زندان وکلا به دنبال اضطراری سفارش در coronavirus از جمله آزادی زندانیان

وکلای زندانیان زندان کالیفرنیا می گویند دولت نتوانست به فوریت مورد نیاز مراحل علیه COVID-19 شیوع و خواسته دادگاه فدرال در روز چهارشنبه به اورژانس را برای زندان منتشر شده است.

آنها گفتند: مداخله فدرال مورد نیاز است برای جلوگیری از بیماری و مرگ “خاص رخ می دهد اگر COVID-19 ویروس مجاز است به آن دوره هنوز در کالیفرنیا به سر می برند زندان.”

حرکت می پرسد برای “هدفمند منتشر شده” کم خطر زندانی که کمتر از یک سال از چپ به خدمت و همچنین انتشار یا نقل مکان از زندانیان که 65 ساله یا مسن تر و کسانی که به بیماری مزمن ریه یا دیگر شرایط پزشکی که آنها را در خطر از COVID-19. وکلا نیز به دنبال مراحل برای محافظت از حدود 50000 زندانیان دو bunked در خوابگاه اجتماعی که در آن فاصله غیر ممکن است.

پر کردن نه برای یک شماره خاص منتشر شده, اما به اندازه کافی به طوری زندانها مطابق با اجتماعی فاصله سفارشات رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر شده برای همه از کالیفرنیا.

تبلیغات

بدون اقدام فوری وکلا گفت: قضایی پنل نظارت بر زندان کالیفرنیا در شرایط “COVID-19 را گسترش مانند آتش سوزی در [دولت] شلوغ زندان … قریب به اتفاق بیمارستان ظرفیت و دلیلی آلوده کردن هزاران نفر.”

Newsom روز سه شنبه دستور داد زندان پذیرش متوقف شد اما گفت که او تا به حال “هیچ علاقه ای به … انتشار جنایتکاران از سیستم ما است.”

وجود دارد هیچ پاسخ فوری توسط وکلا برای دولت است.

سیستم زندان های اخیر جمعیت مطالعه در ماه ژانویه منتشر شد اما حاوی 2018 جمعیت نشان می دهد بیش از 10,500 زندانیان سن 60 یا مسن تر. دادگاه حرکت می گوید: 17,000 زندانیان تعیین شده پزشکی در معرض خطر.

تبلیغات

“ما در حال انجام این کار به طوری که آنها باید همان فرصت برای زنده ماندن ویروس به عنوان بقیه از ما” گفت: Michael بین یک منطقه خلیج وکیل که شرکت نشان دهنده بیمار روانی زندانیان در طولانی مدت در زندان حقوق مدنی دادخواهی.

یکی زندانی و نه کارمندان زندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 سراسر شش زندان. زندانی گزارش شده در شرایط با ثبات در ایالت کالیفرنیا زندان در لنکستر.

وزارت امور اصلاحات و توانبخشی در روز چهارشنبه ارسال شده نشان داده 159 زندانی به تاریخ تست شده برای این ویروس با نتایج جستجو برای 94 از کسانی که آزمون هنوز در انتظار. بزرگترین خوشه 32 آزمون است که در دولت-اجاره کالیفرنیا, شهرستان مرکز تادیبی در شهرستان کرن.

سیستم زندان دو هفته پیش محدود در خارج از بازدید کنندگان و کاهش انتقال زندانیان از یک زندان را به دیگری.

این اداره گفته است که تقویت سیستم دفاعی خود را با دروازه غربالگری اضافی و تمیز کردن و توزیع اضافی صابون به زندانیان که برای آن را بپرسید.

“ما به مدت طولانی شیوع مدیریت برنامه های در محل برای رسیدگی به بیماری مسری شیوع بیماری هایی مانند آنفلوانزا و سرخک اوریون, نورو ویروس و ویروس آبله مرغان و همچنین آمادگی روش به آدرس های مختلف پزشکی شرایط اضطراری و بلایای طبیعی” این گروه در بیانیه ای گفت شنبه.

داخلی سوابق به دست آمده توسط بار متعدد را نشان می دهد سلول بلوک قرار داده و قرنطینه و سپس محدودیت برداشته روزانه. یک بخشنامه می گوید زندان های پزشکی کارگران وجود دارد “شدید کمبود” ماسک ماسک و دیگر دنده محافظ. به آنها گفته شود که به نظر تمرین “توسعه یافته” استفاده از دنده محافظ آنها به عنوان حرکت از یک بیمار به بیمار است.

کارکنان و خانواده زندانی گفت: این بار از مواردی است که در آن زندان به آشپزخانه و خوابگاه را اجرا کنید و از مواد ضد عفونی کننده.

تبلیغات

کالیفرنیا خیره پایین فدرال دستور دادگاه برای آزادی زندانیان قبل از اینکه اخیرا در سال 2014 زمانی که قضات تلقی دولت تا به حال انجام نشده است و به اندازه کافی برای کاهش ازدحام شدید آن تهدید زندانیان زندگی و رفاه. دولت زندانها در حال حاضر عامل در 134 درصد ظرفیت است. وجود دارد در مورد 121,400 زندانیان میان 35 دولتی زندانها و همچنین آتش نشانی اردوگاه و در دولت خصوصی lockups.

در مورد 65,000 کارگران را وارد کنید و ترک زندان ها, روزانه با بیش از کلامی غربالگری در مورد اینکه آیا آنها احساس بیمار به تازگی از سفر و یا تماس با کسی که شما با COVID-19.

اوایل منظور توصیه نگهبانان به آماده شدن برای متوسط غربالگری برای نظارت برای کسانی که با تب به عنوان انجام شده در خارج از کشور فرودگاه در اوایل COVID-19 بیماری همه گیر. اما برخی از کارکنان گفت: بار نیست که اتفاق می افتد و این کارگران هستند که بیمار باید دروغ گفته و رفته را به زندان.

ایالات متحده منطقه قاضی کیمبرلی مولر هفته گذشته ایجاد یک نیروی کار گزارش را در زندان تلاش برای مقابله با COVID-19. Bien گفت: این گروه ملاقات تقریبا روزانه اما در حالی که بحث در مراقبت از سلامت روان در طول بحران در حال پیشرفت جنبش در یک برنامه برای کاهش خطر گسترش ویروسی از طریق زندان بوده است آهسته و محدود است.

در طول دهه گذشته در کالیفرنیا منتقل شده سطح پایین تر مجرم به زندان شهرستان ساخته شده و بسیاری از مواد مخدر و سرقت و جرائم جنحه در بخشی به منظور کاهش ازدحام بیش از حد. دولت سیستم زندان بنابراین در حال حاضر یک مقطر جمعیت جدی مجرم و همچنین سالمندان زندانی در خدمت تمدید و یا حبس ابد محکوم کرد.

Bien به نام دولت پاسخ “بهترین آنها می توانند انجام دهند” تحت سیاست های کنونی. “در همان زمان ما افزایش ترس و اضطراب و ما در حال محدود کردن سلامت روان درمان. دولت نیاز به انجام این کار بسیار بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im