محافظت و حفظ آثار باستانی در معرض خطر افزایش سطح آب در فلوریدا

بزرگنمایی این تصویر

ماه را در آن c ؛ دولت می رود در نزدیکی مشتری فانوس دریایی در سال 2013 در ژوپیتر فلوریدا. این 108-فوت قد ساختار آجر برای اولین بار روشن در سال 1860. فانوس نشسته است در بالای یک بومی آمریکایی سایت باستان شناسی که در معرض خطر است از افزایش سطح دریا است. خولیو کورتز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

خولیو کورتز/AP

قبل از آپارتمان صف خط ساحلی در ساحل میامی, قبل از, تهویه مطبوع, هزاران سال قبل از کلمب مردم زندگی همراه فلوریدا خط ساحلی است.

باستان شناسان می گویند باقی مانده از شهرک های خود را به ویژه آسیب پذیر به افزایش سطح دریا به عنوان یک نتیجه از تغییر آب و هوا.

در فلوریدا پالم بیچ شهرستان محققان در حال برنامه ریزی بهترین روش برای حفظ و حراست از آثار باستانی در معرض بیشترین خطر از افزایش دریاها.

یکی از سایت های است که در شهرستان پارک در بوکا ریتون که در آن زمین بازی و ساحل در حال جاذبه های اصلی.

اکثر بازدید کنندگان بی اطلاع هستند که این هم یکی از قدیمی ترین سکونتگاه در امریکا است.

“در واقع زیر پای ما است که در آن سایت است” باستان شناس مارس واتسون می گوید او به عنوان اردک در زیر شاخه ها و یورش های دور برگ.

هزاران سال پیش این بود که بخش گسترده ای ایجاد کرد پیچیده است.

“این نقطه خاص است که یک پوسته midden,” واتسون می گوید. “در واقع آنها غذا خوردن. آنها بسیاری از سخت پوستان غول پیکر coquina که طول می کشد غواصی. آنها حدود 18 پا به پایین. و سپس با گذشت زمان بر آنها عمدتا برای رفتن صدف.”

کار با دانش آموزان خود را از دانشگاه لین واتسون کاوش های باستان شناسی بخش از این حل باستان. او و همکاران او در حال حاضر به دوستیابی و تجزیه و تحلیل آثار. این اولین بار در نزدیک به نیم قرن باستان شناسان تا به حال مشغول به کار وجود دارد. اما به عنوان سطح دریا افزایش می یابد واتسون می گوید: یک فوریت به بررسی سایت هایی که در برخی از نقطه در زیر آب خواهد بود.

در حدود 50 مایلی شمال در فلوریدا آتلانتیک ساحل مشتری فانوس نشسته است در بالای یکی دیگر از بومیان آمریکا حل و فصل است.

“آن اشغال شده است برای 6000 سال که خیلی باحال مستمر اشغال” سارا Rigsby-Ayers, با, فلوریدا, عمومی, باستان شناسی, شبکه می گوید.

همراه با حفظ تاریخی بخش در پالم بیچ شهرستان او بوده است شناسایی سایت های در معرض بیشترین خطر از سطح دریا افزایش یابد. این pre-Columbian حل و فصل در صدر لیست.

خط ساحلی در اینجا این است که فرسایش در یک شتاب سرعت در برخی از مناطق تا هفت پا در سال است. برخی از که از طوفان و قایق بیدار. اما Rigsby-Ayers می گوید: افزایش سطح دریا و رکورد بالا جزر و مد نیز از عواملی است که در حال شستن دور بیت از فلوریدا ،

“من می دانم که آخرین بار من همکار بود پیشرو تور کایاک…او در واقع دیدم سفال فرسایش از اینجا,” او می گوید. “ما خواهیم آمد و خواهیم دید فرهنگی مواد فقط شسته و به دریا.”

پیتر دویت با دفتر مدیریت زمین که نظارت فانوس و سایت های باستانی در اینجا می گوید: کار به زودی آغاز خواهد شد در یک پروژه با هدف توقف و یا حداقل کاهش فرسایش.

“آنها در حال رفتن به نصب یک زندگی shoreline,'” دویت می گوید: “که شامل در-سازه های آبی به کاهش موج عمل به عنوان به خوبی به عنوان حرا و نمک مارش کاشت به تلاش برای تثبیت شن و ماسه در محل.”

در پالم بیچ شهرستان به تنهایی سارا Rigsby-Ayers می گوید بیش از 200 سایت های باستان شناسی خواهد بود آسیب دیده و یا هولناک با سه پا در افزایش سطح دریا است که انتظار می رود تا پایان قرن.

ایالت بیش از 16,000 سایت های در معرض خطر هستند و Rigsby-Ayers می گوید حفظ همه آنها فقط امکان پذیر نیست.

“من حدس می زنم در یک دنیای کامل ما قادر خواهد بود برای صرفه جویی در همه چیز” Rigsby-Ayers می گوید. “اما ما نمی توانیم به زندگی در یک جهان کامل. بنابراین ما خوشحال هستیم فقط سعی کنید و به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است از سایت.”

که به معنی کامل تحقیقات باستان شناسی که در آن ممکن است محدود تر اقدامات در موارد دیگر. این نوع کار حفاظت تاریخی و باستان شناسی خواص از افزایش سطح دریا در جریان است و برخی از کشورهای دیگر به ویژه اسکاتلند. در ایالات متحده باستان شناسان در حال افزایش هشدار دهنده در مورد آسیب پذیر ساحلی سایت از لوئیزیانا به ویرجینیا. اما به خصوص در فلوریدا دانشگاه لین باستان شناس مارس واتسون می گوید بسیاری در خطر است.

“بسیاری از مردم فکر می کنم که فلوریدا واقعا باید بیشتر از یک تاریخچه,” او می گوید. “اما ما در واقع برخی از قدیمی ترین سایت ها در کشور است. مردم ساختمان تپه در فلوریدا که قبل از ساختمان اهرام در مصر است.”

در میان چیزهای واتسون می گوید: ما می توانند یاد بگیرند از این کار این است چگونه باستان floridians تماس با اقتباس شده به سطح دریا افزایش یابد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر