رئیس جمهور تهمت تایید 1st آمریکا Coronavirus مرگ; ایالات متحده افزایش مییابد سفر هشدارهای

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در کاخ سفید در مورد ایالات متحده آمریکا در واکنش به گسترش این رمان coronavirus. روبرتو اشمیت/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

روبرتو اشمیت/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 4:13 p. m. ET

یک فرد در واشنگتن درگذشت جدید coronavirus رئیس جمهور تهمت تایید شنبه. مرگ مارکس اولین مرگ در ارتباط با رمان ویروس در ایالات متحده است.

بیمار که کشته شد یک مرد در 50s خود را با زمینه ای شرایط پزشکی با توجه به واشنگتن مقامات بهداشتی.

همچنین در کنفرانس مطبوعاتی معاون رئیس جمهور مایک پنس که قرار داده شده است مسئول این کشور coronavirus پاسخ اعلام کرد که ایران می خواهد بالا بردن مشاوره برای آمریکایی ها به سفر نیست به شدت تحت تاثیر بخش هایی از ایتالیا و کره جنوبی. پنس همچنین اعلام کرد گسترش به در حال حاضر موجود محدودیت های مسافرتی ایران, که همچنین دارای تعداد زیادی از موارد.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز تایید اولین مورد گزارش شده در یک مددکار بهداشت و ممکن است شیوع بیماری در یک آسایشگاه که هر دو نیز در واشنگتن است. دولت بهداشت مقامات همچنین می گویند که آنها شروع به دیدن این ویروس گسترش در جامعه و خطر ابتلا به افزایش است. مقامات دولتی گزارش داده اند که سه مورد جدید از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید از جمله کسی است که جان و سلامت کارگر. دو نفر از بیماران آزمایش مثبت برای coronavirus جمعه شب در EvergreenHealth مرکز پزشکی در کرکلند بشویید. در حومه سیاتل. یک بیمار که پس از درگذشت و از سوی دیگر در انزوا.

رابرت Redfield مدیر CDC نشان داد در کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید که کسی که مرده نه هر گونه لینک به سفر خارجی. مرگ می آید به زودی پس از ایالات متحده مقامات بهداشت آغاز شد هشدار که کروناویروس در حال حاضر به نظر می رسد به گسترش در داخل کشور از فرد به فرد و مستقل از سفر به مناطق آسیب دیده در سراسر جهان است. CDC اذعان سه جمله موارد شناخته شده به عنوان جامعه گسترش در ایالات متحده در اواخر شب جمعه.

صحبت کردن در بعد از ظهر شنبه طی کنفرانس خبری دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت گفت: به بریس خود را برای بیشتر موارد در کشور است. Redfield همچنین گفت: انتظار می رود بیشتر موارد به توصيف آنها به عنوان به احتمال زیاد به رخ می دهد در “خوشه” در روز های آینده.

“شما باید جای تعجب نیست که” Fauci گفت. “این چیزی است که پیش بینی شده است هنگامی که شما در جامعه گسترش یافته است.”

این موارد جدید را به مجموع تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده به بیش از 60 هر چند 44 از این موارد نشات گرفته روی الماس شاهزاده کشتی کروز و سه نفر دیگر از موارد شامل افرادی که آورده بودند در بازگشت از ووهان چین که در آن شیوع جهانی آغاز شد. به استثنای کسانی که روی عرشه کشتی کروز آورده و یا بازگشت از چین, رئیس جمهور تهمت و گفت: 22 نفر در ایالات متحده را coronavirus چهار تا از آنها “بسیار بیمار است.” یکی دیگر از 15 هستند یا به طور کامل بهبود نیافته و یا در حال “به خوبی در راه خود را” با توجه به رئیس جمهور.

“بنابراین افراد سالم اگر شما سالم هستید, شما احتمالا از طریق یک فرایند و شما خوب,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس و وحشت در همه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرد فوت شده در ایالت واشنگتن بود که یک زن در 50s; واشنگتن مقامات بهداشتی دولت بعد گفت: این فرد در واقع یک مرد در 50s.

رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان از جمله یک خروش عظیم در کره جنوبی که در آن بیش از 800 مورد جدید تایید شد بین جمعه و شنبه و بیش از 3000 نفر در حال حاضر تایید کرد که این ویروس. کره جنوبی دولت خواست شهروندان خود را به ماندن در خانه.

هر چند اکثریت قریب به اتفاق بیش از 85,000 تایید موارد رخ داده در چین که در آن شیوع آغاز شد. در نتیجه بیماری COVID-19 در حال حاضر در حداقل 57 کشور و در هر قاره به استثنای قطب جنوب, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

تایید از این موارد جدید در واقع ممکن است تا حدودی با تاخیر, در بخشی به دلیل وجود اولیه جمع شدن در آزمایش ویروس در ایالات متحده یک مشکل با کیت های آزمایش که CDC توزیع در سراسر کشور مورد نیاز اکثر تست به اتفاق می افتد در CDC ستاد در آتلانتا. مقامات بهداشتی فدرال در حال حاضر می گویند که حل و فصل این موضوع و در حال حاضر مشغول به کار برای توزیع جدید کیت تست در سراسر کشور است.

علاوه بر این, UC Davis مرکز پزشکی در ساکرامنتو کالیفرنیا که در آن یکی از موارد علت ناشناخته است و درمان می گوید که بیمار را برآورده نمی CDC آستانه به تصویب coronavirus آزمون در ابتدا و پس از تشخیص به تعویق افتاد برای روز. CDC دفاع کرد که تاخیر گفت: دستورالعمل CDC شدند گسترده ای برای مسافران اما نه برای افرادی که در ایالات متحده آمریکا

در ضمن 124 مراقبت های بهداشتی کارگران بودند که به احتمال زیاد در معرض ویروس در همان UC Davis مرکز پزشکی ارسال شد صفحه اصلی و گفت: این بیمارستان به قرنطینه خود را. این کارگران که با پیروی از سفارش و پرداخت نمایش بیمارستان اقدامات به عنوان یک سیستم شکست به گزارش KQED.

در مجموع بیش از 2800 نفر در سراسر جهان کشته شده اند از این ویروس تا کنون عمدتا در چین که در آن مرگ و میر است و تخمین زده می شود حدود 2 درصد بسیار پایین تر از نرخ مرگ و میر برای قبلی شیوع کروناویروس مانند سارس و یا MERS که تا به حال نرخ مرگ و میر از 10% و 34% بود. میزان مرگ و میر از این کروناویروس جدید نیز می تواند پایین تر از آن به نظر می رسد اگر موارد خفیف در حال گزارش نشده.

با وجود آنچه که می تواند شروع جامعه گسترش مردم در ایالات متحده نیازی به تغییر خود را روز به روز به پيشگاه Redfield.

“این کشور به عنوان یک کل … هنوز هم باقی مانده است در کم خطر” Fauci گفت. “اما هنگامی که ما می گویند که ما می خواهم به تاکید است که این وضعیت در حال تحول.”

مقامات بهداشتی در حفظ آن میان بهترین راه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus هستند همان کسانی که برای جلوگیری از آنفولانزای فصلی: شستن دست های خود را اغلب برای حداقل 20 ثانیه اجتناب از دست زدن به صورت خود را و ماندن در زمانی که احساس بیمار.

NPR مارتین Kaste و ریچارد هریس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im