راه آهن محاصره توسط Tyendinaga Mohawk باقی مانده است پس از مهلت پلیس عبور

TYENDINAGA MOHAWK خاک, ONT.—استان انتاریو با پلیس و CN راه آهن گزارش داد معترضان تا نیمه شب یکشنبه به پاک کردن یک راه آهن محاصره در Tyendinaga Mohawk خاک و یا در صورت بررسی و ممکن است اتهامات جنایی.

اما مهلت آمد و رفت و محاصره نزدیک Belleville, Ont., که فلج هر دو حمل و نقل مسافری و ترافیک ریلی در بسیاری از شرق کانادا برای نزدیک به سه هفته در محل باقی مانده است صبح روز دوشنبه.

موانع در پاسخ به یک حرکت RCMP برای پاک کردن معترضان که مسدود کردن دسترسی به یک ساحلی GasLink گاز خط لوله کار سایت در’suwet’en خاک در شمال بریتیش کلمبیا.

ارثی روسای مرطوب’suwet’en ملت در مخالفت با کار سنتی خود را خاک با وجود پشتیبانی از انتخاب گروه شوراها در طول مسیر خط لوله.

نخست وزیر جاستین ترودو صحبت با تلفن و یکشنبه با, Ontario برتر داگ فورد, Quebec برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, و میلاد جان هرگن “به بحث در مورد راه آهن محاصره و اثرات آنها در سراسر کشور در کانادا و اقتصاد است.”

با توجه به بیانیه ای از سازمان بنادر و دریانوردی, ترودو اطلاع premiers از اقدامات گرفته شده برای اطمینان حاصل شود که نیازهای حیاتی خطاب هستند از جمله پروپان و مواد شیمیایی برای درمان آب آشامیدنی و ضروری محصولات کشاورزی.

“ما باقی خواهد ماند و در تماس نزدیک با تمام استان ها برای رسیدگی به نیازهای فوری به عنوان مورد نیاز است و ما همچنان به پشتیبانی هماهنگ تلاش برای پیدا کردن یک قطعنامه” بیانیه ای گفت:.

ترودو و premiers همچنین تصریح کرد: تعهد خود را به حل و فصل مسالمت آمیز وضعیت.

روز جمعه نخست وزیر گفت: موانع تا به حال به پایین آمده و دستورات سفارش آهنگ پاک مورد نیاز به اجرا شود.

اما مرطوب’suwet’en وراثت رئیس Na’moks, همچنین شناخته شده به عنوان جان Ridsdale روز یکشنبه اعلام کردند که ترودو “متضاد” سخنرانی کرده بود فقط اثر مخالف است.

“اگر نخست وزیر ساخته شده است که سخنرانی Mohawks گرفته اند که همه چیز را,” او گفت:. “آنها آماده بودند. ما در تلفن.”

Na’moks گفت: تمام پنج ارثی ستاد شد و انتظار می رود برای دیدار با, در شمال B. C. دوشنبه خود را به برنامه ریزی گام های بعدی و مذاکرات با RCMP می تواند رزومه در روز پنج شنبه در اولین.

او گفت: روسای نمی خواهد تکان دادن از خواسته های خود برای Mounties به حذف هر جزء از یک واحد سیار از قلمرو خود را قبل از ملاقات با آنها.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

سحر رابرتز سخنگوی RCMP گفت: واحد های تلفن همراه بوده است به طور موقت بسته شد و بحث شد در جریان با معاون کمیسر در مورد آینده آن است.

روسای بازدید حامیان این هفته در Tyendinaga و Kahnawake جنوب مونترال و تکرار است که شرایط خود را برای مذاکرات آغاز نشده بود ملاقات کرد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im