یک مراسم یادبود عمومی برنامه ریزی شده است دوشنبه در فرشته ورزشگاه در آناهایم برای سه نفر از اعضای Altobelli خانواده بودند که در میان افراد کشته شده در Jan. 26 هلیکوپتر سقوط سقوط در کالاباساس که هم در زمان زندگی سابق Laker کوبه برایانت و 13-year-old daughter Gianna.

Orange Coast College مربی بیس بال جان Altobelli, 56, همسرش, Keri 46 و دختر خود را, الهام, 14, مفتخر خواهد بود در 4 p. m. خدمات. درب باز در 3 p. m. پذیرش و پارکینگ رایگان می باشد.

جان Altobelli شد طولانی ترین-شاغل مربی بیس بال در Orange Coast College تاریخ است. او هدایت دزدان دریایی به چهار ایالت کالیفرنیا کالج قهرمانی و بیش از 700 پیروزی در 27 سال در مدرسه. الهام در همان تیم باشگاهی به عنوان Gianna برایانت بود که مربی توسط کوبه.

همه بودند عازم مسابقات در کوبه را Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس زمانی که هلیکوپتر سقوط کرد یک تپه در انبوه مه. علت دقیق سقوط همچنان تحت بررسی است.

DSC_5297.JPG

جان وسط Keri بالا سمت راست و دختر الهام Altobelli پایین سمت چپ سه نفر از نه نفر از قربانیان که جان خود را در سقوط هلیکوپتر. آنها خود را پشت سر بگذارد پسر J. J. و دختر الکسیس.

(Orange Coast College)

تبلیغات

این Altobellis در حال جان سالم به در با دو فرزند دیگر: J. J. Altobelli, 29 طلایه برای Boston Red Sox و خواهر الکسیس Altobelli, 16, دبیرستان junior در نیوپورت بیچ. The Orange Coast College Foundation, راه اندازی صندوق یادبود برای پوشش آموزشی خود و هزینه های زندگی.

لس آنجلس فرشتگان نیز اعلام کرد که این تیم را افتخار خانواده حافظه با پوشیدن Orange Coast College کلاه برای باز تقسیم تیم ملی بازی های لیگ کاکتوس بازی Feb. 22.

بیش از 2000 نفر با حضور در خصوصی یادبود تجلیل از دو تن دیگر از قربانیان, سقوط, سارا چستر و 45 و دخترش Payton, 13. خدمات برگزار شد بعد از ظهر شنبه در سنت مارگارت اسقفی مدرسه در سان جوان کاپیسترانو که در آن Payton دانشجو بودم.

“ما آنها را از دست و فکر می کنم از آنها اغلب به عنوان ما در حال حاضر شروع فرایند دشوار در تلاش برای زندگی ما زندگی بدون سارا و Payton,” کریس چستر سارا و Payton پدر در بیانیه ای گفت.

Chester Service 01.jpg

بیش از 2000 نفر با حضور در خصوصی یادبود برای سارا و Payton چستر در روز شنبه.

(چستر خانواده)

تبلیغات

Payton بود تیمی از Gianna برایانت و الهام Altobelli در Mamba آکادمی ورزشی دختران باشگاه تیم بسکتبال.

“او او را دوست داشت تیم Mamba دختران بیش از هر چیزی در جهان در نظر گرفته و آنها او را خانواده دوم” کریس چستر گفت. “او مصمم بود به بازی بسکتبال در کالج و WNBA. من بدون شک او را به دست همه اهداف خود و رویاهای.”

“من دل برای او برادر من و خانواده و دوستان او. اما من نیز دل شکسته برای بقیه جهان به خاطر ما از دست کسی که قرار بود برای انجام کارهای بزرگ و جهان را به مکانی بهتر است.”

Kobe-Bryant-Staples-Memorial

یک فروشنده به فروش می رساند گل به کوبه برایانت طرفداران در مقابل یک غول الکترونیکی بیلبورد های سابق NBA ستاره در نزدیکی مرکز استیپلز در مرکز شهر لس آنجلس در Jan. 30.

(آسوشیتد پرس)

یک مکان یادبود برای Kobe Bryant و دخترش Gianna برای مجموعه 10 صبح Feb. 24 در مرکز استیپلز.

کوبه بیوه, ونسا برایانت گفت: در Instagram که از تاریخ 2-24 دارای اهمیت نمادین به دلیل Gianna عینک شماره 2 و کوبه عینک شماره 24 به عنوان بازیکنان بسکتبال و 20 دلالت سال جاری به نمایندگی از تعداد سال کوبه بازی برای لیکرز.

این خدمات را به دنبال خواهد داشت هفته بداهتا vigils و یادبود تجلیل بسکتبال که با ظهور کرده اند تا در اطراف لس آنجلس منطقه از جمله در خارج از مرکز استیپلز و در نزدیکی محل سقوط هلیکوپتر در کالاباساس.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im