دادستان: دزد کاهش یافته و مجله با لیست از خانه به آمار

NASHVILLE – مقامات در ایالت تنسی می گویند آنها گران خوبی سازمان یافته سارق پس از او گفته می شود کاهش یافته و به یک نوت بوک در طول یک استراحت در که شامل یک لیست از مکان های دیگر او برنامه ریزی شده به هدف قرار دادن.

رابرت Shull Goddard, 49, است, متهم به شکستن شیشه درب و شکستن را به یک منطقه نشویل خانه در Jan. 29 سرقت یک تلویزیون و یک تفنگ از ساکنان با توجه به سوابق ثبت شده در Davidson County دادگاه.

اما دادستان گفت: Goddard چیزی در سمت چپ در پشت اجازه داده است که مقامات برای حل این مورد — یک نوت بوک که ذکر شده در آدرس های متعدد از جمله یکی برای یکی دیگر از خانه های چند مایل دور بود که burglarized که همان روز Tennessean گزارش شده است. محققان قادر به شناسایی مظنون از طریق یادداشت های دختر خود را به سمت چپ در مجله همراه با آدرس.

گودارد گرفتار شد در فیلم لگد زدن در پشت درب خانه دیگری روز بعد دادگاه پرونده دولت است.

او دستگیر شد و هفته گذشته برگزار شد در $15,000 پیوند برای جرم سرقت و به اتهام سرقت در زندان سوابق نشان داد. این معلوم نیست که آیا او یک وکیل است که می تواند نظر از طرف او.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im