معترضان اسلم کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات به عنوان ” استبداد.’ اما حقیقت این است که پیچیده تر

یک گروه از بیش از 100 معترضان خواستار آن شدند که کالیفرنیا سهولت اقامت در خانه محدودیت هایی که کمک کرده اند آهسته گسترش coronavirus.

تظاهرات روز جمعه در هانتینگتون بیچ تولید ملی سرفصل آمده و در میان تظاهرات مشابه در جاهای دیگر در کشور است.

اما آنها لزوما نشان دهنده نظر اکثریت. در واقع چندین نظر سنجی در بر داشت حمایت گسترده ای برای اجتماعی-فاصله با وجود قوانین اقتصادی قتل عام آنها ایجاد می شود.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

تبلیغات

نظرسنجی

نود و پنج درصد از پاسخ دهندگان می گویند که آنها پشتیبانی لس آنجلس انتخاب مقامات تصمیم به پیاده سازی یک مادر اقامت در خانه سفارش برای همه اما ضروری پرسنل Loyola Marymount University نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته در بر داشت.

کسانی که عنوان سیاسی محافظه کار تمایل به بیشتر تردید هر دو از اقامت در خانه سفارشات و سطح تهدید مطرح شده توسط ویروس.

526650_ME_0417_March_To_Reopen_006.IK.jpg

Kira بیتی در تی شرت سفید می پیوندد تجمع در برابر stay-at-home سفارشات. تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران شنبه در خیابان اصلی در هانتینگتون بیچ در برابر کسب و کار تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

(Irfan Khan/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

تنها 76 درصد از آنها بازدید این ویروس به عنوان یک تهدید واقعی در مقایسه با 91% در میان لیبرال ها. محافظه کاران نیز شاهد خود را به عنوان کمتر آسیب پذیر با 74 درصد گفت: آنها نگران آنها می گرفتن ویروس در مقایسه با 85% از لیبرال ها.

نظرسنجی نظر سنجی از 2000 خانوار در لس آنجلس. آن را به حال یک حاشیه خطا از 2.2%.

یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی هفته گذشته منتشر شد نیز نشان داد که حمایت گسترده ای را برای اقامت در خانه سفارشات در سطح ملی. “در حالی که اکثر کشورهای صادر کرده اند خود را در خانه بماند سفارشات 81 درصد از رای دهندگان می گویند که آنها را پشتیبانی اقامت در خانه نظم در سطح ملی” نظرسنجی گفت.

یک سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها ترجیح می دهند برای حفظ اقامت در خانه قوانین اگر جایگزین به معنای بیشتر گسترش coronavirus.

تبلیغات

صدای معترض

معترضان ادعا خطرات ناشی از کروناویروس و مزایای اجتماعی فاصله دارد overblow با وجود شواهد علمی به خلاف.

بنی سفید, a 33-year-old کامپتون ساکن در یک faux سفید منطبق با توجه با عینک و یک برگ برنده 2020 کلاه اطراف از گوشه ای به گوشه اغلب نقشه کشی قابل ملاحظه جمعیت. کت و شلوار تا به حال دست نوشته Sharpie پیام است که شامل نام افراطی جناح راست سایت و “چین دروغ گفته اند.”

سفید متهم چین “به طور مداوم حمله به رئيس جمهور ما است.” سفید نیز در مورد عصبانی اجتماعی-فاصله دستورالعمل در آغوش گرفت و دیگر معترضان.

تبلیغات

“این خطرناک نیست اینجا. آن را” سفید گفت. “من دیده ام بسیاری از مردم در اینجا. سواحل باز هستند. این یک روز زیبا. آنچه ما انجام می دهند ؟ جلوگیری از یک germophobe.”

برخی از نشانه ها شامل:

“COVID-19 آزمون اجرا در سوسیالیسم”

“آزادسازی هانتینگتون بیچ”

تبلیغات

“باز کالی در حال حاضر”

“اعتقاد ما بر ما فرماندار غیر ضروری است. جلوگیری از ظلم و ستم”

“وقت آن است که به کالیفرنیا باز می شود تا” سازمان Lisa Collins گفت. “ما نمی توانیم [شکایت] ما در مورد آزادی و آزادی گرفته شده اگر ما مایل به انجام چیزی.”

“اکنون زمان آن است,” او گفت:. “ما به پیروی … آن زمان برای آمریکا برای بازگشت به کار.”

تبلیغات

کارشناس صدای

هر دو رهبران سیاسی و مقامات بهداشتی می گویند stay-at-home سفارشات باید زندگی را نجات داد.

کالیفرنیا نسبتا سریع اقدام به بستن کسب و کار و منظور ساکنان به ماندن در خانه کوبیده خواهد شد پایین coronavirus همه گیر و چپ بسیاری از بیمارستان ها تا حد زیادی خالی در انتظار یک موج است که هنوز به آمده است. کالیفرنیا دیده می شود به مراتب کمتر مرگ و میر ناشی از نیویورک و دیگر coronavirus نقاط داغ و کارشناسان بر این باورند اوایل اجتماعی فاصله یک عامل بزرگ است. در اینجا این است که شکست از مرگ و میر:

نیویورک 17,131
نیوجرسی 3,840
میشیگان 2,227
کالیفرنیا 1,057

تبلیغات

اولیه موفقیت بی سابقه ای تعطیلی مدارس کسب و کار و نهادهای دیگر است خوشحال کارشناسان و مقامات بهداشت عمومی باعث تماس به نگه داشتن محدودیت در محل حداقل به ممکن است به کمک سیمان پیشرفت.

اجتماعی فاصله خواهد بود یک فاکتور بسیار مهم. محدودیت های بلند خیلی زود به احتمال زیاد منجر به خطرناک جهش جدید در coronavirus موارد است.

در طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر بیش از 20 شهرستانها ایالات متحده که آرام فیزیکی فاصله سفارشات به سرعت بیش از حد — حتی به عنوان ویروس آنفولانزا هنوز در گردش — به زودی شاهد یک افزایش در موارد. وجود دارد و ادامه خواهد داد به یک تهدید coronavirus بودن دوباره به راه افتادند در مناطقی که شیوع بیماری کاسته است.

Campa یک بار تحریریه. Sclafani می نویسد برای بار جامعه اخبار.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>