آنها دیوانه آنها نا امید و آنها در حال پیدا کردن مسخره راه برای تصویب آن زمان است.

که چه ساکنان ووهان در حال به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی در حالی که آنها تحت مستند به دلیل شیوع کروناویروس آغاز شد که در شهرستان خود را.

وجود دارد مقدار زیادی از خشم بیان می شود در مورد یک حادثه در دسامبر. 31 وقتی ووهان پلیس بازداشت پزشکان “پخش شایعات” درباره موارد آنها آموخته بود که در مورد شبیه سارس coronavirus که در چین و در سراسر جهان در سال 2003.

“هیچ کس مجاز به گفتن حقیقت” یک کاربر که می رود توسط JamesBOYS ارسال شده در Weibo محبوب در سایت های رسانه های اجتماعی در چین است.

“من امیدوارم که دولت می تواند به یک [توضیح] در مورد هشت نفر که بازداشت شدند و مجازات کسانی که باید پاسخگو باشند” JamesBOYS می گوید.

“آزادی بیان بسیار مهم است به هر کس زندگی” 胃肠外科颜值担当 می گوید در Weibo.

زندگی تحت قرنطینه است یک موضوع مهم. خی لی که در ووهان و در بازگشت از لندن به دیدار پدر و مادر خود را برای سال جدید چینی نوشت: در یک Facebook پست چهار شنبه: “وجود افراد آلوده شدن و بدتر از هر دوم; ما از تجهیزات پزشکی و پرسنل.”

رسانه های اجتماعی استفاده می شود برای ارسال عکس ها از رنگ قرمز در آگهی ها ظاهر می شود در برخی از مناطق با شعار پرداختن به کروناویروس جدید; چینی ها در پروژه های رسانه ای برجسته برخی از آگهی ها. یکی تقریبا ترجمه برای “یک ماسک صورت یا یک لوله تنفس را انتخاب و آن را به شما است.” دیگری می خواند: “صادقانه جلوگیری از عفونت در منزل شما, استفراغ کردن حتی خود را در قوانین اگر آنها می آیند.” آگهی ها شد و به احتمال زیاد ارسال شده توسط روستاها پس از دریافت اطلاع از سطح بالاتر مقامات دولت.

زندگی تحت قرنطینه نیست به عنوان بد به عنوان بسیاری از رسانه ها آن را باعث Li نوشت: در Facebook post.

مردم در حال نگه داشتن خود مشغول است. لی می گوید که او داوطلبانه با پزشکان محلی و کمک به اتمام تجهیزات پزشکی.

و به تازگی خانه نشین در حال پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از خسته شدن. کسانی که اقامت در داخل خانه در چین اختراع کرده اند بازی های حلقه بازی شیر یا خط با استفاده از جارو و سطل ساخته شده مجسمه های استادانه درست شده از پوسته مهره و چت با همسایگان در سراسر پشت بام ها به عنوان دیده می شود در توییتر. ویدئوها نیز نشان می دهد کسی که آماده برای شروع ماهیگیری در یک مخزن ماهی — و یک عروسک خیمه شب بازی که وانمود می کردن و تف کردن عبور خودروها در خیابان زیر.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de