بزرگنمایی این تصویر

پاپ فرانسیس سهام یک وعده غذایی با مهمانان و داوطلبان از “کاخ فقیر.” Comunità di sant’egidio پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Comunità di sant’egidio

به عنوان زنگ از کلیسای سنت پیتر حلقه از واتیکان در سرد ژانویه شب چند نفر نشسته اند در لباس ژنده ایستاده چند متری از ردیف ستون محاصره میدان سنت پیتر.

آنها در حال انتظار برای ورود به ساختمان Migliori یک قصر قرن 19 فقط در پشت مربع است.

یکی از آنها Livia ایتالیایی, زن در 60s. بعد از داشتن خواب در رم در ایران برای او صرف شده است شب از اوایل دسامبر در آنچه شناخته شده به عنوان “کاخ فقیر.”

“من به اینجا می آیند در شب,” او می گوید. “شام خدمت کرده است از 7 تا 9 بعد از ظهر و صبحانه است که از 7 تا 8 صبح است. سپس من در طول روز است.”

او نمی خواهد به جزئیات بسیاری از او گذشته و مانند بسیاری از پالازو مهمان تمایلی برای به اشتراک گذاشتن نام کامل او. اما او می گوید: زندگی او کاملا تغییر کرده پس او در این خانه است.

“در طول روز من را به برخی از فوق العاده پیاده روی” می گوید: Livia. “من بازدید تعداد زیادی از کلیساها — به خصوص در طول کریسمس زمانی که صفحه نمایش آنها از صحنه تولد عیسی مسیح. و سپس من به کتابخانه بروید چون من دوست دارم به عنوان خوانده شده.”

داوطلبان از جامعه از sant’egidio یک ایتالیایی وضع کاتولیک روم انجمن, انجام پروژه های خیریه, اجرای جدید, واتیکان متعلق به ساختمان تبدیل به پناهگاه بی خانمان.

بزرگنمایی این تصویر

قرن 19 پلازای Migliori (سمت چپ) واقع در نخست املاک و مستغلات در نزدیکی میدان سنت پیتر. ردیف ستون محاصره مربع دیده می شود در سمت راست. سیلویا Poggioli/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سیلویا Poggioli/NPR

این ساختمان به نام نجیب که اهدا آن به واتیکان در سال 1930. سال 70 منظور از راهبه زد آن را به عنوان یک خانه برای مادران مجرد. پس از راهبه ها منتقل برخی مقامات واتیکان پیشنهاد به نوبه خود این نخست املاک و مستغلات به یک هتل لوکس است.

به جای فرانسیس دستور داد آن را به تبدیل به یک خانه و یا نه می گوید: مدیر کارلو سانتورو یک کاخ برای “اشراف از خیابان” کسانی که “فرانسیس می گوید جامعه رفتار به عنوان غرامت به قربانیان امروز اتفاقی فرهنگ است.”

رم شهرداری و کلیسا-اجرا پناهگاه برای این شهر هزاران نفر از افراد بی خانمان تمایل به تجمل. اما این سه طبقه ساختمان را از کنده کاری شده چوبی سقف frescoed دیوار و کاشی کاری کف شواهد از آن اشرافی ریشه.

آن می تواند تا 50 مردان و زنان قرار دارد در 16 اتاق با دو یا سه تخت در هر. وجود 13 جدید حمام و سرویس بهداشتی هر کدام مجهز به یک حمام. داغ وعده های غذایی دو بار در روز. پناهگاه نیز فراهم می کند کمک های پزشکی و روانشناسی برای اعتیاد به الکل. مهمانان داده می شود و نه مهلت را ترک کنند.

بسیاری نمی خواهد خود را نشان می دهد آخرین نام و ساکت به توضیح دهد که چرا آنها به پایان رسید تا بی خانمان. قطعاتی از مکالمات ارائه یک نگاه اجمالی از درد و غم از دست شغل, ازدواج, شکستن یو پی اس و یا مسائل مربوط به سلامت روان.

بزرگنمایی این تصویر

پاپ حرکت دست با آندریا carmela di carlo, بنیانگذار جامعه از sant’egidio این وضع کاتولیک گروه که داوطلب اجرای جدید سرپناه بی خانمان. Comunità di sant’egidio پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Comunità di sant’egidio

چه همه آنها در حال حاضر به اشتراک گذاری است که رهایی از اضطراب و امید به آینده.

Silvano یک رومانیایی ایتالیا زندگی کرده 15 سال گذشته هشت به عنوان یک فرد بی خانمان. او اغلب مرطوب و سرد شب خواب تحت ردیف ستون طراحی شده توسط قرن 17 هنرمند و معمار Gian Lorenzo Bernini که او می تواند در حال حاضر زل زل نگاه کردن از خود را گرم و گرم و نرم اتاق خواب در پالازو.

“اگر شما بر روی زمین تحت پوشش در مقوا و مجبور به بیدار شدن در ساعت 5 قبل از اینکه پلیس آمد به شما پرتاب دور” او می گوید: “و پس از آن شما پیدا کردن یک محل مانند این که در آن شما باید صبحانه, دوش, تخت و شام بیشتر از این چه می خواهید ؟

در ماه نوامبر پاپ آمد به افتتاح “کاخ فقرا” به اشتراک گذاری یک وعده غذایی صحبت کردن و شوخی با مهمانان.

سانتورو به خاطر آنچه فرانسیس گفت: به عنوان او را تحسین پالازو داخلی: “‘زیبایی بهبود می یابد.’ که است که می گویند که زیبایی این خانه بسیار مفید است برای آنها فقط به نیروی تازه یافتن. به طوری که ما در ابتدا هدف فقط به آنها کمک کند.”

پس از کاخ فقیر باز در نوامبر سانتورو می گوید چند مهمان داشت به مشاغل عادی و دو را دوباره خانواده خود را در شمال ایتالیا. سانتورو می گوید کسانی که باقی می ماند می تواند بر روی این ساختمان به عنوان یک پناهگاه.

“از آنجا که هر فرد هر انسان حق دارد به احترام” او می گوید. “حق داشتن یک زندگی خوب, خوب, بهداشت و درمان و خانه و خانواده در اطراف. بنابراین در بسیاری از موارد ما احساس می کنیم مثل خانواده آنها, آنها گم شده است برای مدت زمان طولانی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر