ناودان توسط بادهای سنگین و تحمل گرانبها دوزیستان و نقل, هلیکوپتر heaved skyward از یک کوه از راه دور در مرتع پرورش احشام در شبه جزیره باخا کالیفرنیا.

با شیوع کروناویروس تهدید به تعطیل کردن مرز بین آمریکا و مکزیک, زیست شناسان در هر دو طرف توافق کردند که از آن زمان به عمل پس از چند ماه مذاکرات با احتیاط. “این رفتن” آنها اعلام کرد.

در سپیده دم در مارس 14, دو سینه یخ پر شده با 1000 شکننده red-legged قورباغه تخم مرغ شد airlifted از باخا کالیفرنیا سیرا سن پدرو Martir محدوده به فرود سایت که در آن آنها لود شد بر روی یک کامیون وانت و رانده شده به ایالات متحده آمریکا از ورود.

آن لحظه ای سرنوشت ساز برای اولین binational تلاش با هدف احیای فدرال تهدید دوزیستان در کالیفرنیا است. اما زیست شناسان که تا به حال 20 سال را صرف آماده کردن زمینه برای آن نگران است که تند و زننده آب و هوا همراه با پیش بینی نشده اجازه snafus و سفت محدودیت های مسافرتی با توجه به COVID-19 همه گیر ممکن است علت آن را به باز کردن در آخرین لحظه.

تبلیغات

“همه چشم به چسب به یخ سینه به آنها منتقل شده از طریق گردان از بازداشت مقامات مکزیکی به ایالات متحده مقامات گمرکی” به یاد می آورد رابرت فیشر تحقیقات زیست شناس با بررسی زمین شناسی ایالات متحده.

دقیقه بعد او آهی کشید با کمک لبخند زد و گفت: “ما آن را انجام داد.”

ظهر نیمی از تخم مرغ قرار داده شده بود فقط در زیر سطح آب در حوضچه در سانتا رزا فلات حفظ محیط زیست در سانتا آنا کوه. بقیه قرار گرفتند در یک دریاچه کوچک در منزوی خصوصي در مرتع پرورش احشام در شمال شهرستان سان Diego.

la-me-california-red-legged-frog-recovery03.JPG

ارتش پرالتا-گارسیا موسس غیر انتفاعی Conservacion د جانوران Noroeste del نظارت تلاش برای جمع آوری red-legged قورباغه ها برای مقاصد پژوهشی.

(Jorge H. والدز)

تبلیغات

در حال حاضر تخم مرغ ها شروع به تخم دانشمندان می گویند. اگر زنده ماندن آنها به بزرگسالی آنها می تواند کمک به کالیفرنیا دولت دوزیستان و بزرگترین بومی قورباغه غرب رودخانه می سی سی پی تکثیر شوند برخی از این آبراه که در آن رونق برای صدها نفر از هزاران سال.

4-اینچ-طولانی قورباغه به نام رنگ مایل به قرمز در قسمت زیرین آن است که انتظار می رود به کرایه هست. سایت های ارائه عمیق استخر وزوز با حشرات برای تغذیه و متراکم می ایستد از cattails برای پوشش. آنها همچنین رایگان از درنده bullfrogs و ماهی که پیدا کردن چند تا راحت تر به اهداف از tadpoles و نوجوان قورباغه ها.

در برگشت از سنتی روابط در امتداد مرز آن است که زیست شناسان در آمریکا خواهد شد که به دنبال اطلاعات علمی از کارشناسان در خانواده عمل غیر انتفاعی Conservacion د جانوران دلم Noroeste در Ensenada, Baja California, اگر این پروژه موفق است. این تلاش شامل بررسی زمین شناسی ایالات متحده آمریکا ماهی و حیات وحش کالیفرنیا گروه از ماهی ها و حیات وحش سن دیگو موزه تاریخ طبیعی و محافظت از طبیعت.

بسیاری از تحقیقات در پیوند قورباغه شناخته شده برای دانشمندان به عنوان رعنا draytoniiشده انجام شده توسط حفاظت زیست شناس ارتش پرالتا-Garcia, co-founder از جانوران و همسرش, Jorge H. والدز-ویللویکنکیو.

“ارتش است قهرمان من” گفت: برادفورد Hollingsworth متصدی herpetology در موزه سان دیگو. “بدون کار پرشور دانشمندان در جانوران ایده بازیابی این گونه در جنوب کالیفرنیا امکان پذیر نخواهد بود.”

la-me-california-red-legged-frog-recovery02.JPG

برادفورد Hollingsworth متصدی herpetology در سن دیگو موزه تاریخ طبیعی و ارتش پرالتا-گارسیا از بنیانگذاران Conservacion د جانوران دلم Noroeste, انجام کار در زمینه مرتبط با نادر red-legged قورباغه ها در سن پدرو Martir محدوده در باخا کالیفرنیا.

(Jorge H. والدز)

در یک مصاحبه تلفنی پرالتا گفت: “به عنوان به زودی به عنوان من می دانستم که تخم مرغ بود با خیال راحت در آب در کالیفرنیا من فرستاده تبریک توجه به کارکنان از سه که گفت:” این نشان می دهد که چگونه یک تعداد انگشت شماری از مردم می توانند انجام چیزهایی که از اهمیت بین المللی.’ “

“در حال حاضر من می شنوم که تخم مرغ جوجه ریزی,” او اضافه شده با یک خنده. “من نمی توانم صبر کنید برای رفتن به دیدن بچه ها من.”

تبلیغات

یک زمان وجود دارد که California red-legged قورباغه شماره در میلیون ها و شهوانی تماس پیوست صداهای طبیعی از بهار در برکه ها و رودخانه ها از نقطه ریس جنوبی به, Baja California.

از دوزیستان که موفق به کسب شهرت در مارک تواین “جشن پریدن قورباغه از Calaveras County” بود که مدت ها پیش نابود شده توسط شکارچیان, تخریب زیستگاه, آفت کش ها, بیماری های قارچی و اشتهای از bullfrogs و خرچنگ. امروز چند کوچک مستعمرات که باقی می ماند در یک محیط زیست لبه چاقو.

بازیابی پروژه آغاز شد و 20 سال پیش زمانی که غیر انتفاعی گروه زیست محیطی محافظت از طبیعت راه اندازی یک غوک بزرگ امریکایی کنی کمپین در 8,400 هکتار سانتا رزا فلات به کمک red-legged قورباغه زنده ماندن. در آن زمان در سال 1999 گونه شماره دو لیسانس و تنهاست زنان است. اخیرا سازمان افزایش بودجه برای پرداخت هزینه برای پرواز هلیکوپتر که حمل و نقل قرمز پا قورباغه تخم مرغ به سایت در نزدیکی مرز.

Rewilding غرب آسان نیست. “در طول سال ما مونتاژ امن زیستگاه برای این قورباغه ها و تقویت آنها را با جدید استخر برای خدمت به عنوان یک پناهگاه در طول خشکسالی گفت:” سوزان جنوب, مدیر پروژه در محافظت از طبیعت.

در سال 2002 این خدمات شیلات و حیات وحش شناسایی هسته بازیابی مناطق در مناسب دولتی و خصوصی اراضی از جمله فلات و در مرتع پرورش احشام در شهرستان سان Diego در حدود 30 مایلی شرق Oceanside.

در سال 2014 DNA تحقیقات انجام شده توسط USGS در بر داشت نزدیک مطابقت ژنتیکی بین extirpated red-legged قورباغه جمعیت در جنوب لس آنجلس و مستعمرات در باخا کالیفرنیا.

چهار سال بعد جانوران با کمک از زیست شناسان در سن دیگو موزه تاریخ طبیعی ساخته شده پرورش در حوضچه red-legged قورباغه زیستگاه تولید شده است که توده ها از تخم مرغ است که پیوند شد در ماه مارس ،

تبلیغات

اضافی پیوند ممکن است گفته مقامات و جمعیت آنها ایجاد ممکن است مورد استفاده برای احیای قورباغه ها در مکان های دیگر در ایالات متحده و مکزیک که در آن آنها نشده اند دیده می شود در زمانی که هر کسی می تواند به یاد داشته باشید.

در گذشته تلاش های بین المللی برای نجات یک خطر گونه های به شدت در معرض خطر سیاه پا موش خرماها از اسیر پرورش برنامه در ایالات متحده آمریکا شد و دوباره به راه افتادند به حیات وحش مکزیک Chihuahuan کویر.

به شدت در معرض خطر کالیفرنیا condors از پرورش وتولید امکانات در کالیفرنیا در حال حاضر افزایش می یابد بیش از سیرا سن پدرو Martir محدوده که در آن پرالتا تیم در حال مطالعه red-legged قورباغه ها در همکاری با دانشمندان از جمله Hollingsworth.

“ما تا یک روز” Hollingsworth به یاد می آورد “و متوجه دوباره به راه افتادند کالیفرنیا condors سوار ترمال بیش از یک مستعمره red-legged قورباغه ها.

“من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم: نمی شود آن را زیبا و دانشجویان اگر ما می تواند به ارسال برخی از این قورباغه ها به مکان هایی در کالیفرنیا که آنها یک بار به اشتراک گذاشته شده با condors?”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im