تظاهرات در حال پایین آوردن مؤتلفه در اطراف بناهای تاریخی جنوب

بزرگنمایی این تصویر

خدمه طرح عملیات برای حذف مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee بنای تاریخی در خیابان. در Richmond, Va. استیو Helber/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استیو Helber/AP

جدید توجه از مردم در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در حال تغییر است راه شهرستانها و دانشگاه در آمریکای جنوبی توجه نمادهای سفید برتری. در دوشنبه, آلاباما, گل سرسبد دانشگاه دولتی در زمان پایین یادبود به مؤتلفه سربازان. دانشگاه آلاباما حذف پلاک تجلیل از دانش آموزان که به خدمت در مؤتلفه ارتش و سپاه دانشکده افسری.

پانل تا به حال نمایش داده شده است و در مقابل Gorgas کتابخانه در چهار زیادی فضای سبز در وسط تاسکالوسا دانشگاه و محبوب محل تجمع. در حال حاضر مدرسه مقامات می گویند آنها “قرار داده خواهد شد در یک مناسب تر تاريخی” با توجه به بیانیه ای از دانشگاه آلاباما سیستم. و امنا می گویند که آنها را بررسی اسامی ساختمان های دانشگاه.

روز یکشنبه از دولت های دانشجویی انجمن نامیده می شود برای تغییر, به tweeting که رهبران دانشجویی بوده است در مذاکرات با مسئولان مدرسه به “شروع کار از تغییر نام دانشگاه از ساختمان های نژادپرستانه namesakes.”

حذف مؤتلفه پلاک می آید در یک دانشگاه بود که یک بار در مرکز این کشور نبرد بر ادغام و تنها چند روز از ماه ژوئن 11th سالگرد سابق segregationist رژیم صهیونیستی است. جورج والاس بدنام “ایستاده در مدرسه درب” نمادین تلاش برای جلوگیری از سیاه دانشجویان از ثبت نام در دانشگاه آلاباما در سال 1963.

فعالان در, رقیب دانشگاه نیز به دنبال تغییرات در ساختمان که به نام “مردان و زنانی که به طور فعال به دنبال رعایت سفید برتری.”

قبلا دو آلاباما بزرگترین شهرستانها – بیرمنگام و تلفن همراه – در زمان پایین مؤتلفه بناهای تاریخی که نقطه کانونی برای ناآرامی های مدنی. نقض قانون دولت در نظر گرفته شده برای محافظت از چنین خاطرات, Birmingham برچیده یک ابلیسک عظیم اختصاص داده شده به مؤتلفه سربازان و ملوانان در مرکز شهر پارک. تلفن همراه در زمان پایین یک مجسمه از یک مؤتلفه افسر نیروی دریایی بود که تخریب شده است. تلفن همراه شهردار شنی Stimpson گفت در توییتر حرکت بود و نه تلاش برای بازنویسی تاریخ در نظر گرفته شده اما برای حذف “بالقوه انحراف” را به تمرکز بر آینده از سواحل خلیج فارس شهرستان.

در ویرجینیا دولت در آغاز کار به حذف یک مجسمه بزرگ از مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee در ریچموند دولت سرمایه است. و رهبران شهر می گویند که آنها می خواهم به یکی دیگر از چهار مؤتلفه یادبود در کنار بنای یادبود Ave. برده حراج بلوک حذف شد از مرکز شهر Fredericksburg, Va.

فشار نیز نصب شده در می سی سی پی بر روی پرچم. به تصویب رسید در سال 1894 طراحی شامل مؤتلفه نبرد پرچم – یک پس زمینه قرمز با آبی X اندود شده با ستاره سفید. در سال 2001 می سی سی پی, رای به آن را نگه دارید. در حال حاضر کالیفرنیا ، تیت ریوز می گوید آن را به انتخاب رهبران آن را تغییر دهید.

“آن را باید به افرادی که این تصمیم نه پشت درهای بسته مقابله با یک دسته از سیاستمداران در جکسون” ریوز گفت: زمانی که فشار خبرنگاران که آیا او فکر پرچم دقیق بود نمایندگی از مدرن روز می سی سی پی یک دولت با 38 درصد جمعیت آمریکایی های آفریقایی تبار.

دریایی سپاه به تازگی ممنوع نمایش از مؤتلفه پرچم با یک استثنا می سی سی پی به پرچم.

آخرین باری که این کشور شاهد یک پاکسازی از آثار قدیمی جنوب شد و پس از امانوئل AME Church کشتار در چارلستون در سال 2015. خود قسم خورده سفید supremacist, Dylann سقف کشته شدن 9 نمازگزاران در تاریخی آفریقایی-آمریکایی کلیسا. قبل از slayings او تا به حال مطرح شده برای تصاویر با یک تفنگ و یک مؤتلفه نبرد پرچم.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de