لهستان علامت 10 سال از رئیس جمهور کشته در سقوط هواپیما

ورشو, لهستان – لهستان دولت در روز جمعه سالگرد 10 از سقوط هواپیما که منجر به کشته شدن رئیس جمهور لخ Kaczynski و 95 دیگران خواستار آن است که روسیه بازگشت خرابه هواپیما.

لهستان وزارت امور خارجه در گفت و گو با ارسال دیپلماتیک توجه داشته باشید به سفارت روسیه در ورشو تماس در مسکو به “بلافاصله تسلیم لهستان اموال.”

“هیچ هنجار از قانون بین المللی می دهد و زمینه را برای روسیه حفظ لهستان ملک” وزارت گفت.

لهستان ساخته شده است که خواسته های مشابه در گذشته و روسیه پاسخ داد که آن را نگه داشتن خرابه هواپیما توپولف به دلیل تحقیقات جاری.

تصادف رخ داده است به عنوان Tu-154 نیروی هوایی جت حمل یک سطح بالا لهستانی هیئت اقدام به زمین در مه در ابتدایی فرودگاه در نزدیکی اسمولنسک روسیه. این لهستان بود بدترین فاجعه پس از جنگ جهانی دوم و کشتن نه تنها رئیس جمهور و بانوی اول اما بسیاری دیگر از دولت و مقامات نظامی.

فاجعه ای تیره و تار در حال حاضر دشوار است روابط با همسایه روسیه است. همچنین ایجاد یک حس عمیق از شکایت است که به شکل سیاسی زندگی پس از آن. امروز دولت کارگردانی شده است — بیشتر از پشت صحنه — اواخر رئیس جمهور را یکسان دوقلو جرسلو Kaczynski که رئیس حاکم محافظه کار قانون و عدالت ،

Kaczynski پرداخت ادای احترام به دو و دیگر قربانیان در بناهای تاریخی به قربانیان در ورشو را دقیقا در لحظه ای که هواپیما سقوط کرد و در آوریل 10, 2010.

نخست وزیر Mateusz Morawiecki و بیش از یک دوجین حزب حاکم سیاستمداران همچنین با وجود محدودیت های اعمال شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که ممنوعیت تجمعات بیش از دو نفر است.

این واقعیت است که هیئت کشته در سقوط هواپیما شده بود رفت و آمد به مناسبت جنگ جهانی دوم قتل عام برخی از 22,000 لهستانی افسران توسط اتحاد جماهیر شوروی عمیقتر حس فاجعه ملی.

در این سال, لهستانی رهبران امیدوار بود برای سفر به روسیه به مناسبت سالگرد, اما یک سخنگوی دولت این کشور گفت: روسیه فراهم نیست لهستانی دولت با پشتیبانی لجستیکی مورد نیاز برای سازماندهی مراجعه کنید.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im