کمین پلیس مشکوک arraigned در اقدام به قتل به اتهام

نیویورک – مظنون در دو کمین تیراندازی از شهر نیویورک افسران پلیس بود arraigned دوشنبه در اقدام به قتل و اتهامات دیگر در ارتباط با حمله به یک خودروی پلیس و بعد از آن در حوزه پلیس.

تحت تماشای چشم از افسران پلیس که در بسته بندی یک برانکس دادگاه یک دستبند رابرت ویلیامز, 45, ساخته, اولین حضور خود را پس از روز شنبه بازداشت پوشیدن گرمکن خاکستری و sweatpants یک چشم متورم و بسته و پانسمان در گوش او.

ویلیامز از برانکس شد, به اتهام چند فقره اقدام به قتل است. او متهم است که نزدیک شدن به یک گشت پلیس ون در شنبه شب و شلیک به دو افسر در داخل و زخمی شدن یکی قبل از فرار با پای پیاده و همچنین باز کردن آتش سوزی در 41 حوزه ستاد صبح روز یکشنبه و زخمی شدن یک پلیس ستوان قبل از اینکه دستگیر شد.

ویلیامز بود remanded را بازداشت و پس از او ظاهر است و با توجه به عقب در دادگاه در تاریخ Feb. 14. او نشان داده بود در دادگاه توسط وکیل از برانکس مدافعان. یک پیام به دنبال نظر چپ با دفتر شد و بلافاصله بازگشت.

اوایل روز دوشنبه سرهنگ خوزه Gautreaux که زخمی شده بود در 41 حوزه شد و مورد استقبال خطوط انتظار افسران به عنوان او را ترک بیمارستان. بازوی خود را در یک زنجیر و یک پلیس قنتد, ژاکت بیش از شانه های او را Gautreaux از یک ویلچر و در بیمارستان ورودی پیاده روی به انتظار ماشین و جمعیت یک thumbs-up. در میان کسانی که مارک لحظه ای بود NYPD کمیسر درموت شیا.

افسر که زخمی شده بود که در اوایل حمله Paul Stroffolino منتشر شد از بیمارستان در روز یکشنبه.

پلیس گفت: ویلیامز تا به حال یک سابقه کیفری از جمله 2002 تیراندازی و carjacking که در آن او شلیک یک تفنگ است ، او paroled از زندان در سال 2017.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im