دادستان در حال بررسی یک منطقه خلیج پرستاری صفحه اصلی که در آن 13 نفر از coronavirus

دادستان ها در منطقه خلیج باز کرده اند رسیدگی به یک خانه سالمندان در هیوارد که در آن 13 نفر کشته شده اند و پیمانکاری رمان coronavirus.

سخنگوی آالمدا کانتی Dist. Atty. نانسی اومالی گفت که دفتر او آغاز شده بود رسیدگی به دروازه مراقبت و توانبخشی مرکز.

مقامات گفت: 41 ساکنان و 26 کارکنان وجود دارد که تست مثبت برای COVID-19. ترزا Drenick سخنگوی دفتر دادستان منطقه کاهش یافته است برای مشخص کردن دامنه تحقیق اما گفت: آن هفته گذشته آغاز شد.

پرس و جو خواهد شد به کار گرفته شده توسط یک مصرف کننده بخش حفاظت و بزرگان واحد حفاظت و Drenick اشاره کرد که دادستان و بازرسان تجربه در نگاه به مسائل ایمنی و بهداشت در طولانی مدت و مراقبت های پرستاری ماهر امکانات.

تبلیغات

پرس و جو می آید به خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در کالیفرنیا سریع تبدیل شدن به یک منبع از شیوع کروناویروس. امکانات باید ده ها هزار نفر از افراد مسن و ضعیف از ساکنان که به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس و گسترش سریع عفونت در انبوه چهارم زندگی است تهدیدی برای کارکنان و کسانی که در مراقبت از خود.

همچنین در آالمدا کانتی, East Bay پست حاد تا به حال 22 ساکنان و 23 اعضای هیات تست مثبت برای coronavirus با یکی از ساکنان در حال مرگ است.

Drenick گفت: پرس و جو به دروازه مراقبت predated عمومی خواستار تحقیق و تفحص در این هفته با حقوق مدنی وکیل جان Burris که به نمایندگی از خانواده Costell Akrie یک 87-سال-پیر مردی که از coronavirus در حالی که در دروازه.

“این بسیار نگران کننده” Burris گفت: این هفته در یک جلسه. “این نوع از اعداد حکم و توجیه رسیدگی به نحوه تسهیلات عامل.”

تبلیغات

دایان Akrie گفت شوهرش فرستاده شد به دروازه در مارس 5 بدون علائم است. او گفت که در مارس 28 او گفته بود و تب با درجه پایین بود و در حال آزمایش برای COVID-19. روز بعد او آموخته او مثبت بود و به آرامی آموخته از بیماران دیگر نیز آزمایش مثبت برای ویروس. در آوریل 4, او, درگذشت, دروازه, او گفت:.

او در اتاق خود را برای بیشتر از اقامت خود را و او گمان است که یک عضو هیات احتمالا شده است منبع عفونت است.

“مرگ شوهر بود و غم انگیز و قابل پیشگیری است. او با ما نیست امروز به دلیل اشتباهات و سهل انگاری” Akrie گفت.

مراقبت دراز مدت امکانات را تبدیل به کانون coronavirus در سراسر کشور. غلظت خود را از افراد سالمند با مشکلات اساسی آنها را فوق العاده آسیب پذیر به شیوع بیماری.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im