دادستان بسته در Harvey Weinstein دادگاه: “سوء استفاده متجاوز’ با اتکا بر قدرت دستکاری’

در اختتامیه استدلال جمعه سرب دادستان در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف در دادگاه اعلام کرد که قدرت دستکاری و سوء استفاده — به عنوان به خوبی به عنوان یک “عدم بشر همدلی” — چه led تولید کننده به اتهامات او در حال حاضر چهره در منهتن دادگاه جنایی.

دستیار Dist. Atty. جوآن Illuzzi-Orbon گفت: هیات داوران از هفت مرد و پنج زن که دادند دست کم گرفته بودند خود را شاکیان.

“او ساخته شده مطمئن شوید که او تا به حال در تماس با مردم او نگران بود در مورد به عنوان یک کمی بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها نمی خواهد راه رفتن از سایه ها و تماس های او دقیقا آنچه که او بود: سوء استفاده متجاوز,” او گفت:. “او اشتباه بود.”

دادستان استدلال نهایی طراحی شده برای تضعیف بذر شک زحمت کاشته شده توسط Weinstein وکلای بیش از سه هفته از شهادت.

تبلیغات

در طول دادگاه دفاع کرده است بارها و بارها در ایران این واقعیت است که شاکیان میمی هیلی و جسیکا مان نگه داشته و در تماس با Weinstein و در برخی موارد رضایت طرفین درگیر در رابطه با تولید کننده پس از اتهام ضرب و جرح.

ادامه ارتباطات — همراه با برخی ناقص و متناقض شهادت از Weinstein دیگر شاکیان — می تواند نوسان هیئت منصفه نسبت به تبرئه کارشناسان حقوقی می گویند.

در اختتامیه استدلال پنج شنبه, سرب, وکیل مدافع دانا Rotunno التماس داوران به تمرکز بر مدارک و شواهد ارائه شده در دادگاه به جای گرداب فشار منفی دادند را دریافت کرده بین شروع #MeToo جنبش و محاکمه او.

در کل بیش از 90 زنان رو به جلو آمده اند با تجاوز جنسی اتهامات علیه Weinstein.

تبلیغات

“شما ممکن است تا به حال یک احساس دل و روده که Harvey Weinstein شد گناه” Rotunno گفت. “پرتاب که احساس دل و روده سمت راست پنجره.”

و Rotunno خواسته منصفه به آنچه که او به نام “منفور انتخاب”: به تبرئه افتاده هالیوود titan.

Weinstein, 67, چهره پنج نفر به اتهام جنایت در نیویورک از جمله تجاوز به عنف, جنایی, تجاوز جنسی و درنده تجاوز جنسی. او چهره یک حداقل 25 سال در زندان است و می تواند قفل شده است را برای بقیه عمر خود را در صورت محکومیت در آخرین شارژ.

اتهامات بنیادی از اتهامات توسط هیلی, یک کارمند سابق Weinstein تولید شرکت که مدعی Weinstein به زور انجام می شود دهان او در سال 2006 و مان سابق بازیگر مشتاق که شهادت داد که تولید raped او در نیویورک اتاق هتل در سال 2013.

برای به دست آوردن یک اعتقاد در درنده تجاوز جنسی به اتهام دادستان باید متقاعد کردن هیئت منصفه که Weinstein حمله هیلی یا مان, و همچنین به عنوان “Sopranos” بازیگر Annabella Sciorra.

سه زن دیگر نیز شهادت دادند که Weinstein حمله آنان به جنایات خود بودند یا بیش از حد قدیمی به تعقیب و یا اتفاق افتاده در خارج از حوزه قضایی از دادستان منطقه منهتن ، لورن جوان را به اتهام مورد حمله در بورلی هیلز هتل led دادستان به پرونده اتهامات علیه Weinstein در جنوب کالیفرنیا.

Weinstein را رد کرده است هر گونه تخلف و التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات عنوان شده علیه.

تبلیغات

داوران مذاکرات انتظار می رود برای شروع سه شنبه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>