جزیره پرنس ادوارد برنامه ریزی برای سهولت برخی از COVID-19 محدودیت در مارس

شارلوت تاون—ساکنان جزیره پرنس ادوارد می توانید انتظار برای دیدن یک بازگشت چند نشانه هایی از زندگی عادی در هفته های آینده در انتخابات گفت: چهارشنبه به استان قصد دارد به سهولت برخی از بهداشت عمومی اقدامات اعمال شده در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

کانادا کوچکترین استان دوباره گزارش هیچ مورد جدید از COVID-19 ترک کل استانی در 26 با 24 از این بیماران بهبود یافتند.

استان های ارشد بهداشت عمومی افسر دکتر هدر موریسون گفت: کاهش این استان به عقب باز — مجموعه ای برای شروع در اوایل ماه مه — خواهد بود “تعادل ظریف” با شروع برخی از فعالیت های در فضای باز و برخی از اعمال جراحی الکتیو.

“اگر چه ما استراحت در یکی از حس ما همچنین مطمئن شوید که ما در حال انجام واقعا تنگ اقدامات ما در نقطه ورود به جزیره پرنس ادوارد و البته در دراز مدت مراقبت از امکانات واقعا مایل به حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر و عدم تمایل به ما پایمال نظام سلامت,” او گفت:.

در حال حاضر تجمع جرم در جزیره نمی تواند هر گونه بزرگتر از پنج نفر که از اعضای همان خانواده است. موریسون گفته است که بررسی خواهد شد بر اساس مداوم.

برتر دنیس پادشاه گفت: استان است که در موقعیت خوش شانس با توجه به سهولت-به دلیل این که ساکنان در حال انجام یک کار خوب از رعایت بهداشت عمومی دستورالعمل.

در ضمن شیلات و اقیانوس کانادا اعلام کرد چهار شنبه خرچنگ شیلات در جنوب خلیج سنت لارنس باز خواهد شد در 15 مه — حدود دو هفته بعد از معمول است.

موریسون گفت: وجود خواهد داشت قوانین در محل اجازه می دهد تا کارکنان با خیال راحت به کار بر روی قایق و در گیاهان پردازش. او گفت: این دستورالعمل باید آماده شود تا پایان این هفته است.

این وضعیت در P. E. I. است که در تضاد کامل با همسایه, Nova Scotia که گزارش شده دو مرگ و میر بیشتر از COVID-19 روز چهارشنبه افزایش تعداد مرگ و میر در استان به 12.

هر دو مرگ و میر در نرتهوود مراقبت دراز مدت تسهیلات در هالیفاکس.

“قلب من می رود به هر کس در نرتهوود در این زمان ما در حال کار بسیار نزدیک با شرکای ما برای ادامه به پیاده سازی یک طرح اضطراری برای کمک به این ویروس را تحت کنترل در تاسیسات” گفت: نخست وزیر استفان مک نیل.

نوا اسکوشیا دولت و به طور کلی کارکنان اتحادیه (NSGEU) صادر انتشار شنبه توصیف شرایط در نرتهوود به عنوان “وحشتناک” و این ادعا یک کمبود اساسی کنترل عفونت پروتکل های.

دکتر رابرت عجیبی استان افسر ارشد پزشکی از سلامت مورد اختلاف این اتحادیه ادعا اما بستری وجود دارد “چالش های قابل توجهی” در نرتهوود.

“آنها نیاز به کمک و کمک به در آورده بود گفت:” عجیبی.

او گفت: نگرانی های مشروع در اطراف نیروی انسانی در حال رسیدگی است اما وجود دارد گفت: هیچ اعتبار به اتحادیه نگرانی ها در مورد کنترل عفونت.

“آنها با استفاده از رک و پوست کنده ترس و مبالغه در شرایط راه آنها برای توصیف این وضعیت,” او گفت:. “من چالش NSGEU به ترساندن مردم بی ارزش. آنها در حال ایجاد ترس و اضطراب که در آن لازم نیست که نامناسب است.”

عجیبی خواست اتحادیه برای حل و فصل نگرانی های خود را “در جدول” با بقیه سیستم مراقبت های بهداشتی.

او دوباره گفت که آمریکا در حال رانندگی افزایش در تعداد موارد تایید شده در استان است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“وجود دارد که نسبت قابل توجهی از موارد ما در حال حاضر که در حال آمدن از Northwood شیوع” عجیبی گفت.

نوا اسکوشیا گزارش 35 موارد جدید COVID-19 روز چهارشنبه آوردن کل استانی به 772.

نیوبرانزویک و نیوفاندلند و لابرادور هر گزارش هیچ مورد جدید.

با فایل های از کیت Doucette.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>