رئیس جمهور تهمت تست منفی برای Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در مورد کوروناویروس در جیمز بردی اتاق جلسه در کاخ سفید روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس براندون/AP

رئیس جمهور تهمت را آزمایش کرده است منفی ها برای این coronavirus با توجه به بیانیه روز شنبه از کاخ سفید است.

“شب گذشته پس از یک در عمق بحث و گفتگو با رئیس جمهور در مورد COVID-19 تست او انتخاب برای ادامه” شان کانلی پزشک به رئیس جمهور نوشت: در یک یادداشت منتشر شده توسط کاخ سفید است. “در این شب من تایید دریافت که تست منفی است.”

رئیس جمهور تهمت قبلا در تماس با افرادی که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus زیر دریا یک لاگو مهمانی شام.

“یک هفته پس از خوردن شام با هیئت برزیل در Mar-a-لاگو رئیس جمهور باقی می ماند علامت رایگان” گفت: Conley. “من شده اند در تماس روزانه با CDC و کاخ سفید Coronavirus نیروی کار و ما در حال تشویق اجرای همه خود را بهترین شیوه برای قرار گرفتن در معرض کاهش و انتقال کاهش.”

اعلام از کاخ سفید می آید یک روز پس از کانلی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “باقی مانده است بدون علائم” و تست شد مورد نیاز نیست.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet