پلیس: 2 مجروح مشکوک کشته در لندن ترور دارویی و نقدی

لندن افسران پلیس به ضرب گلوله کشته و یک مظنون بعد از حداقل دو نفر چاقو یکشنبه در آنچه که مقامات در حال بررسی به عنوان یک حمله تروریستی.

این حمله در Streatham محله از جنوب لندن شلوغ منطقه مسکونی نیست که به رخ کشیدن های انگلیسی, نشانه های مانند مناطق ضربه توسط زودتر حملات.

“شرایط در حال ارزیابی می شود; از این حادثه اعلام شده است به عنوان تروریستی مرتبط با” پلیس گفت:.

شاهدان گزارش شنیدن دو صدای شلیک گلوله بعد از ساعت 2 بعد از ظهر رسانه های اجتماعی نشان داد چندین آمبولانس در صحنه و هلیکوپتر در هوا به عنوان هلیکوپتر در پاسخ به این حادثه.

پلیس هشدار داد مردم به اقامت در خارج از این منطقه است.

Gulled Bulhan یک جوان 19 ساله دانشجو از Streatham گفت بریتانیا انجمن مطبوعات که او شاهد حمله.

“من در عبور از جاده که من تو را دیدم یک مرد با یک کارد بزرگ و سنگین و نقره قوطی در قفسه سینه خود را در حال تعقیب توسط چه من فرض بود undercover افسر پلیس به عنوان آنها در لباس غیر نظامی” او گفت:. “مرد شد و سپس به ضرب گلوله. من فکر می کنم من شنیده ام سه عکس تفنگ, اما من کاملا نمی تواند به یاد داشته باشید.

Bulhan گفت که او زد به یک کتابخانه محلی به دنبال ایمنی.

“از کتابخانه من تو را دیدم یک بار از آمبولانس و پلیس مسلح ماموران در صحنه می رسند,” او گفت:.

نخست وزیر ابراز نگرانی خود را برای کسانی که مجروح در ترور مرتبط با حادثه در جنوب شرق لندن است.

نخست وزیر بوریس جانسون در توئیتر خود نوشت: “با تشکر از شما به تمام خدمات اورژانس در پاسخ به این حادثه در Streatham که پلیس در حال حاضر اعلام شده که مربوط به تروریسم.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر