لهستانی رئیس جمهور خواستار همجنسگرایان "ایدئولوژی" بدتر از کمونیسم

ورشو, لهستان, لهستانی جمهور آندره Duda متهم به دفاع از حقوق همجنسگرایان جنبش شنبه از ترویج یک دیدگاه بیشتر و م

توسط MINERALNEWS در 24 خرداد 1399

ورشو, لهستان, لهستانی جمهور آندره Duda متهم به دفاع از حقوق همجنسگرایان جنبش شنبه از ترویج یک دیدگاه بیشتر و مضر تر از کمونیسم و گفت: توافق با دیگر سیاستمدار محافظه کار که اظهار داشت که "همجنسگرایان است که نه مردم آن را یک ایدئولوژی."

Duda ساخته شده نظرات خود را در جنوب غربی شهر برزگ او به عنوان مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد در لهستان عمدتا کاتولیک ملت که صرف بیش از چهار دهه تحت کمونیستی دولت.

حقوق همجنسگرایان در حال ظهور به عنوان یک کلید کمپین موضوع در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان نژاد رشد می کند, از بین Duda شده توسط ملی گرایان محافظه کار حزب حاکم و ورشو شهردار Rafal Trzaskowski که به نام تحمل برای همجنسگرایان زن و مرد.

Duda که 48, به هواداران خود گفت که پدر و مادر خود را' نسل نه مبارزه برای بازیگران کمونیسم تنها در حال حاضر به پذیرفتن یک "ایدئولوژی" است که او فکر می کند "است و حتی مخرب تر به انسان است."

رئیس جمهور گفت که در لهستان کمونیست دوران رژیم تضمین بقا توسط indoctrinating جوانترین نسل.

"بود که بلشویسم. این ideologizing کودکان," او گفت:. "امروز نیز وجود دارد که تلاش برای فشار یک ایدئولوژی بر ما و فرزندان ما ، آن را کاملا جدید اما آن را نیز neo-بلشویسم."

پیش از آن در هفته Duda امضا بیانیه پیش نویس را اعلام کرد به منظور کمک به خانواده هایی که شامل زبان در "حمایت از کودکان همجنسگرایان ایدئولوژی" با ممنوعیت "تبلیغ همجنسگرایان ایدئولوژی در موسسات عمومی است."

بسیاری از سیاستمداران محافظه کار در لهستان می گویند آنها در برابر مردان و زنان همجنسگرا به عنوان افراد, اما اصرار آنها در مخالفت با اهداف جنبش حقوق مدنی آنها ادعا می کنند که از خارج از کشور وارد و تهدید به sexualize افراد جوان است.

اما و قطب و قطب لیبرال می گویند مقامات دولتی در حال اتخاذ یک زبان غیرانسانی. آنها بر این باورند Duda و دیگران در حال هدف قرار دادن همجنسگرایان به کاری به نفع با قدرتمند کلیسای کاتولیک — که چهره اتهامات پوشش لباس روحانیت سوء استفاده و افزایش حمایت در میان رای دهندگان محافظه کار پیش از انتخابات.

برخی از تحلیلگران نیز گمان می کنند که Duda و قانون حاکم و حزب عدالت در حال ساخت یک پیشنهاد برای راست رای دهندگان خواهد شد که بیشتر به حمایت از نامزد کوچکتر, پارتی, کنفدراسیون, در انتخابات دور اول اما که رای خواهد بود تا برای grabs در یک انتخابات.

این انتخابات قرار است در ماه ژوئن 28, دور دوم شامل دو نامزد دو هفته بعد در تاریخ 12 ژوئیه اگر هیچ یک از رقیب برنده حداقل 50% آشکار است. در حالی که وجود دارد در حال حاضر 10 نامزد در مسابقه نظر سنجی پیش بینی رواناب بین Duda و Trzaskowski که متعلق به میانه رو و طرفدار اتحادیه اروپا مدنی پلت فرم ،

در روزهای اخیر یک رشته از برجسته ترین سیاستمداران محافظه کار اند صحبت کردن در مورد "همجنسگرایان ایدئولوژی." معاون حزب حاکم یواخیم Brudzinski نوشت: روز شنبه در توییتر که "لهستان بدون همجنسگرایان است،" صدای جیر جیر خود را شامل یک تصویر از عیسی و تخم مرغ را در یک پرنده لانه پرنده خانواده "تحقق طرح خدا," او گفت:.

در مورد صدای جیر جیر در جمعه تجمع ریاست جمهوری رقیب Trzaskowski گفت: "اگر شما با استفاده از کلمات 'لهستان بدون کسی' — و مهم نیست که چه کسی — که تقسیم قطب و ما تا به حال به اندازه کافی از تقسیم لهستانی."

"من فکر می کنم هر کسی که با استفاده از این نوع زبان خواهد پرداخت سیاسی قیمت" Trzaskowski گفت.

یکی دیگر از محافظه کار مجلس رو لگد کردن هوا در وسط روز شنبه در مصاحبه با شبکه TVN گفت: "همجنسگرایان است که نه مردم آن را یک ایدئولوژی."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

Duda گفت: در این تجمع که او موافقت با این ایده.

"آنها در حال تلاش برای متقاعد کردن ما که آنها مردم هستند اما این است که یک ایدئولوژی" Duda گفت: برای تشویق و شعارهای "آندره Duda!"tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب