معترضان تقاضا کالیفرنیا اقامت در خانه قوانین پایان. وجود دارد یک مسیر رو به جلو

بیش از سه روز گذشته صدها تن از شهروندان در هانتینگتون بیچ, San Diego سان کلمنت و انسینیتاس خواستار پایان دادن به کالیفرنیا اقامت در خانه, سفارشات, است که باید کمک کند گسترش coronavirus.

آنها به استناد ویرانگر, تلفن خاموش است تا به حال در اقتصاد است. برخی ادعا می کنند که coronavirus نگرانی شده اند و پر از شکوفه و اجتماعی فاصله مورد نیاز است که می رود در برابر آنچه مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان گفته اند.

“من فکر می کنم در [این] نقطه, مردم را به حال به اندازه کافی و آنها می خواهند به بازگشت به کار دوباره گفت:” بازنشسته پوینت لوما ساکن Darla کلارک در سن دیگو اعتراض و اشاره کرد که بسیاری از دوستان خود را از دست داده اند شغل خود را. “این است که قطعا که درمان در حال رفتن به بدتر از بیماری است.”

“وقت آن است که به کالیفرنیا باز می شود به بالا,” Orange County ساکن Lisa Collins گفت: در هانتینگتون بیچ اعتراض. “ما نمی توانیم [شکایت] ما در مورد آزادی و آزادی گرفته شده اگر ما مایل به انجام چیزی.”

تبلیغات

خواهد شد این اعتراضات تاثیر قانونگذاران’ تصمیم گیری در مورد زمانی که به سهولت قوانین ؟ در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

Newsom خواستار صبر و شکیبایی

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز شنبه گفت او نمی خواهد تحت تأثیر تظاهرات عمومی در تصمیم گیری زمانی که به بازگشایی دولت است.

تبلیغات

“ما در حال رفتن به انجام کار درست نیست قضاوت با سیاست و نه قاضی, تظاهرات, اما با علم” Newsom گفت. “من فقط می خواهم برای تشویق مردم است که هنگامی که شما تمرین خود را رایگان سخنرانی — که من نمی [فقط] در آغوش من جشن — فقط انجام این کار با خیال راحت. این ویروس می داند که هیچ ایدئولوژی سیاسی. آن را نمی دانید که اگر شما در حال حزب جمهوری خواه یا دموکرات در حمایت از رئیس جمهور مخالفت رئیس جمهور پس از تمرین فیزیکی فاصله.”

کالیفرنیا دیده می شود به مراتب مرگ و میر کمتر از دیگر نقاط داغ از جمله نیویورک و مقامات بر این باورند اوایل اجتماعی فاصله یکی از دلایلی است که چرا.

چه فرماندار می گوید باید اتفاق می افتد

در اوایل این ماه Newsom مشخص شده یک چارچوب برای لغو برخی از محدودیت.

تبلیغات

دولت برجسته شش شاخص های کلیدی برای تغییر خود و ماندن در خانه دستور و گفت: دولت باید توسعه دستورالعمل برای زمانی که بخواهید کالیفرنیا به ماندن در خانه دوباره اگر فرماندار اصلاح سفارش و ویروس به افزایش است.

Newsom ارائه نمی دهد هر شرکت جدول زمانی برای زمانی که اقامت در خانه سفارشات می تواند اصلاح شود اما ارائه برخی از اهداف کلی است که باید به جلو حرکت کند.

کارشناسان گفته اند که بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله قوانین خواهد بود و فرآیند عمدی با برخی از کسب و کار آینده را قبل از دیگران. به عنوان مثال رستوران ها ممکن است قادر به بازگشایی با سخت اجتماعی فاصله اما حوادث بزرگ خواهد بود سخت تر به راه اندازی مجدد در هر زمان به زودی.

در اینجا شش عامل مشخص شده توسط Newsom:

تبلیغات

ما باید قادر به نظارت و حفاظت از جوامع از طریق آزمایش ردیابی تماس ها و جداسازی و حمایت از کسانی که مثبت هستند و یا در معرض ویروس.

— چگونه آماده شده است که دولت ما برای تست هر که احیا کند ،

— آیا ما توانایی شناسایی مخاطبین از کسانی که مثبت برای کاهش بیشتر انتقال?

ما نیاز به توانایی برای جلوگیری از عفونت در افرادی که در معرض خطر بالاتر.

تبلیغات

— مسن تر هستند کالیفرنیا و پزشکی آسیب پذیر زندگی می کنند در خانه های خود پشتیبانی می کند به طوری که آنها می توانید در ادامه مناسب فیزیکی فاصله?

— ما را توسعه داده اند یک برنامه را به سرعت شناسایی و شامل شیوع بیماری در امکانات مسکن مسن کالیفرنیا; کسانی که زندگی با معلولیت; کسانی که در حال حاضر زندانی; و کسانی که با شرکت morbidities یا چند مزمن شرایط ؟

بیمارستان و سیستم های بهداشتی باید قادر به تحمل موج COVID-19 بيمار.

— آیا ما باید بستر مناسب و ظرفیت کارکنان و لوازم مانند هواکش و ماسک?

تبلیغات

— می تواند ما سیستم بهداشت و درمان به اندازه کافی آدرس COVID-19 و دیگر بحرانی بهداشت و درمان نیاز دارد ؟

ما باید قادر به توسعه درمان برای دیدار با تقاضا است.

— ما ساخته شده است یک ائتلاف دولتی و دانشگاهی و همکاران برای سرعت بخشیدن به توسعه درمان?

— ما شناسایی داروهای بالقوه است که نشان داده اند وعده داده ؟

تبلیغات

کسب و کار و مدارس و مراقبت از امکانات نیاز به قادر به پشتیبانی فیزیکی فاصله.

— ما کار می کرد با کسب و کار به حمایت فیزیکی فاصله شیوه و معرفی دستورالعمل به ارائه چک های بهداشتی که کارمندان و یا عموم مردم وارد محوطه ؟

— آیا ما باید لوازم و تجهیزات برای حفظ نیروی کار و مشتریان بی خطر است ؟

ما باید قادر به تعیین زمانی که به re-موسسه اقدامات خاصی مانند stay-at-home سفارشات در صورت لزوم.

تبلیغات

— ما پیگیری حق داده به ما ارائه یک سیستم هشدار دهنده?

— آیا ما باید توانایی به سرعت برقراری ارتباط نیاز به بازگرداندن این اقدامات?

نظرسنجی ها نشان می دهد پشتیبانی از محدودیت

نود و پنج درصد از پاسخ دهندگان می گویند که آنها حمایت لس آنجلس انتخاب مقامات تصمیم به پیاده سازی یک مادر اقامت در خانه سفارش برای همه اما ضروری پرسنل Loyola Marymount University نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته در بر داشت.

تبلیغات

یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی هفته گذشته منتشر شد نیز نشان داد که حمایت گسترده ای را برای اقامت در خانه سفارشات در سطح ملی. “در حالی که اکثر کشورهای صادر کرده اند خود را stay-at-home سفارشات 81 درصد از رای دهندگان می گویند که آنها به حمایت از یک مادر اقامت در خانه نظم در سطح ملی” نظرسنجی گفت.

یک سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی در بر داشت که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها ترجیح می دهند برای حفظ اقامت در خانه قوانین اگر جایگزین به معنای بیشتر گسترش coronavirus.

کارشناسان اجتماعی می گویند فاصله است کار

کالیفرنیا نسبتا سریع اقدام به بستن کسب و کار و منظور ساکنان به ماندن در خانه کوبیده خواهد شد پایین شیوع کروناویروس و چپ بسیاری از بیمارستان ها تا حد زیادی خالی در انتظار یک موج است که هنوز به آمده است.

تبلیغات

اولیه موفقیت بی سابقه ای تعطیلی مدارس کسب و کار و نهادهای دیگر است خوشحال کارشناسان و مقامات بهداشت عمومی باعث تماس به نگه داشتن محدودیت در محل حداقل به ممکن است به کمک سیمان پیشرفت.

اجتماعی فاصله خواهد بود یک فاکتور بسیار مهم. محدودیت های بلند خیلی زود به احتمال زیاد منجر به خطرناک جهش های جدید در مورد.

در طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر بیش از 20 شهرستانها ایالات متحده که آرام فیزیکی فاصله سفارشات به سرعت بیش از حد — حتی به عنوان ویروس آنفولانزا هنوز در گردش — به زودی شاهد یک افزایش در موارد. وجود دارد و ادامه خواهد داد به یک تهدید coronavirus بودن دوباره به راه افتادند در مناطقی که شیوع بیماری کاسته است.

بار کارکنان نویسندگان Campa و Wigglesworth نوشت: از لس آنجلس و McGreevy از ساکرامنتو. فیگوئرا می نویسد: San Diego Union-Tribune.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de