زندان مستندات و آنفلوآنزا علائم گسترش همراه با تماس به نسخه های اولیه

آزادی از زندان در جدول به عنوان یک دولت نیروی کار آغاز می شود بحث در مورد چگونگی به حرکت در کالیفرنیا زندانی جمعیت از طریق آمدن طوفان از رمان coronavirus.

ایالات متحده منطقه قاضی کیمبرلی Mueller روز جمعه دستور داد که نیروی کار در طول یک تلفن وضعیت شنوایی. شنوایی بود برای به روز رسانی در, زندان, سلامت روان, اما به جای ساکن تقریبا به طور کامل در COVID-19. نیروی کار اولین جلسه شنبه, مربوط به وکلای دفتر فرماندار, اصلاحات گروه بيمارستانهای دولتی و کسانی که به نمایندگی از زندانیان در طولانی مدت دادخواهی بیش از شرایط زندان.

در Mueller جهت گفته وکیل مدافع شاکی مایکل Bien “جمعیت روی میز است.”

اصلاحات بخش صبورانه کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد چگونه بسیاری از زندانیان در حال تماشای با influenza-like illness چگونه بسیاری آزمایش شده اند برای COVID-19 و چگونه بسیاری از آنها تحت قرنطینه.

تبلیغات

پس از یک دهه تلاش پیگیر برای کاهش تهدید کننده سلامت ازدحام کالیفرنیا سیستم زندان باقی می ماند و در 134 درصد ظرفیت بیش از 114,000 زندانیان در زندانها ساخته شده برای برگزاری 85,000. یکی دیگر از 8,700 زندانیان در اردوگاه ها و قرارداد خصوصی lockups.

با وجود فشار از گروه های آزادی های مدنی مانند آیتالله سیستانی و طرفداران برای زندانیان, زندان, سیستم های سراسر ایالات متحده تا کنون در برابر تماس کاهش COVID-19 تهدیدات با آزاد کردن زندانیان است. زندان, سیستم, اما, باید به تصویب چنین برنامه هایی از جمله کسانی که در لس آنجلس, گردشگاه عمومی شهرستان سانتا کلارا و سان فرانسیسکو شهرستانهای استان است.

دولت بارها و بارها به staved کردن دادگاه فدرال تهدید به سفارش اهل بیت منتشر شده با تغییرات عمده در صدور حکم قوانین یک تغییر کم خطر مجرم به شهرستان زندان و لغو قراردادهای خارج از دولت زندانهای خصوصی. در طول این دادخواهی دولت گردد سیاست های اولیه برای انتشار و لیست بالقوه زندانیان, به دنبال کسانی هستند افراد مسن و ضعیف و ناتوان و یا نزدیک به پایان جملات خود را.

همانطور که از شنبه, the California Department of Corrections گفت که هیچ زندانی هنوز تست مثبت برای COVID-19 هر چند از آن اعلام کرد که سه کارمند آلوده شدند و دو در کالیفرنیا موسسه برای مردان و یکی در ایالت کالیفرنیا زندان-ساکرامنتو واقع در خارج Folsom. یک زندان ایالتی سن کوئنتین کارمند که قبلا گزارش شد که آزمایش مثبت شد و در نهایت یک منفی در مورد این بخش گفت.

تبلیغات

برخی از 1800 نفر زندانی بودند که تحت تاثیر دو cellblocks در سن کوئنتین قرار داده شد و در مستند به دلیل گزارش influenza-like illness. داخلی اسناد و مدارک به دست آمده توسط بار نشان می دهد بلوک های متعدد در کالیفرنیا تسهیلات مراقبت های بهداشتی دولت پزشکی زندان خارج استاکتون قفل شده یک هفته پیش برای “آنفلوانزا مانند بیماری است.”

ساکرامنتو زنبور عسل گزارش شده دیگر زندانیان تحت نظارت ممکن است COVID-19 قاطر در نهر زندان ایالتی.

اصلاحات مقامات باید به تدریج اقدامات برای کاهش گسترش این رمان coronavirus در کالیفرنیا زندانها متوقف ملاقات داوطلبان و برنامه های آموزش و پرورش و غربالگری کارکنان خطر عفونت در ورودی.

یک بخش یادداشت ثبت شده در دادگاه فدرال نشان داد که نقل و انتقالات بین زندانها نیز تا حد زیادی متوقف شده هر چند از زندانیان نیاز به بهداشت روان در مراقبت از بحران هنوز در حال نقل مکان کرد و در سراسر دولت است. اسناد به دست آمده از این دوران به عنوان مثال نشان می دهد زندانیان پس از رسیدن به یک روز در هفته گذشته در استاکتون تسهیلات از چهار زندان از جمله سن کوئنتین.

زندان پزشکی کارگران دستور داده شده است به استفاده از تنها به طور منظم فولاد ماسک در اطراف زندانیان قرنطینه با influenza-like illness, نه با کیفیت بالاتر N95 ماسک.

یک پرستار در وزارت امور خارجه مرکز پزشکی صحبت ناشناس چرا که او می ترسید قصاص برای ساخت یک نظر عمومی گفت که او نگران است در مورد سیستم های حفاظتی در محل در حالی که کار در میان بیماران در “COVID-19 نظارت دور است.”

“ما نمی هر گونه ماسک و نه حتی شل و ول ماسک,” او گفت:.

وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی با صدور بیانیه شنبه شب روشن موضع خود را در حفاظت از آن اهل بیت جمعیت و empolyees برابر گسترش coronavirus.

“ما به طور مداوم ارزیابی و اجرای اقدامات پیشگیرانه برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 و نگه داشتن ما CDCR جمعیت و جامعه-در-large امن” وزارت گفت. “اقدامات بیشتری ادامه خواهد داد به توسعه بر اساس سرعت در حال تکامل وضعیت. اولویت ما این است که ایمنی و امنیت زندانی جمعیت و عمومی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im