغ جنسی در چند سال.

این علف هرز seadragon یا Phyllopteryx taeniolatus, است که بومی آب های استرالیا. آنها به مدت طولانی نازک snouts و باله است که حرکت آنها را از طریق آب هر چند آنها اغلب رانش مانند جلبک دریایی.

به عنوان بخشی از جفتگیری مراسم seadragons انجام یک چرخش رقص پوزه به پوزه — که چگونه آنها انتقال تخم مرغ از زن به مرد است.

مانند دیگر اسب دریایی از مردان حمل تخم مرغ پس از زنان سپرده آنها در مرد اسفنجی دم. تخم مرغ جوجه کشی سپس تخم در حدود شش هفته است.

بزرگنمایی این تصویر

این علف هرز seadragon یا Phyllopteryx taeniolatus, کمتر شناخته شده پسر عموی اسب دریایی که شبیه جلبک دریایی زمانی که شناور. حسن نیت ارائه میدهد از توس آکواریوم در Scripps موسسه اقیانوس شناسی از طریق AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حسن نیت ارائه میدهد از توس آکواریوم در Scripps موسسه اقیانوس شناسی از طریق AP

ماهی یک بار “نزدیک به تهدید” گونه است اما از آنجا که مشخص شده است به عنوان “کمترین نگرانی” توسط اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت و منابع طبیعی است. که تا حدی به دلیل وجود اطلاعات کمی در جمعیت, با توجه به توس آکواریوم.

این موجودات به خصوص سخت به آهنگ های خود را به دلیل ناهموار و از راه دور زیستگاه همراه استرالیا سواحل جنوبی و هرز seadragons خوب در استتار.

اما گرم شدن اقیانوس ها و مخرب ماهیگیری شیوه های تهدید زیستگاه خود ایجاد نیاز بیشتری برای آکواریوم به نژاد و مطالعه نادر حیوانات و آکواریوم گفت.

اما اگر شما در جنوب کالیفرنیا و می خواهید برای دریافت یک نگاه اجمالی در کوچک-tiny seadragons نمی کنید امید خود را. آکواریوم می گوید آنها می مانم پشت صحنه و خارج از چشم های عمومی در حال حاضر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>