بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت می رسد در نشست خبری اتاق به صحبت در مورد کوروناویروس در کاخ سفید سه شنبه. برنده McNamee/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

برنده McNamee/گتی ایماژ

آمریکایی ها باید کمی اعتماد به اطلاعات آنها شنیدن از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد رمان coronavirus و اعتماد به نفس خود را در دولت فدرال و پاسخ به آن در حال کاهش است به شدت با توجه به NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی.

فقط 46 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند که دولت فدرال در حال انجام است به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش coronavirus را از 61 درصد در ماه فوریه است.

فقط 37 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند که آنها تا به حال یک مقدار خوبی یا مقدار زیادی از اعتماد به آنچه که آنها در حال شنیدن از رئیس جمهور در حالی که 60 درصد می گویند که آنها تا به حال نه خیلی زیاد و یا هیچ اعتماد در همه در آنچه که او گفت.

در حال بارگذاری…

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

رئیس جمهور نرخ بدتر از همه گروه های آزمایش توان آن را به مقامات بهداشت عمومی دولت و رهبران محلی و یا رسانه های خبری. و بیشتر آمریکایی ها رد از رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر از تایید توسط 49%-44% حاشیه. اما می کند که تا حد زیادی متفاوت از خود را به طور کلی تایید امتیاز که می ایستد در 43%.

که تا حد زیادی بدون تغییر از آخرین نظرسنجی در ماه فوریه و 51 درصد هنوز هم گفت: آنها به تایید رئیس جمهور را از دست داده و اقتصاد با وجود عظیم اسلاید در بازار سهام مربوط به کروناویروس از اواخر.

مقامات بهداشت عمومی به بالاترین سطح اعتماد در 84 درصد و پس از آن دولت و رهبران محلی (72%). آمریکایی ها تقسیم شدند 50 درصد به 47 درصد در مورد اینکه آیا آنها می توانند اعتماد اطلاعات از رسانه های خبری یا نه.

تیز حزبی تقسیم بر رئیس جمهور و رسانه های خبری

فقط 8 درصد از دموکرات ها و 34 درصد از مستقل گفت: آنها اعتماد به اطلاعاتی که از رئیس جمهور. اما سه چهارم از جمهوری خواهان گفت که آنها انجام.

وقتی که می آید به اخبار رسانه ها دو سوم از دموکرات ها اعتماد اطلاعات آنها را بشنود که از آنها مستقل تقسیم شدند; و جمهوری خواهان اکثریت گفت: آنها اعتماد ندارند آنچه که آنها در حال شنیدن از رسانه ها.

داشتن تکه های قابل توجهی از کشور هم نیست مؤمن خود را رئیس جمهور (که در کنترل دولت فدرال پاسخ) مطبوعات (که یک دروازه بان برای اطلاعات) و یا هر دو می تواند خطرناک در یک بیماری همه گیر.

جمهوری خواهان فکر می کنم coronavirus از نسبت دمیده شده است

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا underplayed تهدید رمان coronavirus و که به نظر می رسد که تحت تاثیر قرار چگونه به طور جدی برخی از آمریکایی ها به خصوص جمهوری خواهان در حال تهدید بسیار مسری ویروس.

فقط 40 درصد از جمهوری خواهان در حال حاضر می گویند آن است که یک تهدید واقعی از 72 درصد در ماه فوریه است. اکثریت جمهوری خواهان (54%) گفت: آنها فکر می کنند آن است از نسبت دمیده شده بیش از دو برابر آنچه در آن بود در ماه فوریه (23 درصد).

در حال بارگذاری…

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

اما آن را نه فقط خواهان. نیمی از مستقل آن را به عنوان یک تهدید پایین از دو سوم در ماه فوریه است. دموکرات از سوی دیگر رفته اند جهت مخالف — 70% در ماه فوریه گفت: این یک تهدید واقعی و در حال حاضر از آن 76 درصد است.

پس از آخرین بررسی های زیادی از این کشور ضربه مکث روی منظم روزانه زندگی است. بسیاری از ایالت ها بسته شده اند و مدارس و بسیاری از کافه ها و رستوران ها را تعطیل و آمریکایی ها هستند که خواست برای حفظ فاصله خود از یکدیگر برای مدت طولانی تا زمانی که این بیماری همه گیر است و تحت کنترل در ایالات متحده است.

بزرگنمایی این تصویر

بازدید کنندگان پیاده روی گذشته یک رستوران در رودخانه پیاده روی دوشنبه در سن آنتونیو. اریک گی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اریک گی/AP

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری التماس آمریکایی به حضور در تجمعات از 50 یا بیشتر مردم بعد از هشت هفته. روز دوشنبه رئیس جمهور خواست آمریکایی ها نمی شود در گروه 10 یا بیشتر. تن او در آن کنفرانس مطبوعاتی بود چیزی در مورد چهره برای رئیس جمهور که به نظر می رسد انتقال این تهدید بسیار جدی تر.

“این اعداد صحبت می کنند به این واقعیت است که وجود دارد نه یک واحد پیام بیرون آمدن از واشنگتن و یا حتی از کاخ سفید گفت:” باربارا Carvalho, مدیر Marist نظرسنجی با اشاره به ویژه به حزبی تقسیم. “وجود دارد برخی از سردرگمی در ابتدا — اگر این واقعا یک بحران بهداشتی و یا یک بحران اقتصادی است.”

او اشاره کرد که اختلاف حزب واقعا “صحبت می کنند به این واقعیت است که چگونه ما در حال گرفتن اطلاعات ما.”

عدم ایمان به دولت فدرال

مغلوب ساختن پیشی جستن برگشت موجه به نظر می رسد با توجه به این که آمریکایی ها ایمان در دولت فدرال پاسخ در حال کاهش است. آمریکایی ها در حال تقسیم در مورد اینکه آیا آنها فکر می کنم دولت فدرال در حال انجام است به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

فقط 46 درصد می گویند آن است که از 61 درصد در ماه فوریه است. هر چند وجود یک شکاف سیاسی. بسیاری از دموکرات ها در حال حاضر می گویند دولت فدرال نیست مصرف کافی مراحل رفتن فقط از 35 درصد در ماه فوریه به 70 ٪ در حال حاضر. مستقل نیز کاهش یافته است در اعتماد به نفس خود را فقط با 47 درصد در حال حاضر گفت: دولت فدرال در حال انجام است به اندازه کافی از 69 درصد.

اما بیش از سه چهارم (77%) از جمهوری خواهان می گویند تهمت به رهبری دولت فدرال است که انجام می دهند به اندازه کافی است که در واقع یک بهبود جزئی از فوریه.

آمریکایی ها باید بیشتر ایمان خود را از دولت های محلی هر چند با دو سوم گفت: دولت خود را دولت ها انجام می دهند به اندازه کافی.


این نظرسنجی از 835 بزرگسالان انجام شد جمعه و شنبه با استفاده از live تلفن تماس گیرنده از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه. آن را به یک حاشیه خطا از +/- 4.8 درصد است. این بررسی شامل 784 رای دهندگان ثبت شده. که در آن ثبت نام رای دهندگان با اشاره به حاشیه خطا +/- 4.9 درصد است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im