پورتلند سلاح سرد: مرد محکوم به قتل و نفرت جنایات در سال 2017 حمله

یک هیئت منصفه در پرتلند سنگ., اتحاد محکوم یک مرد از قتل و اقدام به قتل و جرایم ناشی از نفرت ناشی از یک 2017 حمله با چاقو در راه آهن نور ،

لولو گارسیا ناوارو, میزبان:

روز جمعه یک هیئت منصفه در پرتلند سنگ., محکوم به یک مرد از قتل و جرایم ناشی از نفرت ناشی از یک 2017 حمله بر یک راه آهن نور ، به عنوان اورگان پخش عمومی را کنراد Wilson, گزارش دادستان با استفاده از مهاجم خود در رسانه های اجتماعی پست به او نشان می دهد که انگیزه های سفید supremacist ایدئولوژی.

کنراد ویلسون BYLINE: 26 مه 2017, جرمی مسیحی رو در پورتلند نور راه آهن قطار. مسیحی که سفید شروع به سرداری کارگردانی در گی مرد سیاه با یکی که با پوشیدن حجاب. مردم در قطار مداخله کرد. در آنجا بود که فریاد و تنه زدن به مسافران تلاش برای مسیحی کردن قطار. مسیحی در پاسخ به سلاح سرد توسط سه مرد. دو نفر از آنها فوت کرد.

(SOUNDBITE از آرشیو ضبط)

CHERYL آلبرشت: حمله در درجه اول – حکم گناه است.

ویلسون: پس از یک ماه آزمایشی و تقریبا دو روز کامل از مذاکرات, Multnomah, شهرستان مدار قاضی دادگاه Cheryl آلبرشت خواندن هیئت داوران حکم. مسیحی محکوم شد در تمام 12 اتهامات عنوان شده علیه. اعضای خانواده قربانیان در دادگاه راضی شد که حکم خوانده شد.

مسیحی به نظر نمی رسد در واکنش به این حکم اعلام و در همه. در طول محاکمه مسیحی وکلای مدافع استدلال او اقدام در دفاع از خود. دادستان نشان داد منصفه نظارت و تلفن همراه فیلم دارویی و نقدی و آنها به دنبال کراوات مسیحی به سفید supremacist ایدئولوژی خود را از طریق رسانه های اجتماعی ارسال.

پس از صدور حکم برخی از قربانیان و خانواده های آنها صحبت کرد و در خارج از Multnomah County Courthouse در مرکز شهر پورتلند. آنها ابراز احساس آرامش و قدردانی است.

Dyjuana هادسون است که مادر یکی از نوجوانان که قرار بود هدفمند توسط مسیحی در قطار که هیئت منصفه گفت: یک جنایت نفرت.

DYJUANA هادسون: این بسیار عاطفی بسیار سخت را برای آنها. فقط خوشحالم که من می توانید به خانه بروید و به آنها بگویید که آن را OK کن.

ویلسون: منصفه نیز محکوم مسیحی از اتهامات ناشی از روز قبل از دارویی و نقدی که او حمله Demetria هستر که سیاه و سفید ساخته شده و مشابه نژادپرستانه diatribe. هستر می گوید: هیئت داوران حکم می فرستد یک پیام.

DEMETRIA هستر: آن اجازه دهید مردم مانند جرمی یوسف مسیحی می دانم که شما نمی خواهید به دور با آن است که ما افرادی که در مورد مراقبت از همه ما به دلیل سیاه و سفید زندگی می کند آیا مهم است. و افرادی که کشته شدند – آنها که از عشق و حمایت می کند.

ویلسون: Christian چهره امکان زندگی در زندان بدون آزادی مشروط.

برای NPR News, من کنراد ویلسون در پورتلند.

کپی رایت © 2020 NPR. تمام حقوق محفوظ است. بازدید از وب سایت ما شرایط استفاده و ویرایش صفحات در www.npr.org برای اطلاعات بیشتر.

NPR متن ایجاد شده در یک عجله مهلت Verb8tm, Inc., یک NPR پیمانکار و تولید شده با استفاده از اختصاصی رونویسی روند توسعه با NPR. این متن ممکن است در شکل نهایی آن است و ممکن است به روز رسانی و یا تجدید نظر در آینده است. دقت و در دسترس بودن ممکن است متفاوت باشد. معتبر رکورد NPR برنامه نویسی های صوتی ضبط.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>