پلیس تیراندازی منجر به تنش و تظاهرات در N. کارولینای

رالی, N. C. - یک پلیس که زخمی یک مظنون در طی یک تعقیب پا در رالی کارولینای شمالی موجب اعتراضات از صدها نفر از

توسط MINERALNEWS در 21 اسفند 1398

رالی, N. C. - یک پلیس که زخمی یک مظنون در طی یک تعقیب پا در رالی کارولینای شمالی موجب اعتراضات از صدها نفر از ساکنان که خواستار پاسخ و شفافیت از اداره پلیس.

رالی پلیس در بیانیه ای گفت که ماموران در پاسخ به یک تماس سهشنبه شب یک مرد با تفنگ در بخش شرقی رالی در نزدیکی یک مرکز خرید. زمانی که آنها وارد صحنه مشاهده کردند یک مرد که پلیس شناسایی شده که 26 سال سن جویر تورس به عنوان کسی که همسان توضیحات داده شده توسط 911 تماس گیرنده.

تورس زد پس از ورود در پاسخ ماموران و تعقیب پا گرفت که در طی آن پلیس بارها و بارها دستور داد تورس برای متوقف کردن و رها کردن, تفنگ, پلیس گفت:. تورس شد و سپس به ضرب گلوله یک زمان توسط یک افسر. او با انتقال به بیمارستان توسط اورژانس. میزان تورس' صدمات نمی شد بلافاصله شناخته شده است.

یک تفنگ دستی به عنوان شرح داده شده توسط 911 تماس گیرنده واقع شده بود در صحنه تیراندازی, پلیس گفت:. هیچ افسران مجروح شدند در طول پیگیری.

WNCN-TV گزارش داد که چند ساعت پس از تیراندازی زیادی حضور پلیس هنوز در صحنه است. مردم همچنان به جمع آوری وجود دارد در اوایل روز شنبه است و جمعیت زیادی بعد شروع به راهپیمایی اعتراض از طریق خیابان ها شعار "که خیابان ؟ خیابان های ما!" و مسدود کردن جاده ها در مرکز شهر رالی.

فعال جامعه Kerwin Pittman, که گفت که او صحبت کرد و به گفته شاهدان پس از تیراندازی ارائه نسخه های مختلف از حوادث نسبت به پلیس در مورد اینکه آیا فرد به ضرب گلوله کشته شد حمل اسلحه و یا چگونه او بود.

"شاهدان می گویند خاویر تورس نیست که یک تفنگ. آنها می گویند او حامل یک جعبه پیتزا," پیتمن گفت: آسوشیتد پرس از طریق تلفن در اوایل صبح روز چهارشنبه.

وجود داشته است شاهد برخی از حساب های در گردش در رسانه های اجتماعی در مدت کوتاهی پس از تیراندازی که گفت: تورس نگاه به حدود 16 و غیر مسلح.

"شهر تغذیه" پیتمن گفت. "ما احساس می کنیم وجود دارد این است که همیشه چیزی اتفاق می افتد با رالی اداره پلیس. ما احساس می کنید مثل آنها brutalizing ما," او اضافه شده است.

او گفت: جامعه تلاش کرده است به شفافیت بیشتر از گروه با درخواست از چنین چیزهایی به عنوان یک شهروند هیئت مشورتی اما آن را یک نبرد دشوار. "این (تیراندازی) آتش است که موجب دینامیت" پیتمن گفت. تظاهرات ادامه خواهد داد او گفت:.

وجود دارد همچنین خواستار رالی رئیس پلیس کاساندرا عرشه-قهوه ای برای آمدن به صحنه است.

"او نیاز به از اینجا برای حمایت از سیاه و سفید, جامعه, در حال حاضر, امشب...," Rolanda برد گفت WNCN. برد در 24 ساله پسر Akiel Denkins کشته شد توسط رالی پلیس در حالی که در حال اجرا از یک افسر در سال 2016.

با هیچ پاسخ فوری از عرشه قهوه ای, تظاهرات و راهپیمایی, به خانه اش در شب سه شنبه و می تواند دیده می شود در جلوی خانه و کنار خیابان. نیز وجود دارد پلیس در صحنه با یک افسر در مقابل از خانه. از آن خواهد شد اگر رئیس خانه بود و یا خطاب به جمعیت.

فقط قبل از ساعت 1 صبح روز شنبه گروه در زمان پرچم ایالات متحده از فرماندار عمارت و سوخته آن را در خیابان به عنوان معترضان برگزار شد یک عکس از یک مرد در این نزدیکی هست.

برخی از افراد دیده می شود می تواند در تصویری که توسط پلیس دستگیر ندارد اما مشخص نیست چرا آنها بازداشت.

رسانه های خبری گزارش می دهند که این تیراندازی اتفاق افتاده در همان مرکز خرید که در آن Soheil آنتونیو Mojarrad, 30 بود به ضرب گلوله توسط پلیس در ماه آوریل 2019. در این صورت مامور شد با پوشیدن بدن دوربین بود اما فعال نیست. با توجه به کالبد شکافی Mojarrad به ضرب گلوله کشته شد و شش بار: دو بار در قفسه سینه چپ خود را در سمت راست خود را از مفصل ران ران راست خود و خود را حق باسن. پی County, دادستان منطقه کاهش یافته و به دنبال اتهامات جنایی علیه رالی افسر پلیس در این مورد.

پلیس می گوید این افسر که شات تورس بود که با پوشیدن یک بدنه دوربین است که فعال شد و آن را اسیر تیر اندازی. دیگر افسران حاضر در صحنه نیز بدن خود دوربین فعال می شود. رالی اداره پلیس را "به دنبال یک درخواست برای اجازه انتشار تصویری از این حادثه" بیانیه ای گفت:.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

شمال کارولینای دولت اداره تحقیقات در حال بررسی است.

____

آسوشیتد پرس نویسنده Shameka دادلی-لاو کمک به این گزارش از آتلانتا.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب