پلیس: مرد کلرادو پس از دستگیری مردم برگزار زور اسلحه

دنور – مقامات بازداشت یک مرد کلرادو آنها می گویند برگزار شد دو بام-شرکت فروشندگان در اسلحه بودند که ضربه زدن بر روی درب خود را در محله.

هر دو آبی پوشیدن پیراهن چوگان بازی محلی بام آرم شرکت اسکات که Gudmundsen آنها را مجبور به زمین در روز پنج شنبه پلیس گفت KUSA-تلویزیون.

Gudmundsen 65 ساله بود که در لباس پوشیدن و خستگی و مسلح با دو اسلحه که یکی از آنها تبدیل شده بود به یک دیگر سلاح است که شبیه به یک تفنگ لوله کوتاه سبک تفنگ, مقامات گفت.

Gudmundsen تا به حال به نام 911 گفت: او قرار بود به مقابله با دو مردان با پوشیدن ماسک در محله در لاولند پلیس سرهنگ باب شیفر گفت. Gudmundsen گفت به اعتقاد او آنها antifa — مختصر برای ضد فاشیست که چتر اصطلاح توصیف چپ گروه است که مقاومت در برابر نئو نازی ها و سفید supremacists در تظاهرات و رویدادهای دیگر.

کارگران سفید فولاد-سبک ماسک در طول همه گیر آنها به عنوان بازدید از محله زیر اخیر یا رگبار تگرگ شیفر گفت.

دانشگاه ایالتی کلرادو مقامات در بیانیه ای گفت که یکی از قربانیان یک بازیکن فوتبال برای مدرسه و یک فرد از رنگ. مسابقه دوم کارمند بود بلافاصله منتشر شد.

“آنها خیلی لرزاند — هر دو از آنها بودند” شیفر گفت.

پلیس مشخص شد کارگران در حال انجام هیچ چیز اشتباه و دستگیر Gudmundsen ظن, جنایت شوم و حبس نادرست. او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه ژوئن 18.

هیچ وکیل ذکر شده بود برای Gudmundsen در دادگاه پرونده و شناسایی خود را به عنوان پسر خود عذرخواهی کرد در خانواده طرف و گفت: Gudmundsen بود تحت درمان در یک مرکز سلامت روان.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>