پلیس اصلاحات قانون حرکت سریع از طریق نیویورک دولت در قوه مقننه

بزرگنمایی این تصویر

نیویورک سیر Assemblywoman Diana M. Richardson, D-بروکلین صحبت می کند در حمایت از قانون جدید برای پلیس اصلاحات در طول یک جلسه مجلس در دولت و کنگره چهار شنبه, ژوئن 8 سال 2020 در آلبانی, n. y. هانس Pennink/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

هانس Pennink/AP

نیویورک مقننه منتقل سریع دوشنبه به تصویب یک موج اول پلیس اصلاحات قانون از جمله ممنوعیت chokeholds یک منع نژاد-بر اساس پروفایل و اندازه گیری که نیاز به ادارات پلیس و دادگاه برای پیگیری دستگیری نژاد و قومیت برای کمک به شناسایی الگوهای تعصب.

این جلسه به دنبال یک تاریخی موجی از اعتراضات را برانگیخت از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. تظاهرات تکامل را به یک همه پرسی در مورد خشونت پلیس.

ایالت نیویورک که در آن راهپیمایی به خود جلب کرد هزاران نفر از مردم به خیابان ها یک مشکل سابقه خشونت توسط ماموران پلیس در برابر غیر مسلح سیاه و اسپانیایی مردان است.

دولت ایالت لوئیس Sepulveda گفت: نمایندگان مجلس با تاکتیک های پلیس منجر به مرگ و “مطلق تحقیر” بسیاری از مردم از رنگ.

“من می توانم صحبت می کنند از تجربه شخصی. زمانی که من 18 سال, من دستگیر شد چرا که یک افسر پلیس نمی خواهم راه من به او نگاه کرد” Sepulveda گفت.

ممنوعیت chokeholds که گذشت به اتفاق آرا با حمایت هر دو حزب – به نام به افتخار اریک گارنر سیاه پوست بود که در مواجه با پلیس برای سست فروش سیگار در 2014. گارنر درگذشت و پس از یک افسر پلیس شهر نیویورک قرار داده و او را در یک سبد. گارنر در حال مرگ عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” دستگیر شدند بر روی تلفن همراه تصویری و شد پاره ای است برای زندگی مهم جنبش در سراسر کشور.

این افسر پلیس که در مورد دانیل Pantaleo رو به احتمال زیاد اخراج در نهایت استعفا از نیروی اما هیات منصفه کاهش یافته است به دادستانهای او. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وزارت دادگستری کاهش یافته است به آوردن حقوق مدنی اتهامات در مورد.

“ما متاسفانه شده اند ارائه ایمنی برای آمریکایی های آفریقایی تبار در این کشور گفت:” دولت دموکراتیک بهداشت ، برایان بنجامین. “آنچه در این لایحه می کند این است که می گویند” شما می دانید چه ؟ ما در حال رفتن به سعی کنید به حرکت و نزدیک به یک سیستم که در آن هر کس احساس امنیت در این کشور است.'”

اجرای قانون سازمان در نیویورک سعی در عقب راندن برابر این اصلاحات. سر از ایالت نیویورک کلانتر انجمن جفری مورفی با صدور بیانیه ای با رد این ایده که نژادپرستی نظاممند وجود دارد در اجرای قانون تماس با اتهام “نفرت انگیز است.”

قدرتمند پلیس شهر نیویورک خیرخواه انجمن به نام اقدامات “حمله به اجرای قانون است.” اما در خیره کننده توسعه سیاسی پلیس را دیدم بسیاری از متحدان جمهوری خواه با رای دموکراتیک اکثریت.

در بحث طبقه چهار شنبه جمهوریخواه ایالت فرد Akshar که مشغول به کار در اجرای قانون قبل از انتخاب شدن گفت که او در نظر گرفته شده بود به رای در برابر سبد بان.

او روشن طرف پس از اطمینان داد که پلیس که با استفاده از chokeholds در عمل از خود دفاع نمی خواهد چهره اتهامات عنوان شده علیه.

امروز سریع آتش آرا منعکس کننده یکی دیگر از تغییر عمیق در آلبانی. بسیاری از اقدامات در حال تصویب بود و در حال ورشکستگی برای سال زیرا آنها اساسا مرده در هنگام ورود آنها به ایران-کنترل سنا. اما دموکرات ها برنده کنترل است که مجلسی در سال 2018 انتخابات. مجلس و سنا در حال حاضر led برای اولین بار در تاریخ آفریقایی آمریکایی قانونگذاران که کنترل دستور کار. آنها کشف و ضبط در حرکت تولید شده توسط روز از تظاهرات خیابانی به حرکت این اصلاحات صورت حساب.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیز یک دموکرات وعده داده شده دوشنبه او را نشانه اقدامات زمانی که آنها رسیدن به میز خود را. قانونگذاران انتظار می رود را به یک دوم بسته اصلاحات روز سه شنبه از جمله لغو یک قانون است که نگهداری پلیس انضباطی پرونده محرمانه است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>