ان پی آر

تجمع اعتراضی زدم توسط بوفالو پلیس برگ بیمارستان نزدیک به یک ماه بعد

مارتین Gugino که 75 سال از معترضان تحت فشار قرار دادند به زمین توسط بوفالو پلیس در اوایل این ماه منتشر شده از بیمارستان پس از نزدیک به چهار هفته است.

Gugino وکیل کلی Zarcone در بیانیه ای گفت: او منتشر شد از Erie County مرکز پزشکی در روز سه شنبه و بهبود می یابند در محل است که نمی خواهد فاش شود به دلیل حفظ حریم خصوصی ملاحظات.

“من قادر به دیدن مارتین امروز و او به نظر می رسد بزرگ” او گفت:. “او می تواند راه رفتن با کمک کمی و وضعیت خود را ادامه خواهد داد به منظور بهبود با استراحت و زمان. من به او کارت ها و نامه های ارسالی به دفتر من و او گفت که او هنوز هم احساس خوشحال در ادامه حمایت و آرزوهای خوب ” مثل آن روز کریسمس بود.’ ”

Gugino شکسته جمجمه او در ژوئن 4, اعتراض علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در خارج Buffalo City Hall زمانی که پلیس ضد شورش افسران راندند او باعث او را به سقوط و عقب و ضربه سر خود را بر روی پیاده رو. این حادثه دستگیر شد, در ویدئو توسط NPR عضو ایستگاه WBFO و به سرعت رفت و ویروسی در توییتر.

در گرافیک ویدئو Gugino روش افسران به عنوان آنها شروع به پاکسازی این منطقه به یک حکومت نظامی. دو افسر پلیس فشار سالمندان از معترضان عقب مانده و او می تواند دیده می شود دروغ گفتن بر روی زمین خونریزی از سر. یک افسر به نظر می رسد خم را به کمک به او را قبل از اینکه تحت فشار قرار دادند همراه با یک افسر دیگر.

روز بعد Gugino وکلای در بیانیه ای گفت که “دیرین مسالمت آمیز معترضان” در “جدی اما با ثبات” شرط است.

دو بوفالو افسران پلیس, رابرت McCabe و هارون Torgalski بودند به حالت تعلیق بدون پرداخت پس از حادثه و متهم شده اند با یک تعداد هر یک از حمله درجه دوم. هر دو افسران باید التماس کرد گناه نیست.

“مارتین گفت که او خوشحال است که در پیشرفت های ساخته شده تا کنون برای حفاظت از ایمنی از معترضان مسالمت آمیز موضوع های نزدیک و عزیز را به قلب او” Zarcone اضافه شده است. “او جهات بار از اقتدار قرار بر اجرای قانون است اما به نظر می رسد به جلو به ادامه اجرای تغییرات سیستمیک برای از بین بردن خشونت پلیس.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول