گزاره 13 به نظر می رسد رهبری برای سقوط. اینجا چرا رای دهندگان ممکن است آن را رد کرد

کالیفرنیا رای دهندگان فلش قرمز روشن چراغ ترمز در دموکرات’ مالیات و قرض گرفتن به عنوان آنها را رد کرد بزرگترین مدرسه دولتی اوراق قرضه پیشنهاد در تاریخ است.

حداقل به نظر می رسد رای دهندگان آن را رد کرد. حیرت زده حامیان از گزاره 13 — گیج کننده شماره که احتمالا به کمک حفاری اندازه گیری قبر — هنوز هم علنا اذعان شکست. آنها چسبیده به باریک امیدوارم که ادامه شمارش آرا نیز از سه شنبه خواهد شد و در عین حال صرفه جویی در اندازه گیری.

در پایان هفته گذشته گزاره 13 trailed با 44.8 درصد به 55.2%. این کسری بودجه را پر کنید.

از آن شده است از 26 سال — 1994 بسیار جمهوریخواه انتخابات — پس از آخرین وضعیت مدرسه باند شکست خورده است. دو آنهایی که به دقت از دست رفته: 1 میلیارد دلار برای K-12 مدرسه و 900 میلیون دلار برای آموزش عالی است.

تبلیغات

بدون در نظر گرفتن گزاره 13 رای نهایی شمارش مالیات و قرض گرفتن چراغ ترمز بود دیدم سراسر کالیفرنیا در انتخابات محلی است. رای دهندگان رد یک تعداد بی سابقه ای از مدرسه محلی مسائل مربوط به اوراق قرضه و مالیات افزایش.

کالیفرنیا مالیات دهندگان Assn., ضد مالیات لابی گزارش شده است که از 237 مالیات محلی و پیوند اقدامات در خطر 58 گذشت و 122 شکست خورده; 57 بودند ؛

رای دهندگان به تصویب 21 مدرسه اوراق قرضه و کشته شدن 64; 36 هنوز بلاتکلیف هستند.

در مقابل, در ریاست جمهوری 2016 اولیه 67 مالیات محلی و پیوند اقدامات به تصویب رسید و تنها 20 شکست خورده است.

تبلیغات

عبور از یک مدرسه محلی پیوند نیاز به 55 درصد رای; دولت اوراق قرضه تنها یک اکثریت ساده. محلی افزایش مالیات به طور کلی نیاز به دو سوم رای دادن.

گزاره 13 را مطرح مالیات به طور مستقیم. اما آن را باید لاجرم منجر به محلی برای پیشنهادات بالاتر ملک levies. دلیلش این است که کلاه بر روی مقدار اوراق قرضه که مدارس می تواند موضوع خواهد بود نزدیک به دو برابر شده است. و که مطمئنا می توانست منجر به ولسوالی درخواست رای دهندگان برای افزایش مالیات بر املاک به پرداخت اوراق قرضه.

این گزاره را مجاز یک رکورد 15 میلیارد دلار در ساخت و ساز مدرسه اوراق قرضه — 9 میلیارد دلار برای K-12 و 2 میلیارد دلار برای هر جامعه کالج ها و دانشگاههای دولتی و دانشگاه کالیفرنیا.

بسیاری از رای دهندگان احتمالا متوجه دولت رسمی راهنمای اطلاعات که بهره اوراق قرضه هزینه 11 میلیارد دلار آوردن مجموع تب دلار به 26 میلیارد دلار رسید. پرداخت اوراق قرضه خواهد جک تا دولت هزینه های $740 میلیون در سال برای 35 سال است. و دولت در حال حاضر با هزینه 6 میلیارد دلار در سال به بازنشستگی تقریبا 80 میلیارد دلار در اوراق قرضه.

ناگهانی وحشت در مورد اقتصاد ناشی از غوطه وری بازار سهام نسبت به کروناویروس تهدید احتمالا باعث برخی تردید توسط رای دهندگان در مورد وضعیت رفتن به بدهی های عمیق تر. بدهی بیشتر در افتادن اقتصاد می تواند نیاز به افزایش مالیات.

اخیر “جغرافیای سیاسی” مطالعه توسط حزبی سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا یافت می شود باور گسترده توسط مردم است که آنها overtaxed در این دولت است. این پژوهش بر اساس چند PPIC نظر سنجی.

“اکثر کالیفرنیا از ساحل به داخل کشور احساس مالیات خود را بیش از حد بالا هستند” در این گزارش بخوانید. “به طور کلی 58 درصد نگه دارید این نظر است.”

“وجود دارد و نه حمایت قاطع در دولت برای برنامه های دولت است که دموکرات ها حمایت” نویسنده گزارش PPIC ارشد اریک McGhee به من گفت. “این احساس که مالیات بیش از حد بالا هستند بسیار جهانی — دولت و مالیات های محلی است.”

تبلیغات

“مردم بدبینانه در مورد چگونگی خرج بودن است می گوید:” سوزان شلی معاون رئیس جمهور از هوارد جارویس مالیات دهندگان Assn. “شاید پیام این است که” به اندازه کافی به اندازه کافی است.’

“سردرگمی بیش از گزاره 13 است نه کل داستان در اینجا.”

هوارد جارویس شد صاحبان آپارتمان’ لابی که در راه اندازی اصلی گزاره 13 تاریخی 1978 رای گیری ابتکار عمل است که قابل ملاحظه ای محدود مالیات بر دارایی را افزایش می دهد و مشتعل در سراسر کشور ضد مالیات شورش.

بسیاری از رای دهندگان به اشتباه مشکوک که مدرسه باند 13 بود و تلاش برای لغو و یا تضعیف اصلی 13. این سردرگمی سوخت بود این واقعیت است که معلمان اتحادیه حمایت از ابتکار عمل برای از بین بردن مالیاتی برای حمایت از تجاری و صنعتی است که رهبری برای انتخابات ماه نوامبر. آن خواهد بود که برای اولین بار عمده اصلاح مالیات-برش 13 — و در حال حاضر به نظر می رسد در معرض خطر جدی بر اساس رای دهندگان رد افزایش مالیات و قرض گرفتن.

“هنگامی که مردم به اشتباه آنها تمایل به رای “نه” می گوید: “مجلس پاتریک o’donnell (D-Long Beach) coauthor از مدرسه پیوند. او در نظر دارد به معرفی قانون بازنشسته “13” به عنوان یک گزاره شماره فقط به عنوان تیم های ورزشی حرفه ای بازنشسته ستاره های بزرگ خود را’ نیوجرسی اعداد.

“من قصد دارم به بازنشستگی تعدادی بنابراین هیچ کس دیگری را از طریق این” o’donnell می گوید.

اما PPIC ناظر انتخابات و رئیس جمهور علامت Baldassare می گوید: “من نمی خرید سرپا نگه داشتن. 13 سردرگمی است. ما شاهد ضعف در تمام طول این اندازه گیری. این همیشه آسان برای گفتن آن سردرگمی چیزی دیگری بوده است.

“مورد نیاز می شود ساخته شده به رای دهندگان و آن را هرگز ساخته شده است.

تبلیغات

“من هم تعجب می کنم که آیا چیزی بزرگتر است که در اینجا در مورد چگونه مردم احساس در مورد مدرسه بودجه.”

آنها به وضوح احساس شک و تردید در مورد آن.

آن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom کار را به صورت گزاره 13. او دستکاری شده محصول نهایی, ترکیب دو قوه مقننه باند پیشنهادات — یکی برای K-12, دیگر برای دانشگاه ها و افزایش تعداد مقدار دلار.

فرماندار همچنین افزود: چند پیچیدگی و مجادلات. برخی از هزینه های او در حمایت از لس آنجلس Unified School District. او تغییر فرمول برای disbursing اوراق قرضه پول به مناطق ترجیح داد به پروژه با استفاده از اتحادیه های کارگری کاهش دهنده هزینه ها و افزایش محلی کلاه قرض گرفتن.

Newsom متعلق به باند اندازه گیری و نمی تواند آن را به فروش برساند. سیاسی خود تیم صرف بیش از 10 میلیون دلار در تلاش است.

این جارویس لباس حفر کردن صرف 250.000 دلار برای مخالفت با تبلیغات رادیو و قرمز چراغ ترمز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de