پلیس شناسایی مریلند مرد به ضرب گلوله توسط افسر

ROCKVILLE, Md. – مریلند اداره پلیس روز جمعه منتشر شد به نام یک مرد متهم brandishing چاقو و شارژ در یک افسر را کشته و او را در یک پارکینگ.

Finan H. Berhe, 30, درگذشت یک بیمارستان پس از این افسر به او شلیک پنج شنبه بعد از ظهر با توجه به Montgomery County Police Department انتشار اخبار.

نام افسر 17 سال کهنه بخش نبود بلافاصله منتشر شد.

سخنگوی وزارت ریک Goodale گفت: افسر سفید است ، Berhe سیاه بود با توجه به آنلاین سوابق دادگاه.

افسر که شات Berhe برای اولین بار بود برای پاسخ دادن به یک تماس در مورد مردی است که پرتاب یک سنگ در یک همسایه و پنجره و فریاد آنها را به تماس با پلیس به گفته رئیس پلیس مارکوس جونز و بخش انتشار اخبار.

Berhe نادیده گرفته افسر دستورات به رها کردن چاقو و دریافت بر روی زمین و با عجله در این افسر در حالی که نگه داشتن چاقو کشته شده است.

افسر انجام کمک های اولیه در مرد قبل از او به بیمارستان منتقل شد به گفته جونز.

فرمانده گفت: وجود bodycam تصویری و همچنین شاهدان عینی تصویری از این حادثه.

افسر قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری, یک روش استاندارد پس از تیراندازی پلیس.

کارآگاه پلیس’ یافته خواهد شد به این Howard County وکیل دولت ،

که همچنین در حال بررسی شواهد دیگری اخیر تیراندازی مرگبار توسط Montgomery County police.

اداره پلیس گفت: یک افسر کشته 21 ساله دانکن سقراط Lemp در خانه اش در مارس 12. این اداره گفته است Lemp بود مسلح با تفنگ و نادیده گرفته دستورات را نشان می دهد دست خود را, اما وکلای خانواده اش گفته یک شاهد عینی گفت: Lemp خواب در اتاق خواب خود را هنگامی که پلیس آتش گشودند خارج از خانه خود در پوتوماک مریلند.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>