از معترضان کشته در سیاتل آزادراه اختصاص داده شده بود به علت

سیاتل - یک نفر در روز شنبه هنگامی که یک مرد که سوار ماشین خود را بر روی یک بسته سیاتل آزادراه و به یک جمعیت در

توسط MINERALNEWS در 16 تیر 1399

سیاتل - یک نفر در روز شنبه هنگامی که یک مرد که سوار ماشین خود را بر روی یک بسته سیاتل آزادراه و به یک جمعیت در اعتراض به خشونت پلیس یاد شده روز شنبه به عنوان کسی که اختصاص داده شده به این علت است.

فرد دیگری در این حادثه در ضمن باقی مانده در بیماری جدی یکشنبه در یک بیمارستان سیاتل.

مرحوم تابستان, تیلور, 24, صرف شش هفته "خستگی ناپذیر ایستاده تا برای دیگران در حالی که کار تمام وقت و حمایت از هر کس در اطراف آنها" نوشت شهری حیوانات در Instagram به دامپزشک کلینیک که در آن تیلور مشغول به کار در پورتلند اورگان است.

تیلور که پست گفت: با استفاده از آنها و آنها ضمایر شد "یک نیروی مثبت از طبیعت" آورده و شادی پس از گفت. "هر کسی که با این نسخهها کار برای شهری حیوانات را به شما بگویم که در تابستان تیلور خنده باعث می شود هر روز بد بهتر است."

Katelyn Hoberecht که مشغول به کار با تیلور در کلینیک دامپزشکی گفت: سیاتل تایمز که تیلور بوده مکرر حضور در تظاهرات.

"تابستان شده است وجود دارد پس از یک روز ایستاده تا به صورت سیاه و سفید زندگی می کند. ماندن در تمام طول روز و شب در حالی که هنوز کار تمام وقت و مراقبت از حیوانات" Hoberecht گفت. "تابستان صحبت من در مورد تظاهرات و چگونه باور نکردنی آن را به بخشی از چیزی بسیار بزرگ است. بخشی از تاریخ است."

کامالا هریس یک سناتور سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری از کالیفرنیا بود که در میان کسانی که ارج نهادن تیلور در رسانه های اجتماعی در روز یکشنبه ، هریس در توئیتر خود نوشت: "کاملا دلخراش. تابستان تیلور بود که تنها 24 سال سن مسالمت آمیز در اعتراض به صورت سیاه و سفید زندگی می کند هر زمانی که به آنها زده شد ، به فکر خانواده خود را در طول این زمان دشوار است و هر کس در جنبش امروز."

دیاز عشق, 32, همچنین از پورتلند اورگان نیز ضربه زمانی که ماشین barrelled از طریق یک پاچه جمعیت معترضان در بین 5 اوایل صبح روز شنبه. دیاز باقی مانده در بیماری جدی یکشنبه در بخش مراقبت ويژه در Harborview Medical Center, اما سلامت او رو به بهبود است سخنگوی سوزان گرگ گفت.

راننده خودرو که آمار آنها Dawit Kelete است که در زندان در انتظار جلسه دادگاه در روز دوشنبه که در آن قاضی را تعیین خواهد کرد اگر او می تواند با قرار وثیقه آزاد با توجه به اسناد دادگاه.

Kelete از سیاتل سوار ماشین در اطراف وسایل نقلیه است که مسدود کردن I-5 و با سرعت به جمعیت حدود 1:40 a. m. به گفته پلیس گزارش منتشر شده توسط واشنگتن گشت. تصویری گرفته شده در صحنه تظاهرات نشان داد که مردم فریاد "ماشین! خودرو!" قبل از فرار از جاده.

عشق بود فیلمبرداری این تظاهرات در نزدیک به دو ساعته Facebook livestream زیر نویس "سیاه Femme آوریل طول می کشد I-5" هنگامی که فیلم به پایان رسید به طور ناگهانی با حدود 15 ثانیه به سمت چپ فریاد " ، " شنیده می شود به عنوان دوربین شروع به لرزش قبل از نواختن می لاستیک و صدای تاثیر هستند شنیده می شود.

گرافیک تصویری ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان داد سفید جگوار مسابقه به سوی گروهی از معترضان که در حال ایستاده پشت چند ماشین پارک, راه اندازی برای حفاظت از. ماشین منحرف نشوند در اطراف وسایل نقلیه دیگر و انتقاد را به دو معترضان ارسال آنها پرواز را به هوا.

Kelete بود که به تنهایی فرار از صحنه پس از هدف قرار دادن معترضان سپاهی تعقیب Van Cleave آسوشیتدپرس گفت. یکی دیگر از معترضان که در یک ماشین و تعقیب راننده برای حدود یک مایل. او قادر به متوقف کردن او را با کشیدن ماشین خود را در مقابل جگوار, Van Cleave گفت.

سربازان وارد شدند و راننده قرار داده شد در بازداشت واشنگتن گشت سروان. ران مید گفت.

Kelete شرح داده شد توسط افسران به عنوان محفوظ و عبوس زمانی که او دستگیر شد, با توجه به اسناد دادگاه. او همچنین پرسید که آیا پیاده شد OK اسناد می گویند.

Kelete رزرو شده بود به پادشاه تادیبی شهرستان در صبح روز شنبه در دو فقره فضایی حمله. به قید وثیقه رد شد.

یک قاضی در بر داشت علت احتمالی برای برگزاری Kelete در تحقیقات فضایی حمله.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر Kelete تا به حال یک وکیل است که می تواند صحبت می کنند از طرف او.

مقامات در تلاش بودند برای تعیین انگیزه و همچنین جایی که او بر روی ایالتی که بسته شده بود توسط گشت دولت برای بیش از یک ساعت قبل از معترضان مورد اصابت قرار گرفتند.

مید گفت: آنها گمان Kelete سوار راه اشتباه بر روی یک سطح شیب دار. سپاهی ریک جانسون گفت: راننده رفت و از طریق یک مانع است که بسته اتوبان.

سربازان نمی دانم که آیا آن را یک حمله هدفمند اما اختلال در نظر گرفته نمی شد یک عامل مید گفت.

Kelete یک سیاتل آدرس. او ذکر شده است در پرونده های عمومی به عنوان یک دانشجو که با حضور دانشگاه بین سال 2011 و سال 2017 رشته در کسب و کار و تجارت است. خود را ثبت نام وضعیت نمی تواند تایید شود چرا که دانشگاه بسته شد بیش از آخر هفته.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

دولت واشنگتن گشت گفت: شنبه شب که رفتن به جلو آن را نمی خواهد اجازه می دهد معترضان برای ورود به I-5 و خواهد دستگیری پیاده در اتوبان.

سیاتل بوده است سایت از طولانی شدن ناآرامی های پس از 25 ماه مه پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس که موجب سراسر کشور تظاهرات. ده ها تن از مردم دستگیر شدند این هفته در ارتباط با اعتراضات به تظاهرات ادامه پس از مقامات پاک "کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به" منطقه چهار شنبه صبح.

معترضان به حال تعطیل ایالتی برای 19 روز در یک ردیف مید گفت: در یک کنفرانس خبری.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب