باران خاموش استرالیا آتش سوزی و باعث جاری شدن سیل

کانبرا استرالیا – باران شلاق استرالیا سواحل شرق در روز یکشنبه است خاموش عمده آتش سوزی و باعث گسترده جاری شدن سیل.

باران را از Currowan آتش جنوب شهر سیدنی اواخر روز شنبه پس از آن نابود 312 خانه و با خاک یکسان 500,000 هکتار (1.2 میلیون هکتار) بیش از 74 روز, New South Wales, دولت روستایی خدمات آتش نشانی گفت.

روستایی خدمات آتش کمیسر شین Fitzsimmons گفت که او امیدوار باران سنگین خواهد حرکت داخلی از ساحل و خیس بیشتر عمده آتش سوزی سوخته برای ماه می باشد.

Fitzsimmons خداحافظی در فرودگاه سیدنی هتل در یکشنبه 21 آمریکا و کانادا 21 آتش نشانان بودند که از رفتن به خانه پس از استقرار خود را مبارزه با استرالیا blazes.

یک هشدار آب و هوایی شدید در محل در روز یکشنبه همراه بسیاری از نیو ساوت ولز در سواحل و نقاط کوئینزلند شمالی با بارش شدید باران مخرب بادهای غیر طبیعی جزر و مد بالا و آسیب رساندن به پیش بینی گشت و گذار.

دولت خدمات اورژانس گزارش شش سیل نجات شبانه در نزدیکی Grafton شمال سیدنی. آنها اکثرا افرادی که شد رشته در حالی که اقدام به رانندگی از طریق floodwater.

برخی از سواحل شرق شهر دریافت کرده اند در روزهای اخیر خود را سنگین ترین بارندگی در پنج دهه است.

در استرالیا northwest coast, Tropical Cyclone دامین محصل اواخر روز شنبه به عنوان یک دسته 3 طوفان و تضعیف آن را به عنوان نقل مکان کرد و مرزی است.

چندین ساختمان از دست داده بود پشت بام اما مقامات هنوز به سنجش دقیق میزان خسارت در روز یکشنبه.

استرالیا آتش سوزی که منجر به کشته شدن حداقل 33 و تخریب بیش از 3000 خانه در یک اقدام بی سابقه آتش نجومی آغاز شد که در اواخر رکورد خشک 2019.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر